Jump to content

Moto Zajednica

Natam-navam a gde - videcemo

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

E stigoh ziv u kryvyi rig. Besan sam ko pas. Brate ovo je tragedija. Bez ijednog slomljenog rebra... A ukrajinke - e njih ima da bijem a ne da jebem. Da izginem za picku

Aj malonda odmorim pa pisem rumuniju i moldaviju a onda ovaj danasnji dan. Tu ima da se kaze mnogo sto sta. Pocev od granice pa do puta.

Max80 putevi su nedaj boze. Da mi je neko rekao ja bi pomislio 'je govna

Boco ti prvo da omlatis bugarku pa onda idemo na iranke. Jooj ima dobrih nego daleko iran inace bi isaoo

Turkinju moram, i to u skorije vreme... Imam par njih al mi se neda pa to ti je...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Čuvaj se Garmina.

Garmin radi do jaja u ukrajini jbt. Nemoze da pogresi kad put ide samo pravo a okolo vukojebina. Nit kuce nit coveka. Majko moja

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Veću glupost nisam čuo,čuj zabranjeno za motocikle,a nije za automobile!!??

Bas tako. To i ja rekoh pandurima

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • abc, 886 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: BMW GS 1250 Adventure

Kada vidim ove slike jasno mi je žašto ukrainci voze terence. Mislio sam da se foliraju, ali to im je potreba.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

To ne moze da se zamisli. Ovo mora da se dozivi. Ljudi ja vozim , gledam i ne verujem.

Vi ne mozete da verujete koliko je dobro gde mi zivimo..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

BUGARSKA

Posle burne noci i malo spavanja ujutru krenuh iz sozopola.. U burgasu svratih na banicu i put pod noge dalje prema sofiji vec gledanom rutom. Medjutim u praksi je uvek malo drugacije tako da nisam bas naboo rutu koju sam prethodno gledao na google maps... Pravac mi je bio shumen a ja odoh negde prema varni. Bas sam specijalac,,, posle shumena stadoh da nadjem na karti gde idem i pri stajanju proklizah na neki soder. Jebo mu pas mater. Rezultat slomljen migavac i izgrebana plastika i desni bocni kofer... Koj sam moj i stajao. Tu stadose dva auta da mi pomognu da dignem motor.nastavih da vozim. U jednoj selendri umalo ne preleteh neobrlezeni lezeci. Niti znaka niti on obelezen. Nista novo u bugarskoj. Posle toga stadoh da tankam gorivo i krenuh sa pumpe, bliski susret sa pticom. Jebo je onaj ko je posla bas na mene.

Dok sam vozio tom zalutanom rutom sve je bilo kroz neka sela, i interesantno pun k turskih tablica , a i u svakom selu dzamija. Pored toga radovi u polju, pun k kombajna i poljoprivednih masina sto dodatno usporava kretanje...To je deo od burgasa prema rumunskoj granici i prelazu Silistra.... Posle dobrih 5.5h dodjoh do granice. Oduzilo se.

Mali prelaz , spojeno bugari i rumuni.. Na granici opsti haos.

Ja naravno ne cekam vec na mutavo obilazim kolonu, parkiram, odlazim na salter i predajem pasos. Tu cekam nekih 20min. A i pored tog cekanja opet dobih medju prvima pasos nazad. Puse panduri i puca im kita sto je napolju 35C

Mogu da kazem da su bili veoma korektni, nikakva glupa pitanja, samo je pitao gde idem i to je sve....

post-37331-1467698318701.jpgpost-37331-14676983303487.jpgpost-37331-14676983363206.jpg

Sljunak i trag a i steta ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Kako si nas isturirao  :care:

 

Očekivali te u Beogradu, a javljaš se iz Ukrajine. Šta reći...? :stabre:

 

Šteta što si imao taj peh, ali nije strašno... Ako je moralo da se desi ovako je najbezbolnije.

 

 

Uživaj u prirodnim lepotama Ukrajine  :Sloper:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Hahaha hteo sam da vas drzim jedno 10-15 dana ali nisam mogao. Ovo je katastrofa

Ti tacno znas o cemu pricam

Zato nisam mogao da izdrzim a da ne podelim

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Aiii evo me u gradu , burazeru patka stoji mirno ki obezbedjenje u kuci cveca ....

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Јахач змајева, 1537 postova

Upravo sam provalio dvije stvari...

Jedna je da me žena špiJunira ovdje na forumu a druga da se upravo zbog tebe Shelle bunila protiv Diversion-a... 

Vjerovatno se boji ako kupim Diversion da ću i sam da idem da ganjam neke grudnjake pa se bunila svim silama.

Uglavnom, skoro sam gledao Diversion 6 (ovdje mu je oznaka XJ6) i sve je bilo ok, nije mi se sviđao auspuh i zvuk (malo doduše i snaga), ali gospoji se nije sviđalo skoro pa ništa...  Sada mi je jeasno i zašto, redovnije čita forum od mene...  :staa2:  :staa2:  :staa2: 


Elem, na temu, šteta da si se "kolitnuo" ali ok, sve su to kozmetička oštećenja koja se daju lako sanirati, bitno je da on ide i da se ne buni...
Srećno i berićetno u daljem putešetviju...  :jee:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Upravo sam provalio dvije stvari...

 

Jedna je da me žena špiJunira ovdje na forumu a druga da se upravo zbog tebe Shelle bunila protiv Diversion-a...

Vjerovatno se boji ako kupim Diversion da ću i sam da idem da ganjam neke grudnjake pa se bunila svim silama.

 

Uglavnom, skoro sam gledao Diversion 6 (ovdje mu je oznaka XJ6) i sve je bilo ok, nije mi se sviđao auspuh i zvuk (malo doduše i snaga), ali gospoji se nije sviđalo skoro pa ništa... Sada mi je jeasno i zašto, redovnije čita forum od mene... :staa2::staa2::staa2:

 

 

Elem, na temu, šteta da si se "kolitnuo" ali ok, sve su to kozmetička oštećenja koja se daju lako sanirati, bitno je da on ide i da se ne buni...

Srećno i berićetno u daljem putešetviju... :jee:

Hahaha jeli ? Pa sad ja ispadoh najgori od sve dece jbt hahahhahahahah citam i boli me stomak zbog te prve stvari...

Druga moj je amerikanac , evropski ima cini mi se 72hp moj ima 98hp. Drugo nema puno ovih sa punim oklopom. Evropski su bez nalepnica, a masina je bicikla. Veoma lak za voznju..

Zvuk je ocajan ali kad stavis akrapovic ima sve picke da se okrecu.

Samo ti kupi bratac ovakav motor ima zena jos vise da te voli. Al ne zbog motora vec zbog drugih zena hahahahha

Od srca shelle seksoman hahahahahah

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Shelle kako se snalazis na bivsem SSSR podrucju?

 

Nadam se da skupljas snagu za nove napade...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Suzuki SV1000S

Ne znam u kom si delu Ukrajine ali ako planiras da se zadrzis svakako pravac Odessa grad na Crnom moru turisticko mesto Veoma popularno medju Ukrajinkama.Bio sam 2012 god.Cene smestaja,goriva,hrane,pica bagatela.U krajinke,pristupacne I ima zena ne znam im se broj jer smo bili u sezoni.

Od Lavova do Odese imas oko 850km a od grada Uman koji je na pola puta oko 400 km.Autoput kvaliteta Kao E75.

Gde god nastavio,uzivaj...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Mislio sam da idem gore prema kievu. Sada sam u kryvyi rig. Nebih da se opet vracam prema jugu. Na krim iz ukrwine ne mogu...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

Kod njih sam. Vidim da pratis gde sta kako. Cerka nije tu ali sam video slike. Mama mia. Ovde ne zna covek gde da gleda. Zasad nisam vatao nista konkretno ali sutra menjam lokaciju. Isto nisam imao kad da pisem za moldaviju i put do Ukraine ali pisem ovih dana

Roba uglavnom ovakva

post-37331-14678325801973.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 698 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha fz6r

To je nista. Ocekuj naplatnu rampu za koji kilometar. Inace gore puteve nisam video nego u Ukrajni i cuvaj se pandura, gori su od nasih 100 puta.

 

Sto se riba tice to je evropski Tajland.

 

Zato SRECNOOOOO!

Gde bre naplatnu rampu ? Ja to ne videh nigde

A za puteve podseca na bosnu i vukovar u onim ratnim godinama

Pandurima ne stajem i cisto mi se jebe da stanem

Tablica je slepljena u vecini slucajeva tako da mi se jebe. I ovde se ne zove policija vec korupcija

Sent from my iPhone using Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 638 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha FZ6S na drumu, Suzuki GSX750F u srcu

Ma sala mala na konto toga da su im putevi katastrofa.

 

Panduri samo gledaju da uzmu pare pa cak i kad nisi u prekrsaju. Klasicna otimacina.

 

Kijev ti je super ako ides tamo. Grad je ogroman i ima svasta da se vidi. Imas i Kijevsku lavru i mnostvo manastira koje valja videti.

 

U centru imas klub odmah ispod platoa gde je spomenik. Zaboravih kako se zove ali je pravi osinjak a cene smesne. Ribe su naravno u vecini i spremne na druzenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja