Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc Yamasaki

Recommended Posts

  • U prolazu, 2 postova

Pre svega dobar dan svima, imam 18 godina zelim da krenem sa voznjom motora, vozio sam pre motore od drugara, rodjaka itd. itd. Uglavnom poenta je da imam budzet od oko 300 evra 350 plafon, i dogovor sa mojima da uzmem motor od 50 do 100 kubika dok se ne izvezbam na njemu. Sad trazio sam na interentu svasta nesto one tomose atx, ctx, bt i tako to klasika, medjutim cena im je 500-600 cak i 1000evra gledam jebt ko da je avion. I naidjem na ovaj motor Yamasaki 80 2003. godiste 80 kubika 7kw. Na izgled izgleda sasvim ok medjutm nikada nisam cuo za ovaj yamasaki niti mogu da nadjem neki review na interentu. Pa rek'o da pitam smekere ovde koji se razumeju sta misle oko ovog motora iako mogu da preporuce neki drugi nz. da li ima sta posto imam samo oko 300-350 evra ko gore sto sam rekao.

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Nova Pazova
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 1000

https://forum.bjbikers.com/index.php?/forum/62-kineska-imperija/

Evo druže gde možeš pitati za yamasaki...

Ako ti nešto u životu znači od mene imaš podršku za odluke koje si doneo, naravno u to šta ćeš kupiti ne bih se petljao.

Kao neki savet mogu ti samo reći da bi bilo dobro da povedeš nekog ko se razume iole u motore i mehaniku, budžet ti je tanak poprilično i svaka popravka verovatno će ti biti stavka boli glava...

Jbg mora se početi od nečega

Čak možda da se mnogo ne zalećeš i malo popričekaš, još se dobro raspitaš ili uštediš neki dinar preko,mogla bi biti opcija 

U svakom slučaju samo napred:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3050 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Kymco Agility+ 300

Savetovati nekog da kreće u moto vode sa 350€ je kao da savetuješ nekog da kreće na kampovanje u divljini, samo sa šakom soli ;) Nije da ne može, ali ... Inače, taj Yamasaki od 350 evrića je stranac, da se uveze košta dosta više.

Promenio član boza_kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 56 postova
  • Lokacija: Nova Pazova
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 1000

Momak se posavetovao sa roditeljima,tako i napisao...

Ja sam samo rekao da podržavam odluku i da bi čak bilo zgodno da popričeka i skupi još koji dinar.

Zar nisam tako?:zbunjen:

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 217 postova
  • Lokacija: Vrsac, Srbija
  • Motocikl: Gilera Nexus 500, ZX6R

Ja sam poceo od tomosa od 200 eura a i mnogi drugi ovde i nikom nista. Na tvom mestu bih kupio apn 6, ne yamasaki, moze i neki drugi tomos, ali ima apena vise pa mozes naci solidan primerak za te pare. Mozda te u ovom trenutku taj yamasaki privlaci estetski ali tomos je mnogo kvalitetniji i dostupniji za odrzavanje. Nema svako 1000 eura da krene sa bajkovanjem 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
Pre 2 sati, boza_kg je napisao:

Ako odgovaraju po 30+ godina stari i bez papira, nije da nema.

Pa sad mi je samo da uzmem bilo sta, papiri i tako to mi je ne vazno(zivim van grad-a 4km policije nigde nema) samo da sednem na motor i da ga vozim neko vreme, da se naucim malo, znaci da ga vozim neko vreme da udjem malo u stos a posle znaci mogu i da ga zapalim ako me razumes, a onda  uzmem neki malo bolji motor malo skuplji. A sad mi je samo da sednem da vozim nesto za oko 300evra znaci da kupim nesto a da ne ispadnem glup posto ne znam koji "krs" da uzmem vidim gore Dejan mi je preporucio apn hvala Dejane pogledacu apn jel ima kakav, ako ima neko jos neki predlog dobro bi dosao. Thenkju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki zr-7s (2003)

Moj prvi dvotočkaš je bio Tauris Samba, kupio za 400 a prodao za 350. Imaš Kineza do 400 evra sa 50cc agregatom koliko hoćeš

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja