Jump to content

Moto Zajednica

Online Karte-Mape

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Jel zna neko neki online sajt (ne bih nikakve programe da instaliram) gde mozes da iscrtas celu tvoju rutu sa 20+ tacaka. Zeleo bih da iscrtam celu moju moto rutu koju planiram da pocnem sad u sredu. Bice puno gradova i drzava, pa zelim to sve da vidim na karti.

Da pojasnim, zelim sve da vidim u jednoj karti celu rutu. Znam za ViaMichelin ili Google Maps, ali na prvom sajtu moze samo 8 MidPoint, a na drugom max 10 MidPoint. Meni treba nesto gde moze mnogo vise tacaka da se obelezi. Google maps je super, jer mozes i rucno da menjas liniju putanje i on odmah preracunava, ali na zalost samo 10 tacaka moze da se upise. Pa reko ako neko zna tako neki sajt kao G. Maps, ali da moze sto vise MidPoint tacaka da se obelezi. 

Hvala u napred na odgovoru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

http://www.motoplaner.de/

 

Moze sigurno preko 10, a koliko moze nisam uspeo da dosegnem.

 

BINGOOOOO !!! To je to druze, HVALA  :) Znaci samo idem i klikcem gradove i naravno mogu da menjam-ispravljam rutu odmah na karti i on automatski preracunava. Ovo odmah ide u BOOKMARK :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5467 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Mozes i u Basecamp-u da iscrtas rutu, po danima i da se vidi citava, prebacis je u navigaciju, i posle po danima startujes odbranu rutu i gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Mozes i u Basecamp-u da iscrtas rutu, po danima i da se vidi citava, prebacis je u navigaciju, i posle po danima startujes odbranu rutu i gas.

Znam to Doco, ali meni je samo trebao neki ONLINE sajt bas kao ovaj sto je kolega Nesa-St predlozio. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Mozes i u Basecamp-u da iscrtas rutu, po danima i da se vidi citava, prebacis je u navigaciju, i posle po danima startujes odbranu rutu i gas.

 

Doktore moze i odavde ruta da se prebaci direktno u navigaciju, kod garmina moze samo za seriju 500 ja sam koristio na zumo550 na zumo390 ne funkcionise nesto, pa sad radim preko BaseCamp-a, kad se napravi ruta klikne se samo na dugme export

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Meni je najbolji sajt za planiranje http://www.routeyou.com . Mozes da dodas koliko god hoces tacaka, plus kada ne poznajes region odaberes motor - nicest route i on ti da u zelenoj boji najlepse puteve za motore.

Mozes da napravis rutu i da je eksportujes u vise formata. Takodje ti daje i nadmorsku visinu i procente za uspon i cak preracunava shodno tome "tezinu" rute.

 

Na zalost, sad vidim da za Srbiju ne radi rutu.. steta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja