Jump to content

Moto Zajednica

GODIŠNJE POGINE OKO 900 LJUDI

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

 

 

Evo i ja da se oglasim. Juče je bajica na Adi oborio policajca na motoru pri skretanju na samu Adu. Samo želim da kažem da ako obaraju pandure kakve su nama šanse.

 

 

Drugim rečima, ako obaraju BMW, šta je ostalo za nas sa japancima?!?!?!???!!!!

Pandur je možda nebezbedno zaustavio vozilo bez rotacije...

  • Haha 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara, Mirijevo
  • Motocikl: Suzuki GSF 650S Bandit

Verovatno je neki dobar pandur koji će sa prizna krivicu i čoveku plati za pretrpljeni strah:lol2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Moram da priznam da se iznenadih danas kad sam prolazio preko ledina, videh scooter teget i lepp pise "Policija", nisam ni znao da ima toga ponegde.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 610 postova
  • Lokacija: Surčin
  • Motocikl: GSF 1200 S
Pre 10 sati, Chika Jimi je napisao:

Moram da priznam da se iznenadih danas kad sam prolazio preko ledina, videh scooter teget i lepp pise "Policija", nisam ni znao da ima toga ponegde.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

A ovo im dodje kao kurirsko vozilo!? ...parkiran ispred policije na N.Bgd-u (kod Merkatora)... Kačio ja sliku još pre 3 godine, ali ga nisam nikad video u "akciji"... Ne znam da li ga vozi "čika/teta" u kompletnoj opremi ili samo sa šerpicom na glavi

 

IMG_20180808.thumb.jpg.903b9ce9ccbec39d0912bb86c1266002.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Uuu kad se setim samo kakva frka je bila pre nekih 7,8 godina u Veranu baš po pitanju te i još jedne Vive....

Inače koristile su se na Adi svojevremeno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponekad pozelim da sazrim i odrastem. Cisto da bi zrelo ozbiljno, 575 postova
  • Lokacija: Bgd Dorćol
  • Motocikl: NC750XA‚ Beverly 350

Tako je@Satelis, na Adi su se vozali ali nigde po gradu ih nokad video nisam, ovaj na Ledinama je samo bio teget!

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 8945 postova
  • Lokacija: Beograd - M.M.Lug
  • Motocikl: Peugeot Satelis250 ...... Honda NC750XD

Jednog dana dođe ta Viva sa još jednom na redovan servis, 5K su imali na satu, dovezli ih lično plavci...ćelavog sam zapamtio.

 

Prošlo je oko 10-ak dana, zvoni telefon, stale obe Vive u vožnji.

Jednoj puko kaiš, druga se samo ugasila i neće da upali.

Dobacili ih Boxerom, ćelavi je poprilično bučan bio na prijemu kao i u radionici.

 

Kaiš nisam promenio i ako piše da se menja na 5K i ti ja dobijem ribanje od nadređenih.

Moja procena je bila da može komotno do 7.5K jer nije klasična gradska vožnja, odlično je izgledao kaiš.

 

Ja tako smoren, prikupim sve parčiće kaiša koji se razleteo u CVT-u i počnem sklapati.

Posle nekoliko minuta dođoh do saznanja da kaiš nije u motoru koji treba biti, marka kaiša se ne gađa....kakvo olakšanje u tom trenutku.

 

Odmah sam drugu Vivu rasturio, tu sam našao da je karb čačkan.

 

Auuu kakav obrt situacije, sve prijavio, pokazao nadređenima pa čak i generalnom dir.

 

Sve u svemu, bili su pozvani na razgovor (kako to dobro zvuči), pokušali su da se izvuku sa pričom kako su bili kod nekog majstora kad su im stali...ne znam samo kod kog i gde kad điraju po Adi.

Ćelavog galamdžiju sam pozvao kod mene u radionicu, svašta sam mu rekao, đubre jedno pokvareno uhhh sad mi skoči pritisak.

Otišli su kao puvonjci pravi a ja sam odbio da im radim motore za svagda po bilo kojoj ceni pa čak i ceni otkaza jer su skidali delove i pravili svoje kombinacije a ovamo kao nije urađeno dobro....mršupizdumaterinu.

  • Sviđa mi se 8
  • Hvala 2
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2223 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda NC700D Integra

Redovno je pesak na uzbrdici, ako ne i beton koji ispadne iz mešalice. Baš sam danas hteo da prijavim komunalcima jednu takvu situaciju ali znam da su se pravili blesavi kada sam prošli put prijavljivao svinjac ispred 2 gradilišta...

Bila je jednom četvrtasta daska solidnih dimenzija ukoso preko uzbrdice koja je štitila crevo kojim je gradilište kralo vodu sa javnog hidranta i sl.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM900

Nema od toga ništa prijatelju. U ovoj situaciji jedino da sam doneseš metlu i lopatu i očistiš, ali još bi bilo kako si ti i prosuo pa bi ti napisali kaznu što prosipaš šljunak sa svog motorcikla. Serem se u državu, kad moram da  lajem.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4402 postova

Kod mene neko ostro kamenje na ulazu na popularno kupaliste, stoji vec mesec dana na putu i niko se nije od mestana setio da pocisti. 

Znaci ja na motoru moram doneti metlu pa pocistiti za njih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 329 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MV Agusta Brutale 800 & gsxr 1000

Kad smo kod metle, dok sam vozila bajs preko novog mosta, bio je neki pesak na biciklistickoj stazi i ljudi su masovno padali. Meni dodijalo da vozim kao baba, donesem metlu, ocistim i...evo vec nekoliko godina je cistije nego tog dana kad sam cistila. Isplati se nekad i metlu u ruke...ali treba Beokomu sve prijavljivati, nekad se i odvaze da nesto uklone i zakrpe.

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM900
43 minutes ago, Nolanka said:

Kad smo kod metle, dok sam vozila bajs preko novog mosta, bio je neki pesak na biciklistickoj stazi i ljudi su masovno padali. Meni dodijalo da vozim kao baba, donesem metlu, ocistim i...evo vec nekoliko godina je cistije nego tog dana kad sam cistila. Isplati se nekad i metlu u ruke...ali treba Beokomu sve prijavljivati, nekad se i odvaze da nesto uklone i zakrpe.

Shto nisi samo sela na metlu i poletela??? :lol3:(izvini nisam mogo da odolim :ljubav: )

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja