Jump to content

Moto Zajednica

ПОТРЕБАН МОТОР

Recommended Posts

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Поштоване колеге,

 

Као што наслов говори, потребан ми је мотор на позајмицу или у најам. Разлог је што немам свој мотор, а другари ме зову да се дружимо.

Период је три дана: 30., 31. мај и 1. јуни, током ког се дешава VII Скуп МЗ Свет-а.

 

Пожељно би било да мотор има од 250-500 кубика, обавезно да буде исправан и регистрован тако да без проблема може у саобраћај и на пут од укупно неких 200-тинак км.

 

Осим "Р" и "Ф" (због мојих леђа) одговарао би ми скутер, нејкид, ендуро, крузер.

 

Кацигу, јакну, панталоне, баканџе, рукавице, паре за гориво и добру вољу имам! :aha:

 

Надам се да негде на подручју Новог Београда, Земуна или Батаје и њене околине постоји бар један такав који би мало на пут, да се лепо проведе и дружи, да га Чика Дуле лепо вози, пази и мази.

Или можда има бар један чијем газди би помогао извесни финансијски реванш да би скорије могао да га региструје и да се вози.

Уколико власник има два мотора, а близак му је наш начин окупљања и дружења на овом Скупу, може се сматрати позваним и да уз лепо проведено време у природи и пријатном дружењу, узгред све време има свог љубимца на оку.

 

На пут се иде у групи, пензионерском крстарећом брзином за уживање, на тај начин се и враћа - дакле безбедније.

 

Сигуран сам возач. Док сам возио свој мотор нисам имао ни један инцидент, пад, клизање или томе слично.

 

Уколико се пак деси, о свом трошку отклањам било коју штету на позајмљеном одн. изнајмљеном мотору.

 

Оглас закључавам јер сматрам да је довољан контакт на ПП или на 064 1660434 (Теленор мрежа).

 

Поздрав свима! :zdravo:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1361 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ja ti pozajmim mog KLE-a (2005.g., registrovan, potpuno ispravan) za ta 3 dana, bez ikakve naknade. Jedini uslov je da ostaviš depozit u iznosu tržišne vrednosti motora.

  • Podržavam 12

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Ja ti pozajmim mog KLE-a (2005.g., registrovan, popuno ispravan) za ta 3 dana, bez ikakve naknade. Jedini uslov je da ostaviš depozit u iznosu tržišne vrednosti motora.

 

Alo bre nemo iznajmljujes Dukijev sledeci motor...1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Ja ti pozajmim mog KLE-a (2005.g., registrovan, popuno ispravan) za ta 3 dana, bez ikakve naknade. Jedini uslov je da ostaviš depozit u iznosu tržišne vrednosti motora.

УФ! Где ме нађе, КЛЕ је мој омиљени :ooo: и једног дана кад будем имао довољно, сигурно ћу да га купим. Дотле... :/

 

Хвала много на понуди! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића
Alo bre nemo iznajmljujes Dukijev sledeci motor...1moto3.gif

Хе, хе, овде има одлично обавештених... :lol: Чак си ме предухитрио својим постом... :stabre: ... а можда ниси мислио на мене, него на неког Дукија... :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1361 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ja ti pozajmim mog KLE-a (2005.g., registrovan, popuno ispravan) za ta 3 dana, bez ikakve naknade. Jedini uslov je da ostaviš depozit u iznosu tržišne vrednosti motora.

 

Alo bre nemo iznajmljujes Dukijev sledeci motor...1moto3.gif

 

Ne čitaš pažljivo: rekao sam bez naknade, znači nije iznajmljivanje u pitanju.:zvizduk:

 

A ovo za depozit - ne znam čoveka, kako bih drugačije dao motor nepoznatom. Meni samo stoji bzv, namam kad da vozim, džaba ga i registrovao (danas).

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja