Jump to content

Moto Zajednica

Sachs Madass 50 2004.

Recommended Posts

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Oglas je za prijatelja pa tako imam vrlo sture informacije:

 

Sachs Madass 50ccm, 2004. god. (receno mi je da naglasim godinu proizvodnje jer su fabriku 2005. kupili kinezi i prestali da ugradjuju pouzdane austriske agregate vec kineske sto je znatno smanjilo potraznju za ovim motorima), 4 brzine. Izuzetno pogodan za krace relacije, okretan, lagan, pouzdan motor sa smesnom potrosnjom (mislim cak ispod 2L!!). Zamenjene gume i lanac, novi filteri, ulje. Ugradjene pistalice sa led migavcima i led stop svetlo, korpa na kormanu (uradjena sa prohromskim nosacem). Registrovan do septembra 2015.

Na slikama se vidi stanje. Cena 700€

90ea1d0897e3091bb342fda4b237e55a.jpg76b82a91e454adef7a86745171d58fa8.jpgc9de68601d437fcb64df7efcf985fb8f.jpg8f4ae1c8d563666b089021d0998a6d4b.jpg7c472e01204df3ec181d802a4db3f949.jpg978e8542ac5338ee611f67005cb8c154.jpgb982b3004f160e901ee83a6e8d2a0598.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

povracam dugu i prdim jednoroge kad vidim ovo motorce kol'ko mi je simpaticno, da imam viska kinte ne bi se razmisljao da pazarim 125icu za po gradu, a sa druge strane ni jedan nisam video na oglasima da nije "precenjen" ne kudim bajk nego trziste, ipak 700e je po meni preozbiljna cufra za 50cc 1neznam.gif

 

Srecno sa prodajom 1zdravo.gif

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

:) vozio sam ga u vise navrata i nosio sam se mislju da ga uzmem za sebe ali cesto sam na aputu pa mi nije zgodno inace se ne bi razmisljao.

Cena je ipak stvar dogovora, ima ga na vise mesta u oglasima. Ako se neko sa bjb foruma javi naravno da postoji prostor za smanjivanje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: indjija
  • Motocikl: honda cb 500,puch 250sg,MAS175 1930, kawasaki klr 650,tomos tori, tomos mc 50,

Zna li se broj tel. i da li je motoric prodat posto ima nekih interesenata.1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 123 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Hornet 600 '02

povracam dugu i prdim jednoroge kad vidim ovo motorce kol'ko mi je simpaticno, da imam viska kinte ne bi se razmisljao da pazarim 125icu za po gradu....

 

jaoooo, ocu dUmrem od smeha........

 

za rezervni po gradu, ne deluje lose. malo veci tockovi od ovih obicnih skutera (ispravite me ako gresim) pa bi trebao da bude udobniji za dzombe. sa druge strane, opet menjac a to bi makar po gradu da izbegnem. no, to je moje misljenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Gume 16"...

Sa potrosnjom od 2l/100km retko koji agregat moze da se pohvali, a o motociklu da ne pricam

Tomos Automatic:

Gume 16"

Potrosnja 1,8-2 lit/100km (sa Delorto karbom).

Cena za Automatic - prava sitnica.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ne razumem komentar kolega? Reklamiras svoj motor na mom oglasu? Oces da poredis Tomos i Sachs?! Cemu?

 

U pravu si.... primetio sam to njegovo ponasanje i na oglasu koji sam ja dao za drugara...  :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ne razumem komentar kolega? Reklamiras svoj motor na mom oglasu? Oces da poredis Tomos i Sachs?! Cemu?

Ne reklamiram nista u tvom oglasu. Cak ne posedujem nista slicno onome sto sam naveo u svom prethodnom postu, vec mi je namera bila da opovrgnem svemirsko-intergalakticku tehnologiju kao jedinstvenu samo Sachsu.

Podatke kao velicinu tockova i potrosnju od 2 lit srecemo i kod Tomosa Zolje od pre 30 godina.

Ne sumnjam u tvoju inteligenciju, kao sto ne sumnjam da si i moj prethodni post pravilno shvatio, samo si sve karikirao vise nego je bilo potrebno, zar ne???

I, da, u pravu si, osim ranije navedenog i jos po koje sitnice, Mad Ass i Zolja su neuporedivi, evo npr po ceni...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

 

Ne razumem komentar kolega? Reklamiras svoj motor na mom oglasu? Oces da poredis Tomos i Sachs?! Cemu?

 

U pravu si.... primetio sam to njegovo ponasanje i na oglasu koji sam ja dao za drugara...  :neznam:

 

Kao dugogodisnji clan foruma, trebalo bi da znas da je protivno pravila foruma da postavljas oglase u ime drugih, trecih ili petih lica, bilo da nemaju dovoljan broj postova za postavljanje sopstvenih, bilo da nemaju ili ne umeju sa netom, kompom, latinicom ili cime vec...

Ocigledno je da ne mozemo ni svi biti "ispravni" kao npr TI.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Kolega SHOKLA, sve sto si rekao je potpuno neumesno iz vise razloga. Na tvoju zalost, niti je tebi jasno zasto niti ja imam volju da ti objasnjavam. Cenim da je ignorisanje najbolji lek ;)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Kolega SHOKLA, sve sto si rekao je potpuno neumesno iz vise razloga. Na tvoju zalost, niti je tebi jasno zasto niti ja imam volju da ti objasnjavam. Cenim da je ignorisanje najbolji lek ;)

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

@SHOKLA

dao sam ti plus, na komentar i upucenost o pravilima foruma... molim te prijavi me/nas sve koji radimo protiv pravila foruma.

 

Sto se mene tice.....zaobidji me u sirokom luku...jako bi mi znacilo i hvala unapred.

 

 

 

@Urban Cruiser

Omare, druze izvini na offu, nadam se da ce tvoj prijatelj ubrzo prodati motorcic, odlican je u svakom pogledu, pozdrav 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Nova cena 600€

 

(pronasao drugi motor i spusta cenu dok se ne proda skuter koji je namerio)

 

Tel za informacije 064/1360109

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ponosni BJB Redar, 1214 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1100GS

Pregledao sam oglase po netu i cenim da je cena realna. Iako se moj kum od 70 godina vrlo lepo vozi, pa se zbog toga i premislja da li da ga prodaje, njegovih 120kg je previse za ovaj agregat. Ipak je 65kmh na granici da ga prestize gradski autobus. Ovaj Madass vapi za nekim laksim vozacem ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja