Jump to content

Moto Zajednica

Garmin zumo 400

Recommended Posts

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

 

Lepo ja kažem da boranija stane sa strane da oni koji imaju kintu mogu da priđu ;)

 

hihihihihihih, boranija!!!!

 

Nemoj sad i ti brate Djuro!  :-X

Ljude mrzi da čitaju od početka pa pomisle da se NE zajebavam :D

 

N95 ne laze...ili mozda treba jos neki dokaz

 

Prc!!!

 

Nego Markone, aj napisi jos i da mu je ovo u krugu fake i predvidjam ti sporu i bolnu smrt:

 

;D ;D ;D

Jesi lud?! Ja samo rekao da sam boranija sa slušalicama za 300 dindži a on skida ... paz sad: SAT  ;D ;D ;D

Kad sam video koji je... reko: Da ti pridržim majstore?  ;D ;D ;D

 

Šta bi mi radio da sam ga malo bolje zagledao i skontao da je... FAKE?!  ;D ;D ;D

 

 

Da nisam imao prijatelja koji voli da me obraduje lepim poklonom (istina samo o praznicima  ;D - kupio bih ga.

I to ne zato sto bolje radi od N95, vec zato sto lepse ''stoji'' ispod vetrobrana mog motora.

 

 

 

ovo mi sad pokazujes???? Pa za one pare sam mogao da ti kupim 2 N95 sa sve ovim garmin softverom unutra i jos da ti ostane za bluetooth. Eto, tako mi i treba kad kupim prvo na sta naletim!!!

 

Djuro, i meni treba prijatelj poput tebe! Mogu da otkinem pelcer pa ga nakalemim na neke kandidate?!  ;D ;D ;D

 

Nego, od sve zajebancije neko će se i nadrndati! Da mi zatvaramo kafanu ako o zumo 400 nema više ništa pametno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 593 postova
  • Lokacija: Vracar, Singidunum,Legio IIII Flavia Felix

ovo mi sad pokazujes???? Pa za one pare sam mogao da ti kupim 2 N95 sa sve ovim garmin softverom unutra i jos da ti ostane za bluetooth. Eto, tako mi i treba kad kupim prvo na sta naletim!!!

 

Mogao sam i ja da ti darujem neki jeftin  ''Leupold''  ali sam te ipak obradovao sa Zeiss VM/V 30mm, da se sepuris kad ides u lov  ;D

 

 

Nego, od sve zajebancije neko će se i nadrndati! Da mi zatvaramo kafanu ako o zumo 400 nema više ništa pametno...

 

Pu,pu daleko bilo..... ;) ;D Ko bre da se ljuti?  ;D ;D Izuzetno cenim trud svakoga ko se muci, da na ovom vise nego ocajnom trzistu proda bilo kakvu kvalitetnu robu.

Samo napred! Dace Bog pa ce  za koju godinu, vecini bajkera u Srbiji cifra od 800 evrica biti nesto sto mogu da potrose, bez 'bola u glavi''.

Pa bar smo mi narod koji se nikad nije plasio da potrosi kintu na zadovoljstva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

ovo mi sad pokazujes???? Pa za one pare sam mogao da ti kupim 2 N95 sa sve ovim garmin softverom unutra i jos da ti ostane za bluetooth. Eto, tako mi i treba kad kupim prvo na sta naletim!!!

 

Mogao sam i ja da ti darujem neki jeftin  ''Leupold''  ali sam te ipak obradovao sa Zeiss VM/V 30mm, da se sepuris kad ides u lov  ;D

 

 

Nego, od sve zajebancije neko će se i nadrndati! Da mi zatvaramo kafanu ako o zumo 400 nema više ništa pametno...

 

Pu,pu daleko bilo..... ;) ;D Ko bre da se ljuti?  ;D ;D Izuzetno cenim trud svakoga ko se muci, da na ovom vise nego ocajnom trzistu proda bilo kakvu kvalitetnu robu.

Samo napred! Dace Bog pa ce  za koju godinu, vecini bajkera u Srbiji cifra od 800 evrica biti nesto sto mogu da potrose, bez 'bola u glavi''.

Pa bar smo mi narod koji se nikad nije plasio da potrosi kintu na zadovoljstva.

 

I Šmajser je moj drug! (za one koji su se kasno uključili)  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Markone: Tema je zumo 400... ima li još neko nešto da kaže na temu zumo 400?

 

 

Zumo 400 je lep :D.

 

Shala mala.Garmin ne moze da se poredi sa ostalim plastikanerima.Ja sam koristio eTrex Vista dok sam se aktivno bavio biciklizmom,i stvarno je svetski sluzio.

A sto se tice modela Zumo 400,smatram da 175e nije mala razlika u ceni u odnosu na 500,vrsi svoj posao,a velika vecina korisnika i ne koristi 100% funkcija GPS uredjaja (TMC traffic alerts,Points of interest,...),uglavnom "samo" slobodnu kartografiju i rute.Ja sam na svojoj Visti imao 100 cudesa,a ipak mi je najvaznije bilo da se ne izgubim u shumi...Vazdusni pritisak,kao i nadmorska visina mi tada i ne bi bili od neke posebne koristi :D...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja