Jump to content

Moto Zajednica

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
5 hours ago, strasilo said:

Meni je Crna Gora prekrasna zemlja .... dosta sam ju proputovao, ali nažalost ni blizu koliko sam to želio .... I uglavnom sam gledao one komercijalne turističke destinacije, koje su zaista OK, ali nekako mislim da kad bih ušao malo izvan "civilizacije" da bi bilo još ljepše .. :takoje:

 

Ali mlad sam, bit će vremena .. :)

Hvala,pa jeste dosta je na svoj nacin lijepa,samo je mi slabo cijenimo zato nekad ne bude lijepa na zalost,a slazem se sve gdje je izvan ,,civilizacije" je ljepse bio sam mnogo po Evropi bar na tamicenjima i vidim kakav je tamo zivot ljepsi i bolji,naravno dok traje mladost i zdravlja sve traje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Koliko vas je posjetilo najveci pasnjak na balkanu Sinjajevinu? Evo kako Sinjajevina izgleda zimi,ljeti je takodje prelijepa a naknadno cu i rute i mjesta praviti i za nju,jer Sinjajevinom gdje god odete mozete otici u bilo koji grad na sjeveru Crne Gore,sve sto vas zanima slobodno pitajte tu sam :D

 

 

IMG_3487.JPG

IMG_3491.JPG

IMG_3496.JPG

IMG_3504.JPG

IMG_3518.JPG

IMG_3522.JPG

IMG_3526.JPG

IMG_3529.JPG

IMG_3530.JPG

IMG_3563.JPG

IMG_3576.JPG

IMG_3577.JPG

IMG_3578.JPG

IMG_3586.JPG

IMG_3594.JPG

IMG_3605.JPG

IMG_3609.JPG

IMG_3622.JPG

IMG_3626.JPG

IMG_3629.JPG

IMG_3632.JPG

IMG_3635.JPG

IMG_3648.JPG

IMG_3654.JPG

IMG_3667.JPG

IMG_3669.JPG

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
3 minutes ago, MarkosGB said:

Ovde može motor? 

Ima li letnja slika? 

Prelepo je.

Naravno,makadamski je put i veoma dobar,cijelu Sinjajevinu mozes proci autom a ne motorom :D Veceras cu objaviti i ljetnje fotografije pa pogledas :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 minute ago, MarkosGB said:

Ima neki znak, biciklo,  ne vidim sa tel, jel to neka staza? 

Pomislio sam da nije zabranjeno za druga vozila. 

Da,putokaz za bicikliste,nema nikakvih zabrana,sve je dozvoljeno cak i za slepere :D:D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue

Gledam ovo kraljevstvo nebesko na zemlji, u Crnoj Gori i dođe mi misao:
Šta rade svi oni Crnogorci u Beogradu????

Ovo je izuzetno lipo misto na zemlji sa netaknutom prirodom, čistim zrakom, bistrom vodom, zelenim pašnjacima........
A izlaz na Jadran imaju.
Ljudi ovo je raj.

Čuvajte i volite ovu prirodu i njena neizmjerna bogatstva kojima vas nadario stvoritelj svega vidljivoga i ne vidljivoga.
Nije zlato sve što sija.....
Upamet Crnogorci.


Vozim motor a nisam bajker.....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3975 postova
  • Lokacija: CH-HR-BiH
  • Motocikl: 2002 K1200RS-1989 XTZ 750 Chesterfield- 1989 XTZ 750 FarawayBlue
Jednom prilikom sa ovdje ušao u CG ..
P7181688.thumb.JPG.e8d060300162deff21423ad4dd6557e4.JPG


Straš, dije ovo točno??



Vozim motor a nisam bajker.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 hour ago, el classico said:

Gledam ovo kraljevstvo nebesko na zemlji, u Crnoj Gori i dođe mi misao:
Šta rade svi oni Crnogorci u Beogradu????

Ovo je izuzetno lipo misto na zemlji sa netaknutom prirodom, čistim zrakom, bistrom vodom, zelenim pašnjacima........
A izlaz na Jadran imaju.
Ljudi ovo je raj.

Čuvajte i volite ovu prirodu i njena neizmjerna bogatstva kojima vas nadario stvoritelj svega vidljivoga i ne vidljivoga.
Nije zlato sve što sija.....
Upamet Crnogorci.


Vozim motor a nisam bajker.....

Moje misljenje je najvise zbog nezaposlenosti i sto moraju inace ne bi Crnogorci tek tako isli iz ovih ljepota,al sta je tu je...bas jeste i Srbija cijela je prelijepa i ostale zemlje u okruzenju al ovaj sjever sto ima kod nas malo ko ga ima bas...:D 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
1 hour ago, strasilo said:

Jednom prilikom sa ovdje ušao u CG .. :)

P7181688.JPG

Da da,odavde prema Scepan Polju pocinje prelijepa Crna Gora,tamo je Durmitorski prsten,Sedlo,Prutas cuveni i slicno,tu je i Mala Crna Gora i mnogo mnogo jezera....:) Hvala sto si podijelio fotografiju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Ma ima fotografija koliko ti srce želi ... samo ja nisam profesionalni fotograf ... ;)  ... mi smo slikali tako da ostane za uspomenu, a ne za izložbu .. :lol3:

 

 

P7181699.JPG

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
12 minutes ago, MarkosGB said:

I ima li neki restoran, kafana na Sinjaju?

Pa od glavne magistrale recimo za Zabljak,Pljevlja,Podgorica i nije tek tako udaljena magistrala,al kad udjes u srce Sinjajevine naravno da je udaljeno jer je prostrana i ogromna i covjek moze lako da se izgubi,trenutno na Sinjajevini nema tako nesto,al ima Planinarski domovi gdje se moze ljeti svratiti i domacin ugostiti,evo ti jedna fotka Zabojskog Jezera,najljepseg jezera po meni u Crnoj Gori,a ono je  je u srcu Sinjajevine,za dalje detalje naknadno cu kad objavim fotke od ljeta kako je i ljeti gore :D

 

12And2more_fused.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Niko ovdje ne trazi profesionalni fotografiju,bitno je iskustvo,posjete i slicno,a fotografija je odlicna vidimo sve i razmjenjujemo razlicita misljenja tako da svi su dobrodosli da objavljuju fotografije i da razmenjujemo i nesto novo saznamo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
12 minutes ago, MarkosGB said:

Hvala za info.  

Jednom, ako imaš rute, postavi, da se ne izgubimo.

Naravno,nesto sam pokusao da ih napravim i podijelim al nece nesto da ih podijeli tako da cu vidjeti bar na screenshot ili slicno! Pozdrav i za tebe! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
14 minutes ago, strasilo said:

evo i fotka sa mosta sa prethodne fotografije .. :)

P7181708.JPG

Auuuu sto je kristalno cista Piva,e ja ovamo nisam prolazio motorom al jesam autom,al se nadam da cu ove godine hvala na fotografiji! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2288 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

Prošao sam i kanjon Pive i kanjon Morače .. samo sam kanjonom Morače išao dok još nije bilo digitalnih aparata, pa bih morao naći prave fotke iz tog vremena ... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
4 hours ago, strasilo said:

Prošao sam i kanjon Pive i kanjon Morače .. samo sam kanjonom Morače išao dok još nije bilo digitalnih aparata, pa bih morao naći prave fotke iz tog vremena ... :D

Lijepo lijepo,a vjerujem ti znaci da si odavni posjetioc nase lijepe Crne Gore....:D 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo malo fotografija i iz ljetnje Sinjajevine,od prosle godine dok je jos motor mi bio u voznom stanju,na zalost crkla masina komplet mislim i da mu nema popravke :D 

 

 

12345 (5).jpg

12345 (6).jpg

12345 (7).jpg

12345 (8).jpg

12345 (9).jpg

12345 (10).jpg

12345 (14).jpg

12345 (20).jpg

12345 (21).jpg

12345 (23).jpg

12345 (24).jpg

12345 (25).jpg

12345 (26).jpg

12345 (33).jpg

IMG_7964.jpg

12345 (29).jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1299 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SMC 300

Prelepo, samo nastavi.

Inace dosta sam puta bio u CG, ulazio sam na sve malogranicne prelaze sa Srb i BiH osim Sula kod Pjevalja.

Imam mnostvo slika ali vecina ih je iz voznje , iz ruke mobilnim. Tako da necu da ih kacim u temu , da je ne razvodnjim.

Inace vec cim se podje s mora u planine ima jako lepih pejsaza, recimo isao sam preko Orjena , belina stena izgleda kao sneg...

To je bilo dok je u sluzbi bio 4x4, inace je gore los put.

 

Uglavnom tako sad obilazim Z. Srbiju, i verujem da znate, da je malo par zivota dobro upoznati osrednje velike nase krajeve, ono kad pogledas brda da tacno znas gde si, i gde ces izaci iza njih. Kad vidis u sumi makadam-sumski put se racva i znas tacno gde oba idu..

Cesto i pesacim, i to najvise volim, fotografisem, al mobilnim, tako da slike meni znace za uspomenu, i podsetnik.

Inace uvek kad prodjem kroz neki kraj ili selo, posle sednem i preko neta trazim sve podatke. Ima tu dosta interesantnog. 

Zato uvek potpitujem u ovakvim temama..

 

Nikola ima li nekih zivotinja da ih vidis u prirodi, zveri? Vidjas li tragove u snegu?

Skoro sam video, a i snimio krdo divljih svinja u kraju gde sam cuo da ih nema od mestana.

Mozda da opises, kako treba ici kroz divljinu, motorom, ili peske, u tom pogledu. Znam da je najbolja preporuka ne ici sam, ali ne mozes uvek to ispuniti..

 

Pratio sam i onu tvoju "staru" temu, hvala ti brate i za onu i za ovu. Ziv bio.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
22 hours ago, slave74 said:

Prelepo, samo nastavi.

Inace dosta sam puta bio u CG, ulazio sam na sve malogranicne prelaze sa Srb i BiH osim Sula kod Pjevalja.

Imam mnostvo slika ali vecina ih je iz voznje , iz ruke mobilnim. Tako da necu da ih kacim u temu , da je ne razvodnjim.

Inace vec cim se podje s mora u planine ima jako lepih pejsaza, recimo isao sam preko Orjena , belina stena izgleda kao sneg...

To je bilo dok je u sluzbi bio 4x4, inace je gore los put.

 

Uglavnom tako sad obilazim Z. Srbiju, i verujem da znate, da je malo par zivota dobro upoznati osrednje velike nase krajeve, ono kad pogledas brda da tacno znas gde si, i gde ces izaci iza njih. Kad vidis u sumi makadam-sumski put se racva i znas tacno gde oba idu..

Cesto i pesacim, i to najvise volim, fotografisem, al mobilnim, tako da slike meni znace za uspomenu, i podsetnik.

Inace uvek kad prodjem kroz neki kraj ili selo, posle sednem i preko neta trazim sve podatke. Ima tu dosta interesantnog. 

Zato uvek potpitujem u ovakvim temama..

 

Nikola ima li nekih zivotinja da ih vidis u prirodi, zveri? Vidjas li tragove u snegu?

Skoro sam video, a i snimio krdo divljih svinja u kraju gde sam cuo da ih nema od mestana.

Mozda da opises, kako treba ici kroz divljinu, motorom, ili peske, u tom pogledu. Znam da je najbolja preporuka ne ici sam, ali ne mozes uvek to ispuniti..

 

Pratio sam i onu tvoju "staru" temu, hvala ti brate i za onu i za ovu. Ziv bio.

Pozdrav za tebe,i hvala ti na lijepim rijecima,svaka cast i potpuno shvatam te za fotografije koje si pravio telefonom i to je nesto lijepo kao uspomene..

Ovako sto se tice zivotinja mnogo sam ih sretao onako u prolazu,al nikad nesto nisam uspio da ih slikam jer u pitanju su sekunde i neocekivanje bas tu da se nalazi,susretao sam se i sa par medvjeda,u divojarca i srnu na sve sam nailazio al nikad nisam imao problema da ce me napasti i slicno,saosjecam se sa njima pa vjerovatno je to najvisi razlog :D 

U sumi nikad ne treba ici bez nekog alata bar neki nozic mali sasvim dovoljno,isao pjeske ili motorom nikad se ne zna sta se moze desiti,ja nikad nisam nosio nista sa sobom jer nisam ni razmisljao o tome uopste samo kako da se napravi dobra fotografija i da se obidje to mjesto i istrazi,a slazem se potpuno sa tobom ,,nikad sam ne treba ici" al ko voli sam to je nesto najljepse! 

Hvala ti i za moju ,,staru temu" ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750
19 hours ago, doktor said:

Evo jedna lepa slika Sinjajevine, sa jedne enduro/adv ture.

IMG_1383.JPG

A prelijepo je svaka cast i hvala na fotografiji!

Bas mi je poznat katun prolazio sam cini mi se 2015-te ovuda koliko se sjecam da vodi prema Njegovudju i Savniku...al nisam siguran :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 497 postova
  • Lokacija: mojkovac
  • Motocikl: Yamaha Super Tenere 750

Evo ko god bude nekad pa cak i sad ljetos dolazio da obidje Sinjajevinu od mene uvijek moze imati kljuc da prespava i odmori se u mojoj vikendici ;)Ona se nalazi nedaleko od Mojkovca nekih 9km makadamskim putem i tacno se nalazi ispod paninarskog doma Sinjajevina u mjestu Ckara gdje dalje put vodi ka Ruzici pa dalje za Zabljak,Savnik,Niksic gdje god ;)

 

hjhgfdsdfghjkjhgfdsa (11).JPG

viber image.jpg

hjhgfdsdfghjkjhgfdsa (6).JPG

hjhgfdsdfghjkjhgfdsa (8).JPG

hjhgfdsdfghjkjhgfdsa (17).JPG

IMG_6952.JPG

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja