Jump to content

Moto Zajednica

Savet u vezi nabavke delova i moje predstavljanje na forumu

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: Aprilia RS 50

Pozdrav svima ! Nov sam na forumu, pa je red i da kazem nesto o sebi. Zovem se Viktor Stambolic, zivim u Smed. Palanci i 93 sam godiste. Relativno skoro sam usao u svet motorciklizma, koji sam od malena sanjao. Sada posto sam jos zelen po pitanju motora,postavio bih par pitanja i bio bih vam zahvalan na odgovoru ! Ove godine sam uzeo motor Apriliu rs 50cc , 2006 godiste. E sada bih postavio par pitanja u vezi sa delovima i nabavkom istih. Prvo sto mi je receno da je potrebno da zamenim lanac i lancanike, sad ja nisam siguran koje da uzmem, jer ima gomila, razlicitih dimenzija, vrv i kvaliteta, pa bih bio zahvalan za neki savet oko toga koji da uzmem (kako to vec ide broj zubaca ili cega vec) ? Drugo sto sam ja sam primetio jeste da se akumulator puni vise nego sto treba, pod jacim gasom puni i preko 16, pa me zanima sta tu moze da bude problem ? Receno mi je da moze da crkne regler, ajde akumulator manje vise, ali regler ne znam gde bih nabavio, tako da sada manje vozim motor, zbog tog problema. Isto tako bih zamenio zadnji disk, trazio sam na nasim oglasima nema nigde, dok na ebayu ima, ali ja ne znam proceduru narucivanja, da li mogu uzeti negde disk sa tim razmerama i ako mogu gde ?

 

Ja se izvinjavam ako sam mozda previse opsiran bio ili ako sam neka druga pravila na forumu prekrsio(da li je to sekcija u kojoj sam pisao ili sta vec), tako da bih i taj savet rado prihvatio.

 

Hvala unapred svima !

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Dobrodosao na forum! 

Ako ti prepunjava verovatno ti je stradao regler.

Clan Joska pravi reglere za sve motocikle . 

Ja nadjoh ovaj tel  063-834-73-97 Joška 

Za delove agregata probaj ovde. Verovatno imaju sve sto ti treba.

http://motoshop-mrg.rs

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka
  • Motocikl: Aprilia RS 50

Hvala vam puno ! 

 

Vrv je u regleru problem, mislim koga god da sam pitao, dobio sam taj odgovor, par njih mi je reklo da je mozda akumulator los, mada vise verujem da je regler pri kraju. Hvala za broj telefona, kontaktiracu da vidim da li postoji mogucnost da se napravi za moj motor. 

Na ovom sajtu sam video dam ima broj telefona, pa cu pozvati da vidim da li ima kojim slucajem disk i lanac i lancanici za moj motor. Jer u pretrazi na njihovom sajtu imaju delove za 125cc,250cc i vise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja