Jump to content

Moto Zajednica

Ljubimac na motoru

Recommended Posts

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Sinoć gledam malo oglase motora, vidim onaj bmw 650 cs scarver, rezervoar ispod sedišta a napred gde bi trebao biti je rupa...idealno za (manjeg) ljubimca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 777 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Ja sam za moju vešticu našao transporter torbu sa črvstom stranicom i podom, druga stranica se naravno otvara. Torbu, plastično kačenje kaiša za preko ramena, zakačim  na kuku (za kese) ispod kormana a donji deo nalegne na rezervoar. Nogama ne dozvoljavam da se pomera torba. Povodac zakačim za ručku torbe na kratko, da ne bi iskočila za svaki sl. Posle minut-dva vožnje se spusti, sedne u torbu, samo joj glavica viri, ćuti i ne drhti pa verujem i da joj ne smeta :)

20210911_164009.jpg

Promenio član QmBGD
  • Sviđa mi se 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV350 2022 godište

Ja u Srbiji nisam našao ništa, pa sam prepravio kofer za skuter. Pošto je gornji deo kofera iz dva sloja uspeo sam da isečem rupu i da koristim kofer i normalno a i za ovu moju zver. Pošto sam kupio novi skuter i kofer je mnogo skup da bih se zajebavao na sličan nacin moraću nešto novo da smislim. Ovo sam našao na netu da mi je gotivno ali je preskupo

https://www.petonwheels.eu/shop

IMG_20230323_003646.jpg

IMG_20230323_003715.jpg

  • Sviđa mi se 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Jarkovo / Vojvodina
  • Motocikl: Adventure sports 750

Moj komšija je na skuteru vozio srednjeg šnaucera dole kod nogu. Zaboravio sam koji skuter , ali oni manji. Do 125ccm

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1307 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki DL 1000 2014
I to mi je padalo na pamet, samo da osmislim da bude sigurno za nju. Ovo sa starim koferom mi je do sada bilo top... 
Ima jedan od 37l tako prosečen na KP za 2000 din, videh ga juče na oglasima
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM

Upariš sa ovim recimo
WWW.KUPUJEMPRODAJEM.COM
ili već nešto drugo smisliš

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk



  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 88 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500 2007, Motomorini X-CAPE 650

Mi smo skro dobili manjeg psa, 4kg, i posto dosta koristim motor za razne obaveze po gradu, moram da smislim nesto da ga mogu da ga vozim sa sobom. Varijanta za koju smo se odlucili je kengur + kaciga + naocare, sve smo to nasli na aliexpresu za smesne novce. Pa kad stigne cemo videti kako ce se pokazati i da li ce psu biti prijatno tako. Kengur mi deluje sigurnije, jer pas ne moze da mrda ili iskoci, kao recimo iz tank torbe, a ako je hladnije vreme, mogu kengur ispod jakne da obucem, pa pas vecim delom bude zasticen od vetra jaknom, i da se medjusobno telesno grejemo :D. Takodje je dosta zasticen samim vizirom motora na toj poziciji na grudima, pa mu naocare moza i ne trebaju, posto je kolega gore pisao da naocare mogu da budu problematicne za psa i da isusuju oci. Jedino sto me tu brine je sto u slucaju cak nekog manjeg pada bi mogao da padnem na njega i da ga zgnjecim... Mada i da je u torbi, pri nekom padu, ko zna gde moze da podleti. A i da ga naviknem na nosenje u kenguru mogu bez sedanja na motor, pa tek onda da probam na motoru da vidim kako ce da reaguje. A i sto se tice policije, ne vidim sta bi tu mogli da zamere, pas je obezbedjen, ne moze da me ujede, pogotovo kroz moto jaknu, tako da ne vidim neki argument sa njihove strane, osim okrutnosti prema zivotinjama, ali ako bude voleo da se vozi, okrutije mi je da ga ostavljam samog u stanu da cvili i zavija satima i misli da sam ga napustio zauvek (a cvili cim izadjem iz stana i ostavim ga samog).

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 777 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Kačio sam u drugim temama, ali evo i ovde. Promena vozila, pa promena i prevoza ljubimca:

 

 

Klacabajkerka.jpg.462a08e1a9ca634dd89b08a27ac08ce1.jpg

 

U planu je promena motora, pa će verovatno u istoj torbi da se vozi ali na mestu za suvozača.

Promenio član QmBGD
  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 8-bit, 1771 postova
  • Lokacija: Beočin
  • Motocikl: KTM690 Freeride 250R

Ne bih da vam mračim, ali nije loše da znate, kada sam imao udes pri 50km/h kofer se otkačio i leteo nekih 20m dok nije pao na asfalt. Rukama ili nogama sam iskrivio korman i ja leteo par metara.

Čisto da imate orijentaciju koja je sila inercije.

Šta bi se u toj situaciji desilo sa vratom i glavom kučeta koje viri kroz rupu u koferu  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija
WWW.BLIC.RS

Beograđanin Dragan Milutinović na skuteru postao je pravi hit na novobeogradskim ulicama zbog svog suvozača - njemu redovno leđa čuva mezimica pudla Zaza.

 

Zaza je elegantna, dostojanstvena dama. Upoznao sam je, prava diva. :ljubav: 

Promenio član misa-pei
  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ADV350 2022 godište
pre 26 minuta, drmilan_ je napisao:

Svako radi onako kako misli da treba. Misljenje je kao i dupe, svako ga ima. 

Slažem se potpuno, važno je da svako zna eventualne posledice svojih postupaka, a o riziku je izlišno i govoriti. Za mnoge je i sama vožnja motora ogroman rizik a nekome nije ni preskakanje sa zgrade na zgradu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 777 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda X-ADV

Postajem dosadan, evo nas na 3. dvotočkašu. Malo joj nije prijao Akrapovič prve dve vožnje, sada se ponovo podiže na zadnje šape da je spakujem, čak i kad prolazimo pored motora samo:

 

20240211_124515~2.jpg

  • Sviđa mi se 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2402 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Beverly 250
6 hours ago, QmBGD said:

Postajem dosadan, evo nas na 3. dvotočkašu. Malo joj nije prijao Akrapovič prve dve vožnje, sada se ponovo podiže na zadnje šape da je spakujem, čak i kad prolazimo pored motora samo:

 

20240211_124515~2.jpg

al je brutalna kolor sema motorceta, jujuju

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja