Jump to content

Moto Zajednica

Sve Aktivnosti

Ovaj izvor informacija se samostalno osvežava.

  1. Prethodnih sat vremena
  2. Provokacijaaaa... Cuj njemu bezveze. Bitno je da sve spaja isti afiniteti prema celicnoj zveri.
  3. Šta znam, meni je recimo nekako bezveze kad neko dođe ovde i onda opali ovakav prvi post. A potpuno zanemari ono: ej ljudi, ćao (zdravo, pozdrav, dobar dan), ja sam taj i taj, odatle i odatle. U skladu sa https://forum.bjbikers.com/index.php?/guidelines/
  4. miki

    Kratke voznje

    Bez slika se ne važi!
  5. @Gervasius kolega kapiram da imaš kontakt sa ocem makar posredan. Dajte neku precizniju satnicu i lokaciju da se okupimo i zajedno se pojavimo, čitaj da ne idemo kao razbijena vojska. Podržavam akciju i nadam se da ćemo se okupiti u što većem broju! Naših pola sata kraćeg jutarnjeg razvlačenja je Mateju veliko do kosmičkih razmera.
  6. @moto bandit Vide li ti da je poslednji post od pre 1.5g?
  7. Pa i ova je stara jedan dan, nova u kutiji Znam, ali je poenta sto u prodavnici moras dve, pa ko voli nek izvoli, link je tu, ne krijem nista. Ja da sam mogao ovako bih kupio jednu. Najbolje je licno preuzimanje, da ne bi bilo dodatnih troskova, tu je jasno da se vise isplati prodavnica..ali mozda neko nece da mu stoji visak
  8. Ama nije poenta u boji zvona, to je samo simptom. Spaljene lamele škripe, proizvode iritirajuće zvuke, treska skuter pri polasku i malom gasu... To se pogotovo primeti u vožnji po gradu, a vremenom se sve više deformiše ceo CVT sklop, što je opet posledica. Da, može da se vozi i tako, neki voze i razbijene i krive, skoro neupravive skutere, možda i ne znaju za bolje. Ali meni je dobar CVT pola skutera. Volim da sve ide glatko i fino. Al što bi rekao onaj slogan - ako vam je dobro, onda ništa
  9. BokyBoy

    Kratke voznje

    Ma sve im je dobro, cak i konobarice...
  10. Today
  11. A debele?
  12. Dva bahata na istom mestu u isto vreme.Ovi pajseri u autu preko pune linije?Njih ce na dozivotnu.Buzdovan na motoru navikao da je vlast isto preko pune linije?On ce jos da naplati stetu od prvih.Mozda ce neki politicar da se slika sa njim. Presli smo granicu kad sam ih smatrao ljudima sluzbenicima. Nevine ljude su tukli i zatvarali,zato ovi u autu?Bice namesteno.
  13. Nikad nisam znao koje boje mi je kvacilo.Uvek je sve radilo.Normalna voznja kao da vozis svoj motor. Jednostavno nisam ramisljao o tome.
  14. moto bandit

    Honda Forza

    senzor gasa
  15. Bukvalno ne osećam nikakvu razliku, inače mi se mnogo svidela i preudobna je Airoh Commander 2
  16. Yesterday
  17. ? Pa toliko je u prodavnici...
  18. Mani se glupih američkih stereotipa, motorcikl je motorcikl, ili sto je kolega pre mene lepo rekao: "Vetar je isti za sve", bitno je da uživaš, a to što je grupa mešovita, ako je ekipa dobra, koga bole ona stvar sta ko vozi na gomili.
  19. Beh, "nema kineze", a ja bas hteo da nadjem brdo delova za ovaj Sprint Maxx sto sam dobio u nasledje
  20. Jeste, hvala. Znači iskustvo iz prve ruke.
  21. Evo i razlike u poredjenju sa fabrikom
  22. Zadnji ima, za prednji cu poruciti sa alija ili temu, a štitnike ruku sam stavio sa alija sto sam davnih dana porucio. Videcu da neke ozbiljnije stavim.
  23. I Dainese leđni protektor (uložak) za jaknu (ili kombinezon), cena 20€ koji ide kao poklon kupcu jakne ili kombinezona:
  24. Malo bi da smanjim moto opremu koju inače jako retko nosim a redovno održavam paaaa...: KTM kožna Alpinestars jakna, odlična, bez ikakvih oštećenja, zimski uložak, vel. 54, cena 199€ i Dainese SM (supermoto) kombinezon, takođe besprekoran, takođe vel. 54, cena 299€ Poželjno lično preuzimanje, Buca NS - 064 364 88 11
  25. Kupih set od dve, jedna na prodaju H4 led womax iz woby hausa SIJALICA ZA AUTO LED H4 SET 2KOM 0110234 | Woby Haus Online WWW.WOBYHAUS.CO.RS - Set 2 H4 LED sijalice - Svetlosna snaga: 2200lm - Temperatura svetlosti: 6500K - Snaga: 30W -... 900 din + vasa postarina ili licno Bg Voždovac / Ralja
  1. Učitaj više novosti


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja