Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav iz Srema!

Recommended Posts

  • U prolazu, 32 postova

Pozdrav svima, moje ime je Radovan, iz Inđije sam. Pratim forum duže vreme i na kraju sam odlučio i da se pridružim. Vozio sam dugo Sprint Exactly, nakon toga Vfr750 rc36. Znam, ogroman skok u veličini motorcikla ali sam ga kupio od rođaka u odličnom stanju tako da mi je to bilo najbitnije. I tada sam shvatio da je ustvari najmanje bitna njegova snaga i brzina kao prepreka za prvi veliki motor nego sve ostalo što ide uz njega a to je prvo susretanje sa težinom, gabaritima, grejanjem agregata, manevrisanjem...Pošto mi je oduvek bila želja Vstrom 650, Honda je prodata i sada se čeka prilika za njega. Toliko od mene za početak, još jednom dobar dan-dobro veče svima! :)

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 1897 postova
  • Lokacija: Beograd. Bele Vode
  • Motocikl: ex.Liberty 125 & Scarabeo 400i, Kawa ER-5

Pozdrav, i dobrodosao ! Sve pohvale za hrabrost da predjes sa skutera na veliki motor. Kad je mirna glava, nista nije nemoguce... Bravo !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Osim zelje koja je za mene dovoljan razlog ima li jos neki da sa konja na magarca?:-)Ako je tako ocuvana kako kazes ta Honda?Ili samo zelja?

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
Pre 2 sati, Ivanrsvb je napisao:

Osim zelje koja je za mene dovoljan razlog ima li jos neki da sa konja na magarca?:-)Ako je tako ocuvana kako kazes ta Honda?Ili samo zelja?

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Radovane dobro ti nama dosao :D 

 

A kolega @Ivanrsvb sto bi to bio prelazak sa konja na magarca :D:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

Pa sve nesto kapiram vfr750 komforniji i snazniji za duzi put a mozda i taj v4 manje vibrira od stroma a strom istu masinu ima kao sv650 ako se ne varam

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650
pre 13 minuta, Ivanrsvb je napisao:

Pa sve nesto kapiram vfr750 komforniji i snazniji za duzi put a mozda i taj v4 manje vibrira od stroma a strom istu masinu ima kao sv650 ako se ne varam

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka
 

Iz iskustva tvrdim da je Suzuki V Strom DL 650 za duga putovanja vrhunski motor :) Moze da povuce kad treba, udobnost i polozaj na visokom nivou, potrosnja mala :) 

 

Nece se Raso Sremac pokajati :D 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Hvala svima na dobrodošlici! Strom mi je bio želja jako dugo iako nisam imao prilike da ga probam. Nakon što sam ga probao on je prevazišao sva moja očekivanja. Sam osećaj dok ga vozim izgleda kao jahanje konja zatim uzvišenost u odnosu na automobile daje osećaj sigurnosti, udobnost naravno, i ono što je meni kao ne preterano iskusnom bitno jeste to što je pitom i sasvim dovoljan za uživanje u vožnji. Vibracije nisam primetio preterane, mada kada nešto voliš onda i ne gledaš mane :lol2:

 

E sada što kolega kaže sa konja na magarca, mislim da je taj model honde zaista legendaran, i verovatno kvalitetniji od Vstroma ali je ipak bar za mene ozbiljan sport touring motor koji traži vozača sa malo više kilometara pod zadnjicom.

 

@draki I ja se nadam :jee1:

 

20200416-132406.jpg

20200416-132432.jpg
 

 

 

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 637 postova

A tek zvuk?:-)Sto bi neko negde rekao/napisao kao l4 na amfetaminima ili u tom smislu nestoJako pouzdana masina imao ga u trampi ali ipak nisam pristao jer ne znam u kakvom je stanju...Kako te sluzio?

Poslato sa LLD-L31 pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 32 postova

Zvuk neprocenjiv, i na leru kada se čuje onaj njegov karakterističan zvuk zupčanika a u vožnji da ne govorim. Ja sam imao yoshimura auspuh na njemu i iskreno u daljini vidim kako roditelji sklanjaju decu u stranu jer ne znaju šta se to čuje i šta nailazi :D 

Služio me je odlično, potrošnja oko 6l, snage na pretek, menjač i kvačilo kao puter, problem reglera je bio rešen nekim dodatnim hladnjakom. Prosto neverovatno da motor star skoro 30godina funkcioniše kao prvog dana. Meni je smetao položaj gde sam bio više nagnut nego što mi prija (ja sam 186cm visok).

 

Ukoliko se može naći iole dobar primerak, da je održavan, za trenutnu vrednost od oko 1200-1300eura je zaista isplativ primerak, makar i da stoji kao ukras.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja