Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki RG 500

Recommended Posts

  • U prolazu, 82 postova
  • Lokacija: beograd-kotez

2t,4klipa u kvadrat,2 radilice povezane zupcanicima,95ks...Suzuki RG 500....Da li je neko imao priliku da vozi ovaj motor?

 

pa bas tesko da ce ti neko odgovoriti...posle voznje tog motora nema prezivelih! ocu reci mnoooooogggooo dobro ide al teeeeessskkoo se zaustavlja  ;D  ;D  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 543 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki zzr 1400 i Bmw r1200gsa

moj drug iz Trogira ima dve game rg500...  ;D

neverovatna snaga i brzina, a lagana je kao pero..

Pre nekih 10-15 godina postojala je jedna na zelenom vencu u originalnom stanju  :)

vozio sam i gamu 250 koja je isto u svojoj klasi bila neprejebiv motor koji se koristio uglavnom na trkama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 294 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW K100

Imao sam ga pre 20 i kusur godina.Stvarno je bio zastrasujuce brz i pogibeljan motor.Ne tako nestabilan kao Kawasaki mach 3,ali rg500 je trebalo stvarno znati voziti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Imao sam ga pre 20 i kusur godina.Stvarno je bio zastrasujuce brz i pogibeljan motor.Ne tako nestabilan kao Kawasaki mach 3,ali rg500 je trebalo stvarno znati voziti.

Negde sam u nekom englesko časopisu pročitao sledeću rečenicu

" If you like to be frightened, this is right bike for you!!!"

Sjajan opis za KAWASAKI Mach III 500

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: cuprija- basel
  • Motocikl: Aprilia SL 1000 Falco - Honda XL 1000 Varadero - Yamaha XVS 1300 Midnight Star-Yamaha Xcity 250-Yamaha Xmax 125

suzuki rg500,  400 metra prelazi za 11,2 sekunde, krajnja brzina 193, max 237, yamaha r6 za 2008 prelazi 400 za 11,2, poredjene kako je taj motor isao 85, nisam vozio ali bih rado probao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

suzuki rg500,  400 metra prelazi za 11,2 sekunde, krajnja brzina 193, max 237, yamaha r6 za 2008 prelazi 400 za 11,2, poredjene kako je taj motor isao 85, nisam vozio ali bih rado probao

Kada bi merili na 200 metara razlika bi bila na strani rg500,potpisujem ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Igrom zivotnih okolnosti do svoje 25. ziveo sam u Splitu , imao sam dva drugara od kojih je jedan imao RG 500 , drugi yamahu RD 500 , a ja sam u to vreme vozio Kawu Mach 4  ( 3 cilindra 750 kubika ). Cesto se desavalo da smo menjali motore za poneki krug i mogu ti reci da se nezna koji je motor ludji ! Ni sa jednim nisi nikad nacisto sta ce da uradi kad zavrnes gas ! Luuudddiiilllloooooo ! Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Staro selo

Sa malim zakasnjenjem vidim da smo komsije,mozda se i znamo , kad svratis do Plane potrazi me u kaficu Chin Chin , pa ti mogu inasiroko preneti neka moja iskustva sa dvotaktasima vecih kubikaza . Zovem ze Robi . Pozdrav !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja