Jump to content

Moto Zajednica

SUPERMOTO SRBIJA

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Ovo gde sam,sam na slikama to je kula, ovo sa jos nekim takmicarima je pula,hrvatska.

Vozio sam samo 2 trke ove godine,zbog faxa,a i zbog guma posto je na par trka bila kisna trka,a nisam imao gde da nabavim kisne gume.

1 prvo mesto,4. u alpe adria,i na drugoj trci 2.

Sledece sezone cu voziti vise trka.

Ali izgleda da ne vredi ni ovo sto pisem posto samo nas 2-cu zanima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1520 postova
  • Motocikl: KTM 990 Adventure, KTM Lc4 Adventure-R 640

Četvoricu  ;)

Samo ti piši i kači slike biće još zainteresovanih. SM je atraktivan, ni meni nije jasno zašto je kod nas neafirmisan, a mislim da ne zahteva mnogo ulaganja da bi se vozio. Staza u Kuli je odlična ali ne dovoljno iskoriščena.

Bez obzira na mali broj trka koje si vozio ove godine postigao si odličan uspeh, samo nastavi i biće još pobeda.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

'Ajd sad da pojasnis klase za PH i za Alpe Adria. Kakva je kategorizacija i dali postoji nesto tipa 'happening' za amatere bez iskustva.

 

Koliko te kosta 1 trka i jel pomazu drugari (fizicki i finansijski) ili si sam... I na kraju, gde treniras?!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

'Ajd sad da pojasnis klase za PH i za Alpe Adria. Kakva je kategorizacija i dali postoji nesto tipa 'happening' za amatere bez iskustva.

 

Koliko te kosta 1 trka i jel pomazu drugari (fizicki i finansijski) ili si sam... I na kraju, gde treniras?!?

 

U PH postoje klase sm kup(amater),s1 i s-open.

Klasu koju ja vozim je sm kup i to je kao amaterska klasa,mada je ja nebi bas svrstao u tu klasu,posto su vremena prve 3-ce bolja od ovih iz s1 ili s-open,a opet nemamo tako dobre motore,sto znaci da bi mogli da se nosimo sa njima ako bi imali bolje motore. Takodje u toj amaterskoj klasi su ljudi koji su nekad vozili kros ili sm ili mladi momci koji su zeljni dokazivanja,tako da nismo ni mi za bacanje.

u tu klasu mozes uci sa sm-om koji je gradski,ali to isto utice na rezultat.

Toliko za sad pitajte sta god vas interesuje ja cu pokusati da dam odgovore na sva vasa pitanja...

 

Kiiiiikkkkiiii gde si sad trebao bi i ti da se ukljucis.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 65 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: suzuki rmz 450 i drz 400

eeeeeeeeeeeeeehhehehehehheheheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjj,ljudi moji......a ja se zapricao sa nekim ribama kraj staze,nisam obratio da se kuckate,jbg,sta cu kad me obozavaju :))))

 

e ovako, vozaca i trkaca ima i vise nego sto mi mislimo,samo daj te da se pokrene prica o supermotu ,sve staze cemo iskoristiti koje mozemo,i uveravam vas da ce SUPERMOTO biti popularniji od bilo kog moto sporta u srbiji......SAMO DAJ TE LJUDI VI KOJI STE U NEKOM BOLJEM POLOZAJU OD NAS TRKACA,VOZACA,GLEDAOCA,NAVIJACA....PREDUZMITE NESTO I DAJ TE DA I SRBIJA IMA TO ZADOVOLJSTVO DA UGOSTI STRANE VOZACEKAO STO ONI NAS UMEJU DA UGOSTE..... ZIVEO SUPERMOTO!!!!!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Loznica

Jel postoji sansa da se sada preko zime organizuje i na prolece odrzi neka "promo" trka, da se zainteresuje sto vise ljudi. Siguran sam da ima dosta onih koji bi ucestvovali.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

Naravno da postoji,ajde samo da vidimo ko je zainteresovan od vas sa foruma,ja mogu dovuci nekoliko sponzora ukljucujuci i mene.

tako da se javljajte da vidim broj takmicara.

Ozbiljan sam u potpunosti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2300 postova
  • Lokacija: Beograd-Vracar

Ideja je super. Daj boze da zazivi. Nebi bilo lose na pocetku ne deliti klase prema cci  spec, vec podeliti vozace u 2 grupe, na one koje imaju iskustvo i na one koji su totalni pocetnici.

Znam dosta slucajeva u RR trkama kod nas da je pocetnicima bilo glupo da dolaze je jer bi ih ostali obisli za 5 krugova. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: NOVI SAD

U pocetku bi svi bili pocetnici i nebi bilo razlike,poenta je samo da bude sto vise ljudi,lako bi mi posle napravili jos klasa,to je najmanji problem.

Imam kod sebe pravilnike,potreban broj sudija,sta je minimalono potrebno da bi se odrza sm trka...

Ali ozbiljno kazem da uopste nije komplikovano,cak se jedna sezona moze odrzati mimo moto saveza,pa da se posle tek uvrsti u kalendar.

Takodje to da se odrzi mimo saveza nije nista manje znacajno,nagrade ce postojati kao i pehari jedino sto nebi pisalo da si sampion srbije sm-u vec sampion supermoto kupa u srbiji.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Lokacija: Loznica

Pa hajde da se prvo organizujemo u neko udruzenje da se svi uclane, imena, brojevi telefona i mogucnosti(kako mogu ucestvovati u svemu ovome, organizatori, ucesnici ...) Posle cemo lako kada budemo videli na cemu smo, ovako svi hoce i na tome se zavrsi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kotor ,MNE
  • Motocikl: KTM SUPERENDURO 950R

bas me zainteresovala ova tema iako sam ovo  sa zakasnjenjem uhvatio,na sta je ostalo ovo sa organizacijom i sta dalje, itd?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja