Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem neke delove za Punta classic

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Zena moja draga je jutros, nakon vrhunskog manevrisanja , osasoljila prednji deo Punta classic 1,2 sohc 2002-go.

 

Ako neko od kolega ima

 

far/oba fara,

haubu,

hladnjak,

prednji branik

..i videcemo "stajossutra" 0ljut2.gif,

 

novo ili polovno nek javne. Boja silver metalic.

 

063 7716 465

 

BGD

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Računaj sigurno još na gornji vezni lim i donju gredu, i nadaj se da je ventilator od hladnjaka ostao čitav, jer je on skuplji od hladnjaka. Takođe se nadaj da su ostale čitave lajsne/grilovi koji idu u branik, jer su oni skuplji višestruko od samog branika. Moja majka je pre nekih mesec dana precvikala banderu sa Puntom tako da znam šta te čeka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala Ica i Peki 1zdravo.gif

 

Toliko sam se nervirao jer mi je javila i prekinula vezu, umal me strefila cuka. A drugo, bio sam sa tomosom a ne sa cbr om pa sam 20 minuta isao do ustanicke kao manijak. Sreca u nesreci je sto je bilo pod pravih 90 stepeni udaranje, Druga sreca je sto radim kao advokat u osiguranju pa sam sredio da idemo na evropski a ne na pandure, koji jesu dosli , a kod mene je osigurana pa cu coveku u sredu da pripomognem da ubrzamo postupak i procenu.

 

Treca sreca je sto je ona njega udarila izlazeci u ustanicku pod pravim uglom a ne on nju iz ustanicke, isasvsi pravo, doduse malo brze, a obe raskrsnice sa zutim trepcucim (!?). Pritom je tu DZBUN od koga se ne vidi dolazeci saobracaj iz Ustanicke, sa leve strane... Da je malo vise izasla , a on nju pukao, drugacije bi pricali....

 

Njemu pocepana na Kliu oba desna vrata i prednje krilo. Nas kao sasecen., Hauba se ne otvara a prednja gredica je usla nekih 7,8cm unutra. Hauba malo iskrivljena, branik na mestu ali razvaljen. Tecnost iscurela.

 

Posle udesa sam uspeo da ga normalno upalim i prebacim 100 inak metara do Dunava na obezbedjen prostor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Zhvaljujem se kolegama koji su se javili na PP, medjutim za sad nema delova osim oba fara koje sam nabavio. Ostalo cu izgleda morati novo da uzmem , ukoliko ne nabavim nesto polovno pre popravke u narednih par dana.

 

Dakle farovi su kupljeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja