Jump to content

Moto Zajednica

Valencia MotoGP™ Official Test 15 Nov - 16 Nov

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 465 postova
  • Motocikl: Suzuki gsx r 600 k8

Obecava sledeca sezona. Kad bi mogla da pocne sad za vikend.

 

Lorenco vec pravi vremena kao Dovi. Kada se jos malo uvoza i uz njegovu konstantnu voznju bice u vrhu.

Vinjales vec pravi vremena kao Rosi. Mali ce biti opasan na Jamahi.

Markez i Pedrosa bi trebali da budu u standardu. 

 

Mislim da ce neko od ovih imena biti sampion sledece godine.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Folger i Zarco dobri. U sekundi od najboljeg vremena. Navijaću žarko za Zarka sledeće sezone. Takođe Espargaro A odličan. Kaže da je mislio da je Aprilija lošija, pozitivno je iznenađen. Jedino se žali na ubrzanje na izlazu iz krivine i šasija bi mogla biti za nijansu bolja. Lowesa posle pada odmara za test koji ćw voziti sčedeće nedelje.

 

EDIT: Jamaha ide u Sepang sledeće nedelje na test, dok se većina drugih timova pakuje za Herez. 

 

Čekam druge staze da vidim kako će ostali voziti, to jest najviše me zanima kako će se Lorenco snaći na drugoj stazi budući da mu je ovu doktorirao. Nisam njegov fan ali mu skidam kapu i malo ga više poštujem posle ovog što je napravio na ovom testu.

 

Takođe mislim da će Janone biti dobar na Suzukiju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Misbehave Responsibly, 1576 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: FZ6S

Žarko u intervjuu maločas - (prepričano) - Ja sam još uvek beba u MotoGP-u, pustio sam tim da se igra podešavanjem elektronike, dok ja ukapiram čemu sve to služi   :)

 

I on i Folger fenomenalni. Sa Dunlopa na Michelin, sa 600 na 1000 a opet samo 3-4 desete od Rosija, Pedrose, Lorenca, ...   :takoje:  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4594 postova
  • Lokacija: Srbija, Padej
  • Motocikl: Honda VTR1000SP1 (Službeni), Suzuki SV650S, Tomos T15SL, Tomos T011, Tomos APN4

Žarko u intervjuu maločas - (prepričano) - Ja sam još uvek beba u MotoGP-u, pustio sam tim da se igra podešavanjem elektronike, dok ja ukapiram čemu sve to služi   :)

 

I on i Folger fenomenalni. Sa Dunlopa na Michelin, sa 600 na 1000 a opet samo 3-4 desete od Rosija, Pedrose, Lorenca, ...   :takoje:  :takoje:

 

Ponšeral trlja ruke i nada se da ja napravio čudo. Mada sa dužnim poštovanjem prema Smitu i Espargaru P. mislim da nisu bili na nivou zadatka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5238 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Braća Espargarovci kao da imaju neki genetski problem, tek kada se nadju u nekoj poniznoj situaciji(losiji motori) se pale.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5765 postova

Znaci da mu je definitivno legla Jamaha. Bice zanimljivo posmatrati duel u garazi Jamahe.

 

I dalje mislim da KTM nije izbacio sve karte na sto ali najzanimljivije je definitivno bilo videti Lorenca na Dukatiju i Vinjalesa na Jamahi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4884 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

EDIT: Jamaha ide u Sepang sledeće nedelje na test, dok se većina drugih timova pakuje za Herez. 

 

Zato što im Dukati nije dozvolio, to je podhebavanje Yamahe iz dobro poznatog razloga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1192 postova
  • Lokacija: Vrnjacka Banja
  • Motocikl: Yamaha R1, Kawasaki KX450F

 

EDIT: Jamaha ide u Sepang sledeće nedelje na test, dok se većina drugih timova pakuje za Herez. 

 

Zato što im Dukati nije dozvolio, to je podhebavanje Yamahe iz dobro poznatog razloga.

 

Ponasaju se ko mala deca, pustili coveka da ode, sad neka ga puste da se priprema kao ostali, fan sam Yamahe, ali stvarno nije uredu to sto rade

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12759 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Braća Espargarovci kao da imaju neki genetski problem, tek kada se nadju u nekoj poniznoj situaciji(losiji motori) se pale.

Možda au stekli, možda nije nasledno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

To sa Vinjalesom je glupost. On vozi pripremljeni M1 2016 koji nema šta da se podešava. Dečko se uvozava sa Yamahom i nekako mi je i normalno da najviše prži od svih ostalih. Sa druge strane, na istom tom motoru je Lorenco bio pola sekunde brži pre nekoliko dana. A tek izrazi lica Stonera i Lorenca. Pa ko zna šta njih dvojica uopšte i gledaju na onom monitoru...

 

Eto ponovo "Blic novinarstva" i "nećete verovati šta je uradio...."

 

Tek je krenulo testiranje. Ovi rezultati baš ništa ne znače. Do aprila ko zna šta sve može da se desi. Na kraju krajeva, Vinjales uopšte neće voziti taj motor. Videćemo šta će Yamaha da napravi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1
Marc Marquez believes Honda's new 2017 MotoGP engine provides more grip, is easier on the gas, but still lacks acceleration
 
Vinjales je čovjek juče sjeo na, za njega nov, motor i ovo je više nego fantastičan rezultat :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja