Jump to content

Moto Zajednica

NESTAO!!!!POMOC

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Drugari sinoc posle zurke u golubincima Moj drug se nije vratio kuci vozi SUZUKI SV650 PLAVE BOJE,ni on ni motor nigde traga...Svako ko ima bilo kakvu informaciju o motoru i decku neka mi javi na 064.266-93-76 hvala svima na pomoci evo nas 60ak ga trazimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nadajmo se da je zaglavio kod neke devojke. Koja je registracija na motoru ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1657 postova
  • Lokacija: Paracin

Organizujte ljude iz okoline i obidjite celu trasu i gledajte dobro pored kolovoza, daj Boze da je kod devojke ali na zalost svasta se desava pa treba proveriti ako se vec nikome nije javio... Ako mu se nesto desilo, opet ponavljam nedo Bog, tu je svaki trenutak bitan...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Чух да је била нека опасна саобраћајка после скупа 3 мотора 3-4 лика и једна девојка - сви повређени....

 

Надам се да није међу њима 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Strasno sta se desava iz dana u dan! :(

Sta bi, ima li vesti?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Vracali su se sa moto zurke u Golubincima, na ulazu u sel Popince ima lakat krivina u levo i metalana bankina na koju je naleteo. Iza njega je proklizao jos jedan motor , dvoje na motoru, oni su prosli sa manjim povredama. Ne znam da li je i on bio sa njima ali verovatno da jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Evo upravo sam se vratio..ceo dan smo trazili i na kraju sam ga nasao..nadao sam se lepse susretu ali jbg zatekao sam ga u njivi :-((( ispravio je krivinu na izlasku iz golubinaca,a bio je na par metara od puta i niko ga nije video 10 puta smo prosli tuda i gledali i jbg...Hvala drugovima iz golubinaca i Luletu i ekipi iz pecinaca na pomoci...a mom drugu neka je vecni mir,saucesce za njegovu porodicu....

a sto se tice ostalih gore,takodje su i oni moji drugovi.Koliko ja znam: Dragan je izgubio nogu,a nikola i milena su prosli ok...tako su bar mene uputili pored svega sto se desavalo nocas i danas...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 805 postova
  • Lokacija: Bg
  • Motocikl: ktm

Strasno! Neka mu je vecna slava!!! Porodici iskreno saucesce :'( Ljudi razmisljajte malo, cuvajte se, jedan je zivot! Ako se sami ne cuvate, nece ni onaj gore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Uff..

 

U potpunosti se slažem s Mikulancem jebali vas moto skupovi i baljezganje s alkoholom.

 

Saučešće, porodici i priateljima.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja