Jump to content

Moto Zajednica

MaxMoment Karadjordjeva 55 Beograd

Recommended Posts

• Drug član, 1158 postova
  • Motocikl: Maca

Ili su u Maxmomentu probali da prodaju ono sto imaju na stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• Svrati ponekad, 367 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 SA K9

Sve je moguce, ali na PUIG sajtu ima lista svih dilera u Evropi. Konkretno u Hrvatskoj ima samo jedan.

Na ebay-u sam nasao nekoliko ponuda za taj vizir ali zbog loseg iskustva sa nasom postom oko transporta (stigao mi je polomljen vizir koji na carini nisu upakovali lepo) sam odustao od te opcije. Da je problem u dostavi potvtdio mi je slucaj mog prijatelja od pre neki dan kada mu je stigao Zero Gravity vizir iz Nemacke polomljen jer gospoda na carini nisu lepo upakovali vizir posle pregleda robe, nego su ga samo vratili u kutiju bez zastitne folije I vazdusnih jastcica. Sada gubi vreme oko procedure da mu se steta nadoknadi...... Srbija...

Ma sad je sve OK. Vizir sam nabavio sad cu da ga montiram I da uzivam u voznji...

• Podržavam 1

• Svrati ponekad, 333 postova

Ako nije tajna, koliko košta dostava iz Hrvatske?

• Svrati ponekad, 367 postova
  • Motocikl: Suzuki GSF 650 SA K9

Nista. Samo dobra volja prodavca da odnese na BUS koji vozi do Beograda.

Druga opcija je 45 kuna I salju svuda po Hrvatskoj. Pa ako imas tamo nekoga on moze da preuzme robu I da ti je prosledi ovamo. Lasta vozi svaki dan iz Hrvatske za Beograd I vozaci hoce da donesu. Naravno castis malo vozaca I to je to. Jedino PDV se ne mozes da vratis..... Ali nema veze ionako su cene bolje nego ovde...

• Svrati ponekad, 333 postova

Hvala, razmisljam nesto da naručim... Korisna informacija

• U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: Gsx r1000 l1

Pre par dana sam preko njih kupio kacigu.cak nisam ni isao u radnju sve smo preko telefona zavrsili za 10 min.poslali mi ljudi kurirskom sluzbom kacigu za novi sad.krajnje ljubazni i korektni.ja sam konkretno sa mikeleom saradjivao i svaka pohvala za momka.

• Zainteresovan, 790 postova
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A / Suzuki GSF 1200 bandit

Pre par dana sam preko njih kupio kacigu.cak nisam ni isao u radnju sve smo preko telefona zavrsili za 10 min.poslali mi ljudi kurirskom sluzbom kacigu za novi sad.krajnje ljubazni i korektni.ja sam konkretno sa mikeleom saradjivao i svaka pohvala za momka.

O Mikele-u i bratu sve najbolje. Kupih Scorpion kacigu na sajmu i prezadovoljan s njojzi.Pre neki dan odoh u radnju da se vidim sa drugarima koji su hteli nešto da pazare i jbg. izađoh sa još dve.   :neznam:  :neznam: :neznam:  Nisam mogao da odolim, WTF jednom se živi............... 

• Zainteresovan, 790 postova
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A / Suzuki GSF 1200 bandit

O Mikele-u i bratu sve najbolje. Kupih Scorpion kacigu na sajmu i prezadovoljan s njojzi.Pre neki dan odoh u radnju da se vidim sa drugarima koji su hteli nešto da pazare i jbg. izađoh sa još dve.   :neznam:  :neznam: :neznam:  Nisam mogao da odolim, WTF jednom se živi............... samo tiću , nisam prijavio ženi valjda neće primetiti :ups:  :ups: :ups:   ;)  ;)  

• Drug član, 1073 postova
  • Motocikl: .......

Bio sam pre neki dan u Maxmomentu i narucio nekoliko delova iz Puig programa , dobro , trebaju jos da stignu , nadam se da nece biti problema , ali moram da jih pohvalim , usluzno osoblje a cene bolje nego na zapadu ... prezadovoljan !!

• Svrati ponekad, 389 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX650F K9

Bio prošli ponedeljak u Maxmoment-Ugrinovačka 2, Zemun... Dočekao nas je kolega sa malo dužom kosom, zaboravio sam mu ime. Gnjavili smo ga barem sat vremena, isprobali nekoliko jakni, pojaseva i kaciga - prodavac je bio strpljiv, nenametljiv a istovremeno kompetentan kada je trebalo da pomogne sugestijama. Pri tome, buraz i ja nismo ni trenutka osetili nervozu niti želju da "uvali" robu. 

• Sviđa mi se 2

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.