Jump to content

Moto Zajednica

Vinjeta Mađarska

Recommended Posts

  • Ne silazi, 2915 postova

od kako je madjarska u eu moze i eu drzavljanin na malogranicni prelaz ali hoce da zezaju, ati se onda pozoves na tvoj konzulat u madjarskoj i odma promene pricu-vise puta provereno.backi vinogradi su otvoreni letos i izidjese izmedju morahaloma i starog puta horgos seged,god jedne poznate kafane na velikoj krivini.moze da se produzi u morahalom na put baja seged ili kontra prema toj kafani na pi=ut subotica seged,mislim da je svejedno jedino nema nikog na tom subotickom putu a za baju je guzva..za seged nemora odma da se skrene kog omv -autoput da bi izbego vinjrtu nego moze i do izlaza na kraju segeda gde se iskljucuje za metro ko hoce da ne ulazi u grad

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ODUSTO OD DIJETE, 2574 postova
  • Lokacija: ZEMUN
  • Motocikl: GSX650F & NMAX155

Ja sam isto čuo da može da se produži posle te pumpe a da se ne plati vinjeta ali nisam bio 100% siguran u to pa sam se isključivao odmah kod pumpe. A ionako idem prvo u Arkad pa mi odgovara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Uzmi onu foliju za zastitu ekrana mobilnog telefona pa nalepi na vizir. Onda je na tu foliju lako lepiti vinjete i skidati sa nje. Ta folija se isto tako lako skida sa vizira i kosta 200-300din.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Choda boy rules!!!, 277 postova
  • Lokacija: Pančevo
  • Motocikl: Honda Varadero XL1000

Ima li neko iskustva sa vožnjom kroz Mađarsku van autoputa. Da li su im česti radari i koliko su tolerantni prema motoristima? Mislim van naseljenih mesta?? Treba da idem do Bratislave, pa čisto da znam na čemu sam :)

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 263 postova
  • Lokacija: Bled, SLO
  • Motocikl: Stelvio.

Prošle godine putovao kroz Mađarsku od Bratislave prema Balatonu in dalje do SLO granice samo magistralnim putevima - ni jedne kontrole..pravo da kažem, ni neznam kako izgladaju Mađarski policajci. Godine 2010 provozao se 4 dana okolo Balatona, Veszprema...isto.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 419 postova
  • Lokacija: San Jose, CA
  • Motocikl: BMW S1000XR '16, BMW R1250GS HP ADV '19

Kroz madjarsku do poljske preko nacionalnog parka i sve magistralnim putevima.

Nigde nikog od organa reda i mira. Jedino sto se trudim da vozim po propisima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Kroz madjarsku do poljske preko nacionalnog parka i sve magistralnim putevima.

Nigde nikog od organa reda i mira. Jedino sto se trudim da vozim po propisima.

 

To sto ih ti nisi video ne znaci da oni nisu tu negde sa strane u senci.

 

Dosta puta kad idem u Srbiju idem selima a ne auto-putem. Nekad ih ne vidim i mislim da ih stvarno nema. Jedan sat iza mene prijatelja navataju radarom. Ponekad ih vidim po tri patrole u tri sela...?! Ko ce ih znati...?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2915 postova

isao cesto na keleibju pa na balaton i po centralnom i zapadnom delu madjarske, i prema becu i putevi su dobri osim u ovom juznom delu do puta dunavfeldvar keckemet,dunav-autoput,put nema rupa ali ima vagaza koji bas vazu, ko nije isao mislim da nikad tako velike nije video i to na desetine kilometara,autom ko da vozis camac, cim ides preko 80,motorom nisam isao ali mislim da moras da se ubodes nemako izmedjujer moze da te katapultira,to je sve ostalo jos od nasih nsankcija.I na magistralnim putevima postoje vinjete ali samo za vozila iznad 3,5 tona.U bugarskoj je obavezna vinjeta za sve magistralne puteve i to za sva vozila -ko neki harac za upotrrebu,Pandura generelno nema osim u blizinama autoputa,kod juznog balatona ima ogromna stanica za saobracajcima i desetinama kola, a najvise se mora paziti na izlazu iz kiskunhalasa na severr kod jezera i sumice na velikoj krivini u sumi cesto stoje i snimaju ,mislim da je tu najgusce,.U kiskunhalasu malo pre tog jezera ima velik hondin moto salon-vredi stati videti nove motore

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja