Jump to content

Moto Zajednica

Regal Raptor

Recommended Posts

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: valjevo
  • Motocikl: trenutno u potrazi za masinom :)

ako neko zna nesto vishe o mom motoru--pogledajte u galerije-voleo bih da mi napise-msm ako ima mane i koje su.hvala unapred.pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Kikinda

Pozz ljudovi :) imam problem, da li je nekom od vas Raptorista pukla sajla za gas ?? na zalost meni jeste ... odneo sam je kod mehanicara da napravi novu, poceo je da radi kad eto poziva, kaze buzir, ta guma valjda oko sajle ja jako ostecena i zardjala i jedva je provukao sajlu i kaze da ce biti problem ako je namesti da opruga nece hteti sama da vraca gas pa cu morati ja rucno ... hmmm .. ne bih to bas, to sam uvek mrzeo kod svakog motora .. da li znate da li ima negde da se naruci ili savet kako mozda da se napravi, i da cena me zanima .. voleo bih u sto kracem roku odgovor .. :) hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd

Braćo evo me posle duže vremena jbg. posao zima itd ali ponovo radi bioskop ,kupio sam dve nove gume (dobre su mi i stare prešle samo 2300km ali ko velim kineske su plastika pa da ih zamenim i stvarno je puno bolje,najlepše od svega što mi se desilo u poslednje vreme izgleda da sam našao jači agregat 250 ccm u V rasporedu dva cilindra od nekog kiveya očekujem da mi stigne narednih dana i onda na prepravku ako sve prođe kako treba čim završim stavljam slike nadam se da ću popuniti ovu rupčagu ispod rezervoara :P eto samo sam hteo ovu radost da podelim sa vama

pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd

Reci druze koji agregat je u pitanju? Nov, polovan? Cifra(koliko marsovskih para)?

:Mina:

u pitanju je vazdušno hlađeni agregat od 250 ccm od nekog keeway valjda se zove kruzer ili tako nešto ,trebalo bi da dobijem ceo motocikl koji je jako oštećen u transportu ali ono što mene interesuje (agregat) bi trebalo da je u redu i sve to bi trebalo da dobijem/platim za nekih 500-600 eur nije baš nešto za Dž ali ću prodati moj od 125 ccm i taj ostatak ako nešto valja pa se nadam da me izađe oko 200-300 eurića što je prihvatljivo zar ne?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

:neznam: mislim da ako te cela zavrzlama izadje 200-300 eu novaca onda si pobedio :jee:

Keeway cruzer ili Keeway shadow 250 ccm neki od ta dva je u pitanju sigurno.

Drugar ima shadow KW 250 ccm i motor za tu kubikazu ide ko zmaj. Tako da ako uspes to da namaknes :takoje:

Obavezno kaci slike :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova
  • Lokacija: Beograd

obavezno, kada mi stgne slikaću sve od početka do kraja hronološki ko Ameri :Mina: samo da me ne ispali ovaj što treba da mi dotera taj motor, do tada uživajmo u ovom lepom vremenu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

a znam, ja sam mislio da je to spyder !? jesi li dirao nesto amortizere kako ti je komotno po rupama i ovim nasim kaldrmama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Regal Raptor 125dd

Amortizere sam promenu nakon prvih mesec dana voznje. Sad imam neku soft varijantu ali nisu njegovi amortizeri. Njegovi su mnogo manji u obimu. Poprilicno sam zadovoljan sto se tice udobnosti ali ne mogu reci da je i suvozac zadovoljan(zadovoljna :jee: ).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zbunjen, 888 postova
  • Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
  • Motocikl: XRV 650 RD03, KLE500

uf !!! 0zbunjen.gif nista probacu prvo kako sam krenuo sa solo sedistem i federima !

 

Nemoj samo pretjerati sa duzinom federa, ja sam nabavio 5" federe i preveliki su, u voznji dobijes mucninu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: BMW R1100RT

nabavio sam jedne i sad ih prodajem za manje od pola cene premekani su koje ti imas dimenzije ??

ovi su 100 mm duzine , 50 sirine hod 10 mm debljina zice 5 mm

sad sam narucio nove izmena hod 12 mm debljina zice 6 mm

Ccw0z_opruge.th.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja