Jump to content

Moto Zajednica

Motorciklista pod stare dane

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Pozdrav svima.Sa pune 53 godine kupih prvi "motor" u životu, Pjađo Fre, zašta je zaslužna supruga koja je tu ideju provukla.Ja sam inače bivši automobilista, mnogo drugara su mi motordžije, vozao sam se  njima al nikada nisam imao želju da imam motor.Valjda je ovo da isteram što nisam u mladosti i verovatno žal za njom.Iz Beograda sam,splavar,audiofil i ekolog.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

Bolje Vas našao.Hvala na dobrodošlici.Postavio sam prvu temu sa svog početničkog aspekta:

 

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=36539.0

 

Pošto sam član Piaggio komune:

 

http://scooterclubbeograd.forumup.com/index.php?mforum=scooterclubbeograd

 

biće istih postova na oba foruma kao i upućivanja na linkove.Nadam se da neće niko osporavati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Pozdrav čiča. Život je ored tobom a čari vožnje ćeš tek spoznati. Život će ti postati mnogo lepši. Sretno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • prisutan, 967 postova
  • Lokacija: Banja Luka
  • Motocikl: keeway cruiser 250,KLE 500,BMW K75, ZEPHYR 750,CBF 1000 BENELLI TRK 702

dobro dosao mladicu! kakvi kasno,eh kad se jos zarazis kompletno.....pa ti zafali konja u dupetu....uzivaj!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6487 postova
  • Lokacija: Singidunum
  • Motocikl: đački pešački

...jos mi se ucinilo na slikama iz ZR da si ti, al nisam verovao. De si lemi!

Velko M!  :D

 

Reinkarnacija. Kad vadih lekarsko, psiholog u policijskoj ambulanti mi je udelila kompliment što u ovim godinama nastavljam aktivnost.

 

dobro dosao mladicu! kakvi kasno,eh kad se jos zarazis kompletno.....pa ti zafali konja u dupetu....uzivaj!!!

 

Već zafalilo čim sedoh na Liberty i evo me na 150 kubika. Za sad je dobro al bi uvek moglo brže. No obuzdavam se niskom potrošnjom.

 

Položio A I aprila i već nakuco 1.800 km, prošle sezone 4.500 na Friju.Sutra prva duža tura na moto trke u Kraljevo. Zaista se zapalih za 2 točko ko nekad za 4, a što je jako lepo i važno, i supruga se primila na skuter samo tako. Prošo 2 kurasa i pritiskam Lazu Evilzo-a da me malo poduči na Adi Huji. Još autom mogu da odgovorim uvek nekom pa ko velim ajd i na 2 točka da se malo ubrzam. No, nada sve jako defnzivno vozim zahvaljujući dugom iskustvu i stečenom refleksu.

 

Svi koje sam upoznao su me primili ravnopravno, zajedno sad sa kineskim skuterom i zaista sam oduševljem moto komunom. Koliko god budem mogao učestvovaću na svakom događanju. Hvala svima na toploj dobrodošlici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja