Jump to content

Moto Zajednica

Ozbiljno UPOZORENJE policije - MISHELUK - necemo vise da vas vidimo tu!

Recommended Posts

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Ljudi, primate se k'o pelcer!  :-X

cemu toliki hejt? k'o da je bitno da li ce da zabrane misheluk ili ne.... uskoro ce se otvoriti staza za vas koji volite da "tockarite" pa nece biti problema.. samo malo strpljenja..

 

@Lazic: nemoj toliko da se sekiras prijatelju. Vidno si se potresao, a to nikako nije dobro za zdravlje, tj. zivce...  ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

U stvari, potresao me onaj holandski odvratni mongoloidni, takodje siledzijski, rts u vreme slobe, prilog...AAAAAAAAAAAAAAAAAA ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Ja sam bio i nema nikakvih problema...mogu i da dodan da sam isao na Venac i bila je radarska patrola ali nas ne diraju sa radarom kao i ranije i to je stvarno lepo od njih......nije me zaustavio radar mada ne bi ni stao da su me zaustavljali zbog prekoracenja brzine........naravno ja ih ne izazivam i uvek sam kulturan u saobracaju i nikada me ni ne diraju.........ja sam u principu zadovoljan sa njihovim ponasanjem prema nama...nadam se da ce tako i da ostane......

 

A sutra, tj. danas idem opet gore...........Lazicu mozda se vidimo??????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Sve je pod kontrolim.......nisu nas uznemiravali ni dirali......bilo je vatre, gassa i zadnjacenja......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Bili danas oko 14:00 provozali se iz Sapca,bilo mirno 50 tak motora i przenje

ne zovete kolega a?....dobro ,dobro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Ja sad doshao,bilo svega,od poshtarskog piaggia do ferrarija,sve super i onako bash kako treba..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 587 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Liberty 125 Special Edition

Ma ima da vas kaVaju od ponedeljka ziher  ;), pa 'de će nedeljom  kad je neradan dan  ???  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Nema :,-(

Ne bi me od njih iznenadilo ni najmanje - jos se dobro secam cupanja kljuceva i maltertiranja, za uglavnom bez razloga, od jesenas 8)

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=42234.0

 

 

Bez razloga  ??? ??? ??? ???

" Kad sam prilazio iz tunela ka Miseluku vidim tipa na KTM-u juri u suprotnom pravcu ko kreten, kad sam prisao Miseluku bilo mi je jasno da je bezao od policije."

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Da...bez razloga

 

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

 

A totalna je glupost zabranjivati skupljanje motorasa tamo. Em sto je tradicija, em sto je ipak bezbednije nego da se skupljaju na bilo kojem drugom mestu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

 

 

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

 

 

 

Odakle ti ova statistika Djenerale majke ti?????????????????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ovo iznad i ja tvrdim kao i Djeneral... cetvrtina nije cista ili u glavi ili sa papirima.

 

Sto se tice miseluka tamo idem jaaaako retko, i kad odem onda ne idem ni da tockarim ni da gledam tockarenje. Odem onako usput sa par prijatelja, uglavnom kad nema nikoga, pobegnemo od guzve i buke, ispusimo 2-3 cigare i malo popricamo.

 

BTW do doticnog mesta okupljanja se moze doci a da se ne predje puna linija, samo malo okolo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

Odakle ti ova statistika Djenerale majke ti?????????????????

Nije statistika nego slobodna procena...

Sa tom procenom se slaže skoro svaki motoras kojeg poznajem, a ja...

Do nje sam došao prostim "osluskivanjem"  dok sam vreme provodio na petlji. U slucaju da se nešto dogodi i ljudi pomisle kako dolazi policija, u roku od 2 minute cetvrtina svih prisutnih prosto "odleti" sa mesta dogadjanja, a sve samo kako bi izbegli policiju.

Skoro svaki treći sa kojim sam ja razgovarao je prokomentarisao kako nema dozvolu ili nije registrovao motor ili ne nosi kacigu (i to se racuna kao prekrsaj).

Nekoliko puta sam bio prisutan za vreme racije i to je izgledalo otprilike ovako :

Lep, suncan dan...ptice nisu pevale jer su se razbezale zbog buke motora  ;D

Odjednom, nekolicina prisutnih uzurbano skace na motore i pod punim gasom odlaze u raznoraznim pravcima. Mi ostali  mirno i pomalo zbunjeno sedimo/stojimo na istom mestu.

U tom momentu primecujemo policijska vozila kako preprecuju izlaze sa petlje. Neki od prisutnih tek tada pocinju panicno da pale motore i beze u raznoraznim pravcima. Mi preostali mirno i pomalo zbunjeno sedimo/stojimo na istom mestu.

Iz policijskih vozila iskacu policajci i pocinju da legitimisu i kontrolisu preostale motore i motorase. Deo prisutnih je vidno uznemiren. Mi preostali i dalje mirno i pomalo zbunjeno sedimo/stojimo na istom mestu.

Prisutni policajci su ustanovili da nekoliko nesrecnika nema dozvolu, kacigu ili nema registrovan motor. Zbunjeni policajci su ustanovili da je tu prisutan i jedan motor bez vlasnika (!?). Mi preostali i dalje mirno i pomalo zbunjeno sedimo/stojimo na istom mestu.

I nas su policajci legitimisali i proverili i potom su produzili dalje. Posle nekog vremena, spakovali su se u svoje policijske automobile i otisli. Mi preostali i dalje mirno i pomalo zbunjeno sedimo/stojimo na istom mestu.

Posle nekog vremena, na petlji je ponovo ista ona guzva i masa koja se bila razbezala i sada razdragano i vidno uzbudjeno prepricavaju dozivljaje tj. kako su pobegli od nicim izazvane tiranije policijskih dzukela. Mi ostali i dalje mirno i pomalo zbunjeno sedimo/stojimo na istom mestu.

Eto...  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

@ hard rock si ti bio uopste na Miseluku kada kazes da je ogranicenje 100?????????

 

A sto se mene tice neka svako radi sa svojim zivotom sta god hoce, a neka vozi i bez tockova ako moze i zna......ja se tamo nalazim sa mojim prijatellima i mi odatle peglamo dalje. Naravno oprzim uvek i par krugova a najvise volim da obrijem ove sa eRovima sto su kupili motocikle da lakse nadu devojke hehehheheh.......

 

Inace ne mogu da shvatim ove likove sto iz okretice zadaju pun gas i idu na pravac...veci kretenizam i lutrija od toga na Miseluku ne postoji....verovatno nisu videli sta i ja na tom mestu mada ne treba ni videti da bi se znalo vec samo treba upotrebiti mozak, ali jbg. neki ga nemaju..a jos veci su pacenici oni sto se okrecu kod tunela preko duple pune i voze motocikle pravoliniski do tunela i nazad......NJIH BI PREBIO zbog tog okretanja kod tunela......nisu svesni da odole nailaze motocikli i automobili stravicnom brzinom i da ako ih neko pokupi nece od njih ostati nista...aj sto nece od njih nego sto ugrozavaju druge ucesnike u saobracaju......a da ne pricam da je tu jedan auto se navukao na ogradu kao na razanj zato seto se jedan " pametnjakovic " sa motociklom tako okretao.....

 

 

@ Djeneral ma znam ja to sto si opisao ali sta ja da im radim sto oni tako voze i sto se tako ponasaju...time sto nemaju kacigu nisu mene ugrozili nev sebe......ima tu svega i svacega ja najvise volim da se vozim radnim danom kad nema toliko mase i sve je mnogo bezbednije za voznju...ja od nikoga ne bezim niti se krijem........mada uvek imam mogucnost za bekstvo ako za to postoji potreba, sto se retko desava....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

a jel si poneo i laptop pa nas sad smireno i zbunjeno sedeci i stojeci izvestavas sa miseluka?  ;D

E jeste da, zaboravio sam da napisem da smo nakon toga otisli da se provozamo i da onaj sto jos sedi na miseluku nisam ja  :D

 

@ Djeneral ma znam ja to sto si opisao ali sta ja da im radim sto oni tako voze i sto se tako ponasaju...time sto nemaju kacigu nisu mene ugrozili nev sebe......ima tu svega i svacega ja najvise volim da se vozim radnim danom kad nema toliko mase i sve je mnogo bezbednije za voznju...ja od nikoga ne bezim niti se krijem........mada uvek imam mogucnost za bekstvo ako za to postoji potreba, sto se retko desava....

Sve je to OK, neosudjujem ja okupljanja na miseluku...i ja sam tamo proveo jaaako puno vremena i svaka voznja mi pocinje i zavrsava se krugom po miseluku. Bilo bi izuzetno glupo sada zabranjivati okupljanja. Ali je cinjenica da tamo ima svega i po meni je povremena intervencija policije potpuno opravdana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

 

Sve je to OK, neosudjujem ja okupljanja na miseluku...i ja sam tamo proveo jaaako puno vremena i svaka voznja mi pocinje i zavrsava se krugom po miseluku. Bilo bi izuzetno glupo sada zabranjivati okupljanja. Ali je cinjenica da tamo ima svega i po meni je povremena intervencija policije potpuno opravdana.

 

Izvini za off al kad si kupio motor, svidja mi se?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova

Da...bez razloga

 

A opšte je poznato da svaki cetvrti motor ili vozac na miseluku i nije bas....najcistiji...

 

A totalna je glupost zabranjivati skupljanje motorasa tamo. Em sto je tradicija, em sto je ipak bezbednije nego da se skupljaju na bilo kojem drugom mestu.

 

Znaci tamo se voze divlji motori i ludi vozaci.......moram da pazim da neidem tamo ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

Bio na miseluku citav vikend ,video i taj famozni crni mercedes iz doba Tita ,nisam cuo sta su pricali ali je stvarno stajao jedno 5 min i imao je policijske table ,,ovaj vikend nije bilo nikakve racije ,sve po starom,  par zadnjaka ,druzenje sa ljudima koje nisam sreo tokom zime ,neki decko dovukao i kamp kucicu tako da ima i pica da se kupi ,odlicna ideja ,sve u svemu ako nabace neko ozvucenje imamo svaki vikend mali moto skup ,ne vidim razlog zasto netko zeli da nam pokvari i ovo malo pozitivnog provedenog vremena ,pa tu dolazimo godinama ,nema prava nitko da nam zabrani >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

 

 

Znaci tamo se voze divlji motori i ludi vozaci.......moram da pazim da neidem tamo ;)

 

Hm, a gde ces onda da se vozis po NSu, po saobracajnom cepu koji traje 20 sati dnevno? :o Mishelook je u okolini jedino normalno mesto za nenormalnu voznju. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

a najvise volim da obrijem ove sa eRovima sto su kupili motocikle da lakse nadu devojke hehehheheh.......

da ih obrijes cime???

dr-om?

moze ali ako se trkate po njivi  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja