Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc kolega iz Subotice i okoline

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 312 postova

Posto zbog porodicnih obaveza ja ne mogu licno da odem i nesto uradim, moram da zamolim kolege.

 

Prvo pogledajte kako je pocelo:

http://blog.b92.net/text/23623/Hrabrost-je-biti-Danilo/

 

Dole je i video prilog.

 

 

Ova akcija je dala kontra efekat pa je sada jos gore:

 

http://blog.b92.net/text/23627/Slucaj-Danila-K-Danilo-izvini/

http://blog.b92.net/text/23650/Sikaniranje-Danila-Krstajica-se-nastavlja/

 

 

Molim nekog od kolega, po mogucstvu vozaca copera sa bradom i stomakom :D ili vise njih, da obidju ponekad gimnaziju koju pohadja ovaj momak,

Da ga pozdravi, odveze do kuce, ode sa njim na pice... da turbo-folk-farma-pink... bahatoj i raspustenoj generaciji stavi do znanja da Danilo ima "opasne" drugare.

Izgleda da samo takav jezik razumeju.

 

Od sistema nema vajde, ocigledno.

Mene je vec sada sramota moje zemlje i onoga u sta se ovaj narod pretvorio i u sta ce se pretvoriti kada ova bagra odraste.

 

Hvala svima, unapred.

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Decka ne poznajem ali radim sa kolegom cija majka predaje u gimnaziji. Istina je da ovog decka maltretiraju. Razlog nije (samo) to sto decko ne cuje dobro. Glavni razlog je to sto je decko umisljen i misli da je bolji/pametniji/poseban itd itd. Ide ljudima na qrac kratko receno. Ako je to istina, to sto ne cuje dobro je sporedna stvar. Takve ljude maltretiraju u srednjoj skoli svakako. Zelim samo da dam neku perspektivu na ovu medijsku kampanju, da ne misle svi da postoji samo jedna strana price (uostalom kao i za sve ostalo u zivotu, uvek postoji i druga strana).

 

U ovom kontekstu, tvoj predlog bi jos samo vise napumpao poremeceni ego ove osobe i pokrenuo jos vecu odmazdu od strane njegovih "drugara".

 

Da ne budem nedorecen, ne smatram da treba da postoji vrsnjacko nasilje niti ga podrzavam i sam se jezim kakva su danasnja deca i pitam se sta ce biti od njih sutra.

 

Za sebe smatram da sam inteligentan i "poseban" i bela svraka i sve to tako ali kad se druzim sa ljudima ne namecem to ljudima na nos. Ovaj decko ce to jednoga dana kad malo poraste i sam shvatiti ili ce ga pojesti svet. Njegovog sefa ce jednog dana boleti patka koliko je on poseban.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma
Glavni razlog je to sto je decko umisljen i misli da je bolji/pametniji/poseban itd itd.

 

И шта сад, то што је он умислио је оправдање да га млате сваки дан? :stabre::neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

slazhem se sa Vukom, kakve to ima veze sa psiho-fizichkim maltretiranjem?

kolko znam budale se ignorishu, ili sam ja pogreshno vaspitan od starta?

tvojom logikom, ko god ti ide na zhivac treba ga izuti iz batina i nastaviti tako dok god ti ne prestane ichi na zhivac. tako?

 

ne mogu da te razumem nikako.

 

zhivi i pusti da zhive.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011
Glavni razlog je to sto je decko umisljen i misli da je bolji/pametniji/poseban itd itd.

 

И шта сад, то што је он умислио је оправдање да га млате сваки дан? :stabre::neznam:

 

Ovde izgleda niko ne cita nista samo grize: ovo sam napisao u prvom postu izmedju ostalog:

 

"Da ne budem nedorecen, ne smatram da treba da postoji vrsnjacko nasilje niti ga podrzavam i sam se jezim kakva su danasnja deca i pitam se sta ce biti od njih sutra. "

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 517 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R

Razlog nije (samo) to sto decko ne cuje dobro. Glavni razlog je to sto je decko umisljen i misli da je bolji/pametniji/poseban itd itd. Ide ljudima na qrac kratko receno.

 

Moje neko mišljenje je da se Danilo nalazi u igri između dve vatre između degeneracije(njegovih vršnjaka) i njegovih nadobudnih roditelja.Keva mi radi u osnovnoj i u srednjoj kao nastavnik/profesor i susreće se sa svakakvim slučajevima.Ovo je jedan od tipičnih primera gde sa jedne strane imate decu koja kao da su puštena sa lanca a sa druge strane roditelje koji se previše trude i veličaju svoju decu koja idu na živac(još više ako imaju neki hendikep/manu) ovim degenericima da konstantno "moraju" da ga podjebavaju.Msm koliko osoba koja je gluva i koja kada priča jedva razumeš može nekom ići na qrac pobogu!?

 

Izraz degeneracija i degenerici sam upotrebio zato što su se ovakvi ispadi ranije bili uobičajeni za osnovne škole pogotovo kod mlađih uzrasta gde još uvek nisu dovoljno mentalno razvijeni da iskuliraju to,ali dobro pošto su deca ogledalo roditelja ni ne čudi me što se ovaj problem preselio i u srednje škole.

 

U ovom kontejneru od zemlje jedini realan način da se prekine ovo je da se Danilo prebaci u drugu školu.Pre svega što nastavnici/direktori više nemaju nikakva prava da sankcionišu loše ponašanje sem finim razgovorom i smanjenom ocenom iz vladanja(koga briga za to)jer u suprotnom odma dolaze roditelji da se žale(ja da radim u prosveti decu bi izbacivao kroz prozor od učionice :D ,ne znam kako keva idržava tamo pogotovo što znam kakve je naravi) a da se siledžijama očita "bukvica" ne sumljam da bi je duplo vratili ovom momku........

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja