Jump to content

Moto Zajednica

Staza Zaluzani u Banja Luci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ZX6R 2007, Versys 650 2008

Bas lepo, neka mu je sa srecom, a bice jos prilika za voznju.

 

To znaci da cu ovaj put morati sam da putujem za BL. Sta da se radi. Ako se mora, mora. ;)

 

Hvala, hvala.

 

Sledeće godine nadam se sa pravim motorom na stazu.

Uživajte i... samo polako i pun gas!!! :moto3:

Pozdrav

 

:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Mrdjan1

 

Stvarno si iz Z-a izvukao sve sto je moglo, pa i malo preko.

 

Sta planiras da kupis? Mozda bi i ja malo menjao sledece godine, pa me zanima u kom pravcu razmisljas.

 

 

 

 

Izgleda da ipak necu ici sam. Drugar ce verovatno ici, nasli smo i prikolicu. Stizemo! :aha:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Dolazi i taj petak, kraj radne nedelje i pocetak jos jednog super vikenda.

 

Vremenska prognoza je vise nego odlicna. Suncano uz idealnu temperaturu.

 

U subotu smo na stazi u Banja luci i pozivam i sve druge da nam se pridruze.

 

Mada se ispostavilo da nema bas puno zainteresovanih.

 

Vidimo se. Pozdrav.

 

:zdravo:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda cbr 600 rr

Mille

 

Slike su super. Ma vise nego super.

 

Ko je slikao? Jel slikao onaj zema sto slika za neku lovicu?

 

 

Ma Darko se ponovio sa novim aparatom (canon 550D) pa se popravio kvalitet slika, a i vremena krugova ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1073 postova
  • Lokacija: Beograd.........Srbija.......
  • Motocikl: BMW R1200GS Adventure 2014 - Touratech oprema full + F650GS Dakar

Lepo, lepo.............."matchkovi", lepo to ide, samo tako i bice od vas nesto.

Nemam zamerki ....sem na kocenjima vidim da laganica kocite, OK.......nije trka, nije frka.......

A, da.........koristite CELU sirinu staze........videcete da je mnogo lakse.......a moze se i dosta brze..

 

Ali, ja "matorac" mogu reci.........lepo, lepo........

 

Ajd, u zdravlje.............

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

damas se vratismo,bio je fantastican vikend vreme predivno,nije bilo guzve kao i obicno subotom.Zao nam bi sto nedodje ekipa iz Sarajeva ali bice jos vikenda.Moram odma da kazem,zamaha me slusala fantasticno,bio sam raspolozen,i vreme,vreme 1.17,serijana,prosto se izvinjavam ali sam toliko radostan zbog toga da sebi u prvi momenat nisam mogao ni da verujem ali ekipa izN.Sada mi je merila.Stvarno sam bio radostan krijuci od svih osim to sam odma podelio sa burazerom.Eto nemam vise sta da kazem do sledeceg puta.Vozio sam na gp racer/u i mislim da je to maksimum od te gume,sledeci put idem na midijum gp,valjda ce biti brze,zaboravih djole 1.19.30

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Sarajevo
  • Motocikl: Honda cbr 600 rr

damas se vratismo,bio je fantastican vikend vreme predivno,nije bilo guzve kao i obicno subotom.Zao nam bi sto nedodje ekipa iz Sarajeva ali bice jos vikenda.Moram odma da kazem,zamaha me slusala fantasticno,bio sam raspolozen,i vreme,vreme 1.17,serijana,prosto se izvinjavam ali sam toliko radostan zbog toga da sebi u prvi momenat nisam mogao ni da verujem ali ekipa izN.Sada mi je merila.Stvarno sam bio radostan krijuci od svih osim to sam odma podelio sa burazerom.Eto nemam vise sta da kazem do sledeceg puta.Vozio sam na gp racer/u i mislim da je to maksimum od te gume,sledeci put idem na midijum gp,valjda ce biti brze,zaboravih djole 1.19.30

Cestitam na vremenima i mislim da je 1:17.xxx na raceru vise nego dovoljno za trku;) ocekujemo vas iduce godine na startu:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Evo i mene.

 

Mi novosadjani smo odusevljeni ovim vikendom.

 

Prelepo vreme, idealna temperatura, nema guzve na stazi........ ma cista 10-ka!

 

Drugar je bio prvi put na stazi i odusevio se. Prakticno vozi samo jednu sezonu i kaze da je vise osecaja stekao za jedan dan na stazi nego za celu sezonu na redovnim putevima. Mislim da ta izjava najbolje oslikava sta staza pruza, pa i ako nije idealna.

 

Sto se mene tice moram reci da sam u potpunosti zadovoljan. Popravio sam vreme za citavih 10 sec. :) Posto vreme jos nije reprezentativno napisacu samo ovako. :zvizduk: Najbitnije je da sam danas bolji nego juce. Zar ne?

 

A drugari iz BG-a voze strava. Opet su puno pomogli sa svojim savetima i dosta doprineli za ovih mojih 10sec.

 

Sa vremenima, Alex 1.17 i Djole 1.19, na standardnim R6-icama moze cove samo da im cestita. :care:

 

Kada se ovo procita lepo se vidi da na stazi ima mesta i za SUPER VOZACE, ali i za nas POCETNIKE .

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

Evo i mene.

 

Mi novosadjani smo odusevljeni ovim vikendom.

 

Prelepo vreme, idealna temperatura, nema guzve na stazi........ ma cista 10-ka!

 

Drugar je bio prvi put na stazi i odusevio se. Prakticno vozi samo jednu sezonu i kaze da je vise osecaja stekao za jedan dan na stazi nego za celu sezonu na redovnim putevima. Mislim da ta izjava najbolje oslikava sta staza pruza, pa i ako nije idealna.

 

Sto se mene tice moram reci da sam u potpunosti zadovoljan. Popravio sam vreme za citavih 10 sec. :) Posto vreme jos nije reprezentativno napisacu samo ovako. :zvizduk: Najbitnije je da sam danas bolji nego juce. Zar ne?

 

A drugari iz BG-a voze strava. Opet su puno pomogli sa svojim savetima i dosta doprineli za ovih mojih 10sec.

 

Sa vremenima, Alex 1.17 i Djole 1.19, na standardnim R6-icama moze cove samo da im cestita. :care:

 

Kada se ovo procita lepo se vidi da na stazi ima mesta i za SUPER VOZACE, ali i za nas POCETNIKE .

 

 

mojne me hvaliti toliko uobrazicu se,nego vadite fotke,rece mi gaga da ih ima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

 

To je odlična spravica ali sam otkrio jednu manu. Dešava mi se da kad sam na pred kraj kruga i vidim da sam oko PB da počinjem da insistiram. Na Hngrrng je često gužva i insistiranje se očitava u agresivnom preticanju sporijih. Kao da sam plaćen za bolja vremena a nisam!!

Da ne ispadnem negativac našao sam rešenje. GPS data loger. Izvezeš 7-8 krugova, radiš na tačkama kočenja, na položaju tela... kad staneš povežeš sa smartphone ili lap top-om i vidiš šta si uradio. Možeš sam naknadno da osrediš cilj-star ili prolazna vremena, da poreediš različite krugove, da povežeš sa kamerom i da vidiš kad si šta radio i kako se to odrazilo na vreme u datom sektoru...

 

ovo je software za Qstarz uređaj za koji sam se ja odlučio nakon što ga je drugar, takmičar, koristio neko vreme.

 

http://www.qstarz.com/Products/Software%20Products/QRacing-F.htm

 

sam uređaj se zove Qstarz BT-1000eX, mene je koštao oko 100 E u Mađarskoj, ima Bluetooth dve opcije rada GPS-a, 1 herc za putovanje i tracking i 5 herca za trkanje.

 

Ima i jeftinijih uređaja, tu neki Đarma opravlja za 40-ak eura, ima neih telefona koji rade posao donekle. ali je princip isti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

http://cgi.ebay.com/...a#ht_5686wt_935

to smo nasli na e bayu i super je stvar. Topla preporuka za malo novca;)

 

To je odlična spravica ali sam otkrio jednu manu. Dešava mi se da kad sam na pred kraj kruga i vidim da sam oko PB da počinjem da insistiram. Na Hngrrng je često gužva i insistiranje se očitava u agresivnom preticanju sporijih. Kao da sam plaćen za bolja vremena a nisam!!

Da ne ispadnem negativac našao sam rešenje. GPS data loger. Izvezeš 7-8 krugova, radiš na tačkama kočenja, na položaju tela... kad staneš povežeš sa smartphone ili lap top-om i vidiš šta si uradio. Možeš sam naknadno da osrediš cilj-star ili prolazna vremena, da poreediš različite krugove, da povežeš sa kamerom i da vidiš kad si šta radio i kako se to odrazilo na vreme u datom sektoru...

 

ovo je software za Qstarz uređaj za koji sam se ja odlučio nakon što ga je drugar, takmičar, koristio neko vreme.

 

http://www.qstarz.co...s/QRacing-F.htm

 

sam uređaj se zove Qstarz BT-1000eX, mene je koštao oko 100 E u Mađarskoj, ima Bluetooth dve opcije rada GPS-a, 1 herc za putovanje i tracking i 5 herca za trkanje.

 

Ima i jeftinijih uređaja, tu neki Đarma opravlja za 40-ak eura, ima neih telefona koji rade posao donekle. ali je princip isti.

upravo telefon je jeftinija stvar ali sve odraduje do oo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Zaboravih da kazem da smo se drugar i ja vozili i u avionu, posto je aerodrom odmah pored staze a covek drzi avion u hangaru na stazi. Super iskustvo. Uzeo sam i broj od pilota, pa ako neko jos bude zainteresovan mozemo ga zvati.

 

Znam da ovo nije bas interesantno tipicnim bajkerima, ali pokusavam da pozovem i one slabije vozace da dodju na stazu. Ovo je svakako dodatni sadrzaj te staze, pa mislim da treba i to spomenuti. Mozda nekog bas to privuce.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

upravo telefon je jeftinija stvar ali sve odraduje do oo

Koliko košta telefon sa 5 herca GPS-om?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Bio sam, bilo je super samo što je bila gužva. Svi su uklavirili da je poslednji dan pošto 21. najverovatnije neće biti 25 stepeni. Sreo sam gomilu Subotičana, i oni su se proveli odlično.

Vozio sam ceo dan, jedva sam se povratio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R6

upravo telefon je jeftinija stvar ali sve odraduje do oo

Koliko košta telefon sa 5 herca GPS-om?

bitan je simbian tel,a program mi je skinuo sa neta za dz.,,telefon je nokia 300 i nesto ja sam za te tel :zbunjen:imas programe telemetrije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja