Jump to content

Moto Zajednica

NAJ bolji/losiji skup 2008-e

Recommended Posts

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Da dodam recimo Cacak nije ocenjen ili mi se cini, kao ni Avala, a sigurno ima jos neocenjenih skupova.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 11 postova
  • Lokacija: Nis

Da dodam recimo Cacak nije ocenjen ili mi se cini, kao ni Avala, a sigurno ima jos neocenjenih skupova.

 

 

Ima naravno Cacak,Ivanjica,Zajecar,Zlatibor,Avala...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

lep je pokusaj da se na neki nacin skupovi ocene ,

ali realnost je sasvim nesto drugo,sto kaze nas drug MZ

mnogo skupova nije ocenjeno i mnogi su favorizovani

ali nije bitno, bitno je da svi koji smo ucestvovali u organizaciji skupova

sagledamo gde i kako smo gresili i da doprinesemo sledece god,nesto novo i bolje

i time pokazemo da smo uvazili,dobronamerne kritike,i predloge,i da nam ljudi dodju ponovo,a odu zadovoljniji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5495 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere
bitno je da svi koji smo ucestvovali u organizaciji skupova

sagledamo gde i kako smo gresili i da doprinesemo sledece god,nesto novo i bolje

i time pokazemo da smo uvazili,dobronamerne kritike,i predloge,i da nam ljudi dodju ponovo,a odu zadovoljniji

 

Svaka cast! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Samo vi lobirajte,ja najbolje znam koliko je moj skup bio uspesan.Ako sam na ulazu imao preko 1000 motora i na koncertu 5000 ljudi ja sam prezadovoljan.Svi kriterijumi su bili ispostovani sto se tice organizacije moto skupova.Voda za pice,wc-i,besplatna klopa,dorucak u nedelju ujutru za one koji su ostali,ulaz 300din. pivo 60din.,kamp osvetljen,bendovi ok. ozvucenje i rasveta perfektni.To su sve komentari od ljudi koji su bili na skupu i sa kojima sam licno razgovarao!OVO OVDE SU SVE ZLI JEZICI,I DEFINITIVNO POSTOJE DUPLI KRITERIJUMI.Kako ste uopste mogli da ubacute Umag u ovo ocenjivanje? Svaka cast Saletu ali Umagu ovde nije mesto!Hvala svima koji su bili u Plani na moto-skupu a nisu pljuvali na rad Free Wheels-a!Hvala i onima koji nisu bili na skupu a ocenjivali su isti! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

Kako ste uopste mogli da ubacute Umag u ovo ocenjivanje?

A zasto onda i Bijeljina,Doboj,Trebinje,Sutomore...

Umag je stavljen zato sto je bilo jako puno motorista iz Srbije.Tocan podatak je da je iz Srbije bilo ove godine u Umagu na susretu 240 ljudi.Mislim da je to dovoljno da se ubaci u ovo ocjenjivanje.

Ali ako nekome smeta sto je Umag u toj listi,nema nikakvih problema,druge godine se nece postaviti u ocjenjivanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

 

Jovice mislim da nisi u pravu i da si olako potegao rec nacionalizam u temi gde za to nije mesto.A sto se tice Sase i Vladice u pravu su i jedan i drugi jer ako se ocenjuje Sutomore i ostali skupovi van Srbije sto ne bi i Umag pogotovu sto je bio posecen,e sad previse skupova je na eksyu motosceni da bi ovo ocenjivanje bilo realno.A ako pogledamo pa malo sire ovo je forum gde ima bajkera i sa prostora bivse YU tako da ima logike neke u ocenjivanju svih skupova sa ovih prostora.Sto se konkretno Umaga tice skup je (mada nisam bio ) odlican ovo pisem na osnovu utusaka slika i tekstova sa foruma e sad da li je reaLno i najbolji ko zna.Cinjenica je da je Umag tiristicko mesto i da je grad stao iza toga da imaju svu potrebnu infrastrukturu tako da nije moglp biti promasaja.Ali recimo i u S.Mitrovici nije bilo promasaja ,grad je takodje stao iza skupa i materijalno i u svakom pogledu naravno jak klub pre svega tako da je i to veoma uspeo skup.Takodje bih izdvojio Sabac i Lazarevac gde sam takodje bio i gde su bili veima uspesni skupovi.Bijeljina je po meni mozda najbolji skup ve sezone jer su se momci svojski potrudili da se svima nadju i svima ugode tako da..... svako ima svoje misljenje ali mislim da ovaj prikaz i ovo ocenjivanje realno gledano nemoze da da sliku ko je najbolji skup u regionu nego samo subjektivno misljenje onih koji su bili..... a da i mislim sto kaze Vladica da ima favorizovanja pojedinih skupova a zasto neznam ,MOZDA ZNAJU ONI KOJI TO RADE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

za Vladicu!

e,pa valjda cemo se vidjeti prije Umaga,nisam zaboravio za AC/DC  :)

Naravno Sale,ja odrzavam svoja obecenja a cak sta vise voleo bih da mi budes gost na skupu a ja cu tvoj sigurno!Nisam nacionalista i dalje mislim da smo BRACA po mnogim stvarima a ne samo po motoru!Pozdrav za tebe!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 181 postova
  • Lokacija: Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZX 750

mislim da je u Uzicu ove godine bas bilo pri vrhu... A i moji Cacani su uradili bas dobar moto skup... bas za 10...

al da ne glasam za svoje- Uzicani, 10 od mene...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Kako ste uopste mogli da ubacute Umag u ovo ocenjivanje?

A zasto onda i Bijeljina,Doboj,Trebinje,Sutomore...

Umag je stavljen zato sto je bilo jako puno motorista iz Srbije.Tocan podatak je da je iz Srbije bilo ove godine u Umagu na susretu 240 ljudi.Mislim da je to dovoljno da se ubaci u ovo ocjenjivanje.

Ali ako nekome smeta sto je Umag u toj listi,nema nikakvih problema,druge godine se nece postaviti u ocjenjivanje

Sasa u prvu si potpuno, samo ruku na srce ja u spisku ocijenjenih moto skupova ne vidjeh nigdje Bijeljinu sto je po meni "KALIMERO".  :D PA STVARNO TO JE NEPRAVDA ! Po tome ispade da niko nije bio u Bijeljini ili da skup nije toliko valjao da nije vrijedan pomena. ??? Sta onda reci za objektivnost glasanja ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Zagreb,Umag HR
  • Motocikl: Harley Davidson Chicano custom

sto se tice Bijeljine,sjecam se da je bilo glasanje i da je i ove godine,kao i prosle ocjena bila visoka,sigurno je Ernesto propustio,nadoknadit ce

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Sasa u prvu si potpuno, samo ruku na srce ja u spisku ocijenjenih moto skupova ne vidjeh nigdje Bijeljinu sto je po meni "KALIMERO".  :D PA STVARNO TO JE NEPRAVDA ! Po tome ispade da niko nije bio u Bijeljini ili da skup nije toliko valjao da nije vrijedan pomena. ??? Sta onda reci za objektivnost glasanja ???

 

Ima samo treba procitati, i to ne jedan nego dva skupa u BN ;)

 

BN 2 (Knez) - 8.16 - 18 glasova

 

Bn 1/ Kula - 7.33 - 3/9 glasova

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Velika Plana

Kao sto vidite iz teme su odstranjeni postovi kojima tu nije mesto.

 

Idemo dalje...

 

Prvo ako je tema postavljena sa ovim naslovom trebala je da bude konstatovana lista skupova i zakljucana tema (znaci cisto informacionog karaktera)... A ako si je vec zamislio kao temu gde ce da se raspravlja o skupovima i listi onda mi nije jasno zasto je izbrisan moj post jer imao je veze sa temom...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Obrenovac  ???

Oduva ga vetar ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D ;)

 

Nije, nije Zabran syoji gde je i bio, skoro sam svracao  :D, kao sto rekoh Gojko glasanje nije postavljano do kraja sezone. (propust urdnika)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ove godine Uzice je na mene ostavilo najaci utisak! Docek domacina, organizacija, posecenost, program, mesto..... sve je bilo za pohvalu!

Takodje bih pohvalio Sremsku Mitrovicu,Lazarevac,Sabac,Zlatibor i Smederevsku Palanku!

Najlosiji skup ove godine po meni je bio u Koceljevi ! Takodje bih naveo Staru Pazovu i Novi Sad {vise je licilo na vasar nego na moto susret}!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 497 postova
  • Lokacija: OBRENOVAC
  • Motocikl: Bez motora

Obrenovac  ???

Oduva ga vetar ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D ;)

 

Nije, nije Zabran syoji gde je i bio, skoro sam svracao  :D, kao sto rekoh Gojko glasanje nije postavljano do kraja sezone. (propust urdnika)

 

Au jbt,a bash sam hteo da vidim kako su ocenili Obrenovac.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Jedan PRIJEDLOG: Da glasanje bude JAVNO, vjerovatno bi bilo manje lobiranja ( da ne kažem podmetanja  ;D ).

 

Napokon, pa zar ti je trebalo toliko vremena da se oglasis! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

OVO ne trebe uopste raditi hocu da kazem glasati ko je najbolji-najgori skup.

Ovo nama nije potrebno,lepo smo se provodili cele sezone negde bolje negde gore a sada nemamo druge nego hajde da se malo pljujemo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: N.BGD

Ja bi za najbolji skup glasao za Istocno Sarajevo jer je imao:

1.Odlicnu lokaciju

2.Odlican kamp

3.Odlicnu organizaciju.

4.Svirao je izmedju ostalih i Van Gogh koji je razvalio.

5.Igrala je Nadja  ::)

Jeste da sam se u zatvoru tusirao ali je bila topla voda

Nesto sam nacuo da bi sledece godine bina trebala da bude na kontra strani tako da bi to moglo da bude odlicna livada za koncerte.

Bijeljina samo treba da nadje bolju lokaciju i bice br1.

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ovo nama nije potrebno,lepo smo se provodili cele sezone negde bolje negde gore a sada nemamo druge nego hajde da se malo pljujemo

 

Miko, promasio si sushtinu teme.

Zar svaka kritika (ona moze biti i dobronamerna) mora biti shvacena kao pljuvanje?

 

Cilj je da ukazemo organizatorima na greskama koje cine, da bih pokusali da ih otklone.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja