Jump to content

Moto Zajednica

B.S.Z. Company

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Rade sa IXS opremom. Zvao sam ih za cijene za par artikala i dosta su povoljni i sve imaju na lageru, nista se ne ceka.

 

Adresa je:

Mihaila Bulgakova 34dj

 

To bi trebalo da se nalazi nedje na Mirijevu. Ako je neko od vas bio tamo molim da mi objasni kako da stignem. Gledao sam na Plan Plus-u 2003 i ta ulica ne postoji, vjerovatno je to neki novi naziv. Ako neko zna staro ime ulice ili zna otprilike da opise dje se ovo nalazi, molim neka napise.

 

Edit:

 

http://www.bszcompany.rs/ 

 

Tel:  +381 11 3423 407

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Nekada se ta ulica zvala Dušana Petroviæa Šaneta.

Kad uðeš u Mirijevo sa gornje strane tj. iz Milana Rakiæa ne skreneš levo nizbrdo veæ nastaviš pravo pa na 2. semaforu skreneš desno ka Jugopetrolovoj pumpi i poviše nje oko 300 m sa desne strane u dnu dvorišta je broj 34ð. Nije baš upadljivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Kikinda

Ja kad sam bio u prodavnici niceg nije bilo ,sve se narucuje iz kataloga!mislim da roba stize svakog petka. imas katalog na njihovom sajtu ,ne moras da se cimas do tamo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 90 postova

Bio sam ja vise puta..ono sto nas zanima uglavnom se ceka!

Ljudi su fini i ok! Narucuje se iz kataloga i cene su normalne :whistle:

Mada licno nikad nisam imao zivaca za to "cekanje" a i ako narucis iz kataloga nesto a ono ti se nesvidja "uzivo" sta onda :?:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova
  • Lokacija: Beograd

Bas sam juce svratio da kupim kornjacu. Definitivno imaju vise u stvari u radnji nego pre 2 godine kada sam prvi put bio, ljubazni su i cene su im dobre tako da ce me sigurno jos vidjati :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

 

Zvao sam ih pre petnaestak dana i pitao za radno vreme. Čovek mi je ljubazno odgovorio da mogu da dođem i posle radnog vremena i dao mi broj svog mobilnog telefona. Otišao sam sa prijateljem u 18h jer nisam mogao ranije, pozvao ga, otvorio je radnju i ceo sat nam pokazivao opremu. Na kraju sam kupio jaknu sa popustom od 20€ a prijatelj prekrivač za motor. Sve pohvale za B.S.Z.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Primedba što nemaju bar neki komad od top modela goretex jakni na lageru da se pipne, vidi, proba...

 

Naručio sam artikal u vrednosti od 700 evra bez da je probam (jaknu "Explorer pro"), zahvaljujući usmeno prenetom iskustvu Daneta i Kome sa istom po vukojebinama Sibira, i jedva čekam da mi stigne :):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Bio danas tamo, covek korektan i ljubazan, narucio sam navlake za cizme (za kisu) od 30e i treba da stigne sledeceg petka.

Inace, ispred radnje nema nikakvog znaka, sem starog izlizanog znaka auto-delovi (mozda je tu nekad bila auto radnja). Tacno 300metara od pumpe uzbrdo, tu je i raskrsnica (preko puta same radnje)! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

inace u bsz-u mozeta da kupite i nadjete dosta rezervnih delova za motore isti je princip kao i ixs oprema svakog petka i subote je roba tu....za yamahu ima sta ocete mada i za ostale motore ima ali potrosno...gazda mi je prijatelj pa znam,pa reko da vam kazem da znate ako nekad zagudi i nema gde...posto npr Rodic nema nista od delova.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Jeftine stvari i mogu da se probaju...

Kada sam došao da sa namerom da kupim goretex jaknu od 700 evra nije bilo šanse da je probam jer je izgovor bio - ko još u srbiji to kupuje pa je i nema na lageru. Ove od 100-200  mož da biraš i probaš kolko hoćeš.

Dakle može da se naruči, čeka se nedelju dana, pa kad stigne praktično se nadjete pred svršenim činom.

Na kraju sam je ipak kupio, dobio i popust, jakna je odlična (zasluga fabrike IXS).

 

Nikada više neču da kupim stvar koju predhodno ne probam.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Jeftine stvari i mogu da se probaju...

Kada sam došao da sa namerom da kupim goretex jaknu od 700 evra nije bilo šanse da je probam jer je izgovor bio - ko još u srbiji to kupuje pa je i nema na lageru. Ove od 100-200  mož da biraš i probaš kolko hoćeš.

Dakle može da se naruči, čeka se nedelju dana, pa kad stigne praktično se nadjete pred svršenim činom.

Na kraju sam je ipak kupio, dobio i popust, jakna je odlična (zasluga fabrike IXS).

 

Nikada više neču da kupim stvar koju predhodno ne probam.

 

Ja licno nikada ne bih uradio tako nesto ,pogotovu za tu lovu.Verujem da je jakna odlicna ali u cemu je problem pa si promenio razmisljanje ! ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Jedna stvar koja i nije za pohvalu:" desava se da ti prodavac kaze da je kaciga 110e, a sutradan pitas gazdu za isto, e sad je vec 115e, tako da je savet da uvek pitate i telefonom i tri puta ako treba da se "takse" ne povecaju ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja