Jump to content

Moto Zajednica

CBR600RR 2005

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5871 postova

Prodajem CBR600RR 2005 godiste. Ja sam drugi vlasnik i kupio sam ga od prijatelja. Motor je potpuno ispravan presao nekih 32.000 km kod mene od prosle godine. Postoje tragovi koriscenja u vidu ogrebotina jer je motor davno bio ukraden pa je vracen (ima tema ovde). Na motoru je Yoshimura RS-5, Spyball alarm i neki Repsol oklopi sve ostalo je fabricki.

 

Cena je 4.000 Eur ali kako cu svakako da kupujem drugi motor u obzir dolaze i zamene uglavnom za iste pare ili moju doplatu (ne zanimaju me losiji, stariji, manji motori osim eventualno Suzukija GSR600). Najradije bih menjao za neki FZ1 (jos kada bi bio kao sto ga prodaje jedan kolega na forumu eto srece), Z750 (noviji model), ili neki putni enduro od 1000 ccm i vise tipa Strom, Varadero...

 

Na zalost nisam vican pravljenju dobrih slika (ali cemo pokusati) pa cu postaviti samo sliku koju je prosle godine postavljao predhodni vlasnik a za dodatne cu da se potrudim kad mi vreme dozvoli.

 

Tel. 069 / 821 06 85

post-16674-0-07611700-1392115981_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5871 postova

Hehheh jesi se to prepoznao u mom opisu za zeljeni motor? Ukoliko prodam 99% se javljam tebi za FZ1. Imam neke slike loseg kvaliteta ali sam na njima pokusao da pokazem i ostecenja pa cu ih postaviti za koji minut samo da ih smanjim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

pretpostavio sam jer nema boljeg :hej:

 

šalim se naravno,...........što se motora tiče samo polako :) ima vremena, ja nigde ne žurim :) a verovatno i sam znaš kakva je trenutno potražnja............

 

sve najbolje u prodaji :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5871 postova

Samo da dopunim da je prosle nedelje uradjen servis i sipan Motul 300V i stavljene nove Pilot Power 3 kupljene u Motolandu. Cena ostaje ista kao i mogucnost zamene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5871 postova

Hm mislim da je ovo moj poslednji post u ovoj temi. Gume su placene 29.000 din servis (filter ulja, ulje i zamena guma sa balansiranjem) jos 110 Eur i cena pored investicije od 350-360 eur ostaje ista. Verovatno sam tebao da skinem cenu a da ne radim nista ali ne vredi kada se i ja pomalo vozim (koliko obaveze dozvoljavaju).

 

Ja svakako kupujem drugi motor samo moram da menjam klasu jer nemam snage i zivaca da se maltretiram na R-u a kako stvari stoje nemam ni m..da da naucim da koristim sve potencijale ovog sokocala, tako da ako neko ima za zamenu motor druge klase a treba mu i malo para (da vodi dragu na more npr) moze slobodno da me kontaktira.

 

e da i video sam na polovnim automobilima par hondi koje su mislim cak "2006" a nemaju USD vile. Ko god zeli saljem mu VIN broj a neko je ovde ostavljao link kako se ukucavanjem VIN broja tacno vidi koje je godiste motor pa moze da proveri.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5871 postova

Oglas je ponovo aktuelan. Ove sezone presao nesto oko 1.500 km i to uglavnom na Navaku. Dobar deo kolega sam upoznao tamo i videli su motor pa eto ako neko zna nekoga ko bi da kupi neka preporuci ako misli da treba.

 

Registracija je istekla i prenos vlasnistva je obavezan a cena je podlozna korekciji uglavnom za taj trosak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja