Jump to content

Moto Zajednica

XROSS CHALLENGE 2014

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Hoce li da budu neke slike terena po kom se vozi ?

Bice naravno, samo da sneg nestane.

 

Evo jedne letnje sa trase za male motore.

 

IMG_3132.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Brate jurcanje livadama ne propustam.

Kod mene je slicno , kao i kod organizatora....... pored primarnog cilja - afirmisanja ovog sporta, sekundarni je da prodjem trasu i eventualno naucim nesto novo od iskusnijih u off road disciplini .... a i dobro je, otvara apetit , za to drugo takmicenje.:takoje:

I za drugo takmicenje "Krkenzi-cross", Brzece 2014, obezbedjeno je sve, ...stavi se na startnu listu :lol: .

 

Vlado, ja ako dođem mogu samo da fotkam pošto ću već biti na putu bar 5 dana :) Sem toga moje motorče sada već na dva cilindra će biti obuveno za asfalt. Sem toga pričaćemo kada se vidimo u SD-u. Mogli bi možda na mom ranču, će se čujemo već :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

Kakvu nam je sliku pokazao ne bi me cudilo ni da je Afrika zavrsila kao pokretni kotlic, pa onda varijanta u jednom cilindru paprikas u drugom pasulj...puj puj daleko bilo.

 

Drago mi je da ce Afrika uskoro stati na noge...tj. asfalt opanke. :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova
  • Lokacija: Zemun-Beograd
  • Motocikl: Honda nc750,Xevo 400

Do jaja, sad ne moram da ugradjujem ventilator

 

 

Ma kakav ventilator,vidis da ce nam trebati grejaci izgleda...ako se do juna ne otopi ovo belo sto mu vreme nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MotoDJIR.com, 1338 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda Africa Twin AS 2022; Piaggio Beverly 300ie 2010: Vespa 300GTS 2015

Srećno druže!

 

Vidim da si ostvario tvoju ideju o kojoj smo pričali.

Za sada nemam afinitete da učestvujem,ali ako posao dozvoli dolazim na Kop da posmatram.

 

Ako može neka pomoć sa moje strane,javi.

 

Pozdrav!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

Kakva je procedura za rezervaciju smestaja u Rtnju? Da li to radimo preko sajta ..CHALENGE ili se direktno obracamo Rtnju? Ja sa m se cuo sa covekom zaduzenim za buking i po njemu je sve prepusteno organizatorima XROSS CHALENGE jer su nam ustupili ceo dom. Unapred se izvinjavam ako je to negde vec razjasnjeno. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

Exmene,

Prijava ce ici preko naseg sajta. Na stranici smestaj bice prijavni formular gde ce jedan is sobe da razervise odredjenu sobu u kojoj planira da bude sa ortacima, devojkom itd. Cekamo samo spisak soba od hotela i rezervacije mogu da pocnu.

Zamolio bih sve da se pakuju i rezervisu sobe sto ekonomicnije da bi svi mogli da se smeste. Ako idu na primer 5 ortaka, da rezervisu jednu trokrevetnu i jednu dvokrevetnu a ne dve dvokrevetne i jednokrevetnu. U slucaju da ostane slobodnih soba na dan trke, sve goste cemo raskomotiti po hotelu i podeliti slobodne sobe, neka budu svi u jednokrevetnoj ako bude mesta, hotel nema problema sa tim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Bela Palanka
  • Motocikl: Yamaha XT 600 2KF

Lepa organizacija za smestaj, svidja mi se, nego dal ce se otopiti sneg do tada 1care.gif1lol.gif. A ne bi bilo lose malo snega na stazi, da se ubace svi vremenski uslovi u sred leta, luda drzava, pa ludo i vreme

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja