Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko par modela motora

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Posto sam ostao bez motora a nemogu naci takav isti ( qm 250 ) video sam u oglasima mondijal 250i zongshen.250, Interesuje me od kojih drugih kineskih modela odgovaraju delovi i na jedan i na drugi kao sto je duh sa sekirom objasnio detaljno da na qm250 odgovaraju delovi od princa.Tako se nadam odgovorima za ova dva modela.Keeway mi se nekako ne svidja ali opet ko zna.O ova dva modela niko nista nije pisao pa nemam nikakve informacije o njima.ILI da ako moze uvoz iz Makedonije coper 250 ( lici na qm250 ) a sa druge strane opet su delovi u pitanju.Neznam sta da radim pomozite .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • stranac, 137 postova
  • Lokacija: MKD
  • Motocikl: pa, Magna... VF750C peugeot jet-force 50

Nisam bas razumeo o kojim modelima pricas,ali ako ces coper od 250cm,razmisli o kymco venox250. Najjaci je u toj klasi I po dimenzijama je ko veliki motor. Moj sin ga ima pa znam da je velik kao I moja magna 750.Cak I gume su im iste po specifikaciji.Evo ilustracija:

post-21258-0-28715000-1389541476_thumb.jpg

post-21258-0-20483000-1389541539_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Znam ja i za njega ( venox-a i za agilu 250 ) ali brate za mene malo skupo, sta da ti kazec.Mada vidim u oglasima ( kucas neku marku motora i polovni automobili, npr. kymco i polovni automobili i vivis da se prodaje.Mada sam ga video vec par puta na oglasima.Neznam dali je jedan isit vlasnik a nije ni bitno, za mene malo skup.Ist tako ima i agile, one jos skuplje.Sad neznam dali su vlasnici pogresili ( nikog ne zelim da vredjam ) u ceni jer i agila 650 kosta kao i agila 250.Mada neznam nista ni oko ova dva motora kao ni oko mondijal-a i i zongshen-ga.Jedino znam da je mondijal redni vazdusar, ovaj drugi je v vazdusar a venox i agila su v ( da su sa uljnim ili vodenim hladjenjem neznam ).Ajte ljudi malo pomozite.A mozda cu se na kraju odluciti da ponovo uzmem qm250.Neznam ni samZnam da su venox i agila daleko daleko bolji od ovih ali nedostatak novaca diktira.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • stranac, 137 postova
  • Lokacija: MKD
  • Motocikl: pa, Magna... VF750C peugeot jet-force 50

Za druge modele nisam upucen a za venox-a mogu da ti kazem sledece. Kymko je Tajvanski,prvo su poceli da rade male masine za Hondu,pa polako poceli svoje mopede da rade.Pravili su tako I masinu za model Honda Magna 250,pa kad je Honda prestala da je pravi preuzeli proizvodnju pod svojim imenom.Relativno savremen motor,sa 4 ventila po cilindru,snage 28ks,najvise u klasi 250 kruzera.Kvalitetno je sklopljen,vrti se rado na visoke obrtaje.Uostalom vise o tome imas recimo ovde http://en.wikipedia.org/wiki/Kymco_Venox_250 Jeste malo skuplji od kineza,sta ces.Dok se prodavao ovde u Makedoniji,nov je bio 5ooo evra,mislim. Sin ga vozi dve sezone I dosta smo prosli zajedno. Po dimenzijama ne zaostaje za vecim motorima. Srecno pri izboru :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja