Jump to content

Moto Zajednica

Drugi Kurs Bezbedne Vožnje 2015

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Kakva je situacija za prakticni deo? Kod mene prognoza i dalje kaze da ce biti kisa u 10, a od kisne opreme jos nista nemam, pa da se raspitam, za svaki slucaj. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

Ovaj vikend izgleda svima neko ludilo. Ja isto ne mogu od posla da stignem na teoriju, ali sam teoriju slusao prosli put, tako da slobodno neko moze umesto mene na ovaj deo kursa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Zvanična informacija glasi - kurs je otkazan (teorija i praksa) zbog malog broja polaznika koji se pojavio na teoriji danas. Od samo 6 učesnika mi ne možemo da pokrijemo ni 1h staze, pa smo zbog toga bili primorani da otkažemo kurs.

 

Dosta ljudi je otkazalo učešće na kursu danas, tj. na sam dan održavanja teorije. Moram da vam skrenem pažnju da je to stvarno nekolegijalan postupak najpre prema ljudima koji su došli danas, a nije fer ni prema nama koji organizujemo ovaj kurs potpuno neprofitabilno i iz čistog entuzijazma. Bilo je ljudi koji su mogli da dođu, ali nisu jer je zvanično do danas bio popunjen broj polaznika. Ovako praktično nije bilo šanse da neko dodatno uskoči i popuni mesto.

 

U svakom slučaju, pokušaćemo da kurs održimo krajem naredne nedelje. Plan je da teorija bude u Petak 29. Maja od 17:30, a poligon u Subotu 30. Maja od 9h - 12h. Uslovi za prijavljivanje ostaju još ovaj put isti - iznos kotizacije je 2000 dinara.

 

Molim da počnete sa prijavljivanjem tako što ćete se dodati na spisak dole.

 

1. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Zaista je velika steta sto je ovako ispalo. Kurs je veoma edukativan i u teoretskom i u prakticnom delu. Siguran sam da bi se mnogo vise ljudi pojavilo na poligonu ali organizacija ne moze da rizikuje. Posto znam da se u nekim klubovima organizuje slicna obuka uz novcanu nadoknadu od 100 i vise € ne treba da naglasavam koliko, a ne samo u finansijskom smislu, nam ovi ljudi izlaze u susret.

Posto sam teoriju odslusao, prepustam svoje mesto nekome ko ce ceniti izuzetan trud nekolicine dobronamernih kolega, pa se necu stavljati na spisak, a vrlo rado cu doci na sledeci praktican deo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Kad bi ljudi bili svesni koliko ne znaju i koliko bi im značio ovaj kurs siguran sam da bi bili popunjeni termini do kraja godine.

 

Sutra idem na kurs vožnje sa autom iako vozim već 20 i kusur godina i imam pređenih gomilu i gomilu km. I na sve to, kao klupski organizovano slično kao i tu, mene košta 200 i kusur eura.

 

Nadam se da će se ubuduće povećati broj prijava i odaziva i da će ljudi prioritete pravilno određivati. Da ne bude zabune, ne osuđujem nikoga i razumem da je posao bitna stvar u životu ali nekako imam osećaj da se vožnja motorom olako shvata.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

@Mikulanac

;) Tako nekako će biti.

 

 

Za juče, verujem da nije u pitanju ništa zlonamerno, prosto su se ljudi poplašili vremenske prognoze i to je razumljivo. A, pri tome prosto ne razmišljalju kakve probleme prema ostalima odustajanje na dan kursa proizvodi. Ipak, iako ne zlonamerno, to jeste bilo nekolegijalno, prvenstveno prema onima koji su došli, pa i prema onima koji bi došli, da su mislili da ima mesta i onda se organizovali za taj dan. Ovako, zbog "histerije" oko kiše, koju proizvede prvi koji (ironično, iz najbolje namere) okači besmislene vremenske prognoze, izgubili smo rezervisan termin u učionici i savršeno jutro i rezervisan termnin na stazi. Šta da se radi... 

 

Nego, termin koji je Pablo najavio za petak je ujedno i poslednji kurs do jeseni (novih termina neće biti do tada), pa ko želi da učestvuje - neka iskoristi priliku.

 

Teorija - Petak 29. Maj od 17:30 (VIR)

Poligon - Subota 30. Maj od 9h - 12h (Ada Huja).

 

Još ovaj put kotizacija po starom, drugarskom principu bez uplate unapred. ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Evanston, Illinois
  • Motocikl: NC750X

Zakazali su mi ispit za subotu u 9 ujutru, tako da uz mogucnost da prisustvujem samo polovini teorijskog dela, bicu primoran da prepustim svoje mesto nekom kolegi koji ce moci da se uklopi u ovaj termin.

Izvinjavam se jos jednom organizatorima i petorici kolega sa kojima je postignut dogovor za ove termine.

 

Nadam se da se vidimo i pre prvog sledeceg kursa, ako ne, onda svakako tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000

E jebiga bas sve bezveze,ja dok sam video temu vec su bile i razerve popunjene a ovaj vikend slobodan skroz mogao sam lagano uskociti samo da sam znao da je bilo mesta i sat vremena pre pocetka a za sledeci vikend nista ne znam >:( jebiga valjda tako mora-i najbolje je da se placa unapred i nema vracanja para onda smo svi na cistom i organizatori i mi ucesnici.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

1. KILEbg

2. Zlaki

3. Totomoto

4. Totomoto 2 (moj brat, ne znam mu nick na forumu, skoro se prijavio)

 

nas dvojica smo bili i u subotu, eto uskačemo i u ovaj termin kog će nadam se biti.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 546 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Beverly 300 i.e. Suzuki GSX650F/GSXR600

1. KILEbg


2. Zlaki


3. Totomoto


4. Totomoto 2


5. GuybT


 


Ja sam bio na teoriji na prvom kursu, tako da se prijavljujem za praktični deo. Kotizaciju koju sam platio za prvi kurs kontam potrošenu za sokiće, tako da ću dati pun iznos kotizacije za ovaj kurs. :)


  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 587 postova
  • Lokacija: Beograd, Vidikovac
  • Motocikl: Honda NC750X DCT

1. KILEbg


2. Zlaki


3. Totomoto


4. Totomoto 2


5. GuybT


6. Lucky George


 


Takođe kao kolega #GuybT . . .ali doći ću ponovo I na teoriju  I plaćam punu kotizaciju.


Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 387 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XTZ 750

Obzirom na situaciju ne grize me savest da se prijavim i dodjem iako sam bio :)

 

1  KILEbg

2. Zlaki

3. Totomoto

4. Totomoto 2

5. GuybT

6. Lucky George

7. tatkonadzeja

8. Marko07

 

Ako stvarno bude full popunjen termin i neko bude hteo, sigurno, da dodje ko nije ranije bio ja cu se odreci svog mesta - u suprotnom se vidimo :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1250 S

O cemu se radi,zasto sada ovako mali odziv?  :stabre:  Najavljuju bas lepo vreme

 

Da li i dalje stoji predlog da ako nas ostane ovako malo, a ostali se sloze, ipak bude odrzan kurs uz povecanje kotizacije?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • RR rookie, 172 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR1000RR

Da li i dalje stoji predlog da ako nas ostane ovako malo, a ostali se sloze, ipak bude odrzan kurs uz povecanje kotizacije?

 

To je, u suštini, najbolji mogući scenario za grupu ljudi koji se se prijavili. Žao mi je što putujem...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Naravno da ostaje. Naravno svi prijavljeni bi trebalo da se sloze. treba racunati otprilike da bi sa grupom od desetak ljudi kotizacija bila oko 3000 rsd. Cilj je pokriti samo troskove staze. Mi smo svakako voljni da kurs odrzimo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 192 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA, BMW R1200GS, Piaggio Beverly 500

Kao što smo dogovorili, ostajem na spisku i uz uvećanu kotizaciju. Isto važi i za brata.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja