Jump to content

Moto Zajednica

Regal Raptor

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

Ajde da pokrenem jedno pitanje >:( za koliko novaca moze da se pazari agregat od daytone (valjda se tako pise) od 350 cc i gde posto zastupnika bole neka stvar da odgovori na takva pitanja. Mozda neko od Vas zna i dobre je volje da prosledi odgovor :)

Ili mozda neko od Vas ima za prodati slican agregat ???

Hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

320 ccm je masina a cisto sumnjam da ce ti brzo stici ja cekam blatobran vec 2 meseca ! sto se prodaje tice mislim da je to najvrednija stvar na daytoni uz nozne komande ali to cemo tek videti :) ima tek 1100 km !

Osim toga kod nas ima samo daytona sa el. ubrizgavanjem pa ne znam koji bi karburator pasao uz agregat !?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

320 ccm je masina a cisto sumnjam da ce ti brzo stici ja cekam blatobran vec 2 meseca ! sto se prodaje tice mislim da je to najvrednija stvar na daytoni uz nozne komande ali to cemo tek videti :) ima tek 1100 km !

Osim toga kod nas ima samo daytona sa el. ubrizgavanjem pa ne znam koji bi karburator pasao uz agregat !?

Ti si barem uspeo da porucis :) Meni nije ni to poslo za rukom >:(

Reci mi ako nije tajna koliko te je kostala makina? (makar pusti na pp)

Inace ja bi uzeo kompletan agregat sa sve elektronikom i ubrizgavanjem naravno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd

e pa braćo "kinezi" ja mog raptora prodadoh (zaista mi je žao) ali na sreću kupio ga je momak iz Bg tako da ću moći da ga viđam povremeno kupio sam kawu EN 500 c i mogu vam reći da je pravi (iako mi je raptor lepši) ovaj ide puno bolje,ma šta puno ide kao lud u odnosu na 125 ccm tako da sam presrećan trebalo je da mi stigne yamaha 750 iz holandije ali mi se to izjalovilo pa uzeh ovde motor iz Kovina prešao jeste solidnu kilometražu ali je dobar kažu da to nije ništa za te motore ostaje da vidimo

Veliki pozdrav za sve vas ,i naravno neću vas zaboraviti :BJB2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

e pa braćo "kinezi" ja mog raptora prodadoh (zaista mi je žao) ali na sreću kupio ga je momak iz Bg tako da ću moći da ga viđam povremeno kupio sam kawu EN 500 c i mogu vam reći da je pravi (iako mi je raptor lepši) ovaj ide puno bolje,ma šta puno ide kao lud u odnosu na 125 ccm tako da sam presrećan trebalo je da mi stigne yamaha 750 iz holandije ali mi se to izjalovilo pa uzeh ovde motor iz Kovina prešao jeste solidnu kilometražu ali je dobar kažu da to nije ništa za te motore ostaje da vidimo

Veliki pozdrav za sve vas ,i naravno neću vas zaboraviti :BJB2:

Svaka cast na izboru motora :) nek je sa srecom i puno lepih kilometara druze :) a ako ti nekda dodje da se vozis sporije javi se na ovaj deo foruma xexexe :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo i ja da se pridruzim. http://www.scribd.co...e-Owners-Manual

 

Jel hoce neko da razbusi regala na 250cc ili koliko je to moguce. Ako neko hoce da to radi mozemo zajedno da idemo. http://www.crnobrnja.com/. I jos jedna stvar koja muci nas jesu vibracije.Postoji proizvodjac regala u argentini koji pravi regale sa jos jednim dodatnim delom u motoru koji sprecava vibracije. http://regalraptor.superforo.net/viewimage.forum?u=http%3A%2F%2Fimg854.imageshack.us%2Fimg854%2F6880%2Fejebalancedor.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

Pricao sam sa drugarom koji je po struci automehanicar ali radi i motore po potrebi (citaj kad ga mi prijatelji davimo) rece da nije problem da se razbusi. Ali problem nastaje sto ova radilica od 125cc nece moci da ide sa razbusenom masinom, samim tim se i postavlja pitanje isplativosti. :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd

ja se vise plasim za klipnjacu nego za radilicu. mada sam gledao na lifan sajtu nesto o nasim agregatima i fazon isti je hod kao na 250cc samo je razbusen cilindar. mozda su isti delovi u agregatu i na 250cc. to mora da se proveri.koliko ti je trazio para za hilzne klipove i karike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

Nije mi trazio nista :lol: posto smo samo teoretisali :lol:

Rece covek bolje da uzmem 250-350 ccm agregat i da ga montiram mnogo manje zajebancije nego da ga budzim bez garancije kako ce da radi :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd

evo novih informacija.nase voderanje (znaci regali) su napravljena po uzoru na kawasaki vulcan.i noviji agregati imaju kontra teg (osim radilice) da se motor ne trese kao nenormalan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

Evo jedno lepo iskustvo koje se zove "euro premium bmb 95" mogu vam reci da sam prezadovoljan. Primeti se razlika u radu, kao da sam produzio brzine na motoru :moto3:

sipao sam ga iz zajebancije na preporuku ortaka koji radi na benzijskoj i sad sam mu zahvalan i ja i moja devojcica koja vozi sprintov skuter koji je poleptirio nakon sipanja ovog goriva :moto1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

I ja tako nekako mislim !! 1Mina.gif a sto mi se svidja menjac da li sto se razradio ili sto sam sipao drugo ulje radi ''klik klik'' i to vise lici na Hondu !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

Od prvog dana Motul 5100 10-40do zadnjeg menjanja kada sam sipao repsol ester racer 10-50 znaci za menjac nebo i zemlja ! prvi dan je malo bilo problema ali posle kazem klik klik !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd

daj neka neko pogleda dizne u karbu.i ler i glavnu,stvarno su mi potrebne velicine.ne mora da se ni skida karb.u fajlu su ti zazori za razne motore.da li neko zna koji lanac ide na regala da li 428,hoci da stavim veci prednji lancanak.

 

http://cgi.ebay.com/Front-Sprocket-428-16T-428-16T-Regal-Raptor-DD125E-/180699096504?pt=UK_Motorcycle_Parts&hash=item2a128165b8

 

Holgura de válvulas.pdf

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 33 postova
  • Lokacija: Kikinda

E hvasla puno za ventile. Znaci 0.05 i usis i izduv...

 

Nego sta se na kraju odlucilo za ulje??? Polu sintetika ili obicno mineralno i koliko litara, spremam motor za prodaju pa da mu odradim ventile i promenim ulje, da novi vlasnik nema problema... :)

 

@AndrijaD, Videcu sutra da ti pogledam za dizne pa javim...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja