Jump to content

Moto Zajednica

DL1000 prerada

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

ovaj post sam svojevremeno stavio na MM, ali eto ga i ovde...nece da skodi:)

 

Sve pise u textu pa ne bih da dodajem, osim mozda da citiram moju babu - dokon mozak je djavolje igraliste

 

mF1HU_18zk2qv.th.jpg

 

404.jpg

 

3BQ3B_24mb10sr.th.jpg

 

 

 

i evo jos tri slike koje nisu skenirane iz casopisa nego slikane na licu mesta (hvala IB)

 

404.jpg

 

UT9VB_0824ot.th.jpg

 

404.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Odlicno mu stoje obrvice... Fabricki izgled farova na Stromu mi se nisu svidjali nikad, al ovo vec mnogo bolje izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Odlicno mu stoje obrvice...

 

Mene podsecaju na one nadrkane BMW kockice i njihove vlasnike pa mi se ne svidja....ali ova prednja viljuska sa gixera i ovi prednji diskovi....mljac, mljac :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Najlepsi motor je kad ga vlasnik uradi po svom ukusu a vidi se da je ponosni vlasnik ovog motora bas ulozio vremena i para u ovaj motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
YOmane' date=' ni meni nije nista posebno, ali da ide, siguran sam da ide:)[/quote']

 

Ne znam zashto, ali mi je uvek naj lepshe kad vidim par godina star motor ...a on ko da je iz fabrike izashao... Kad vidim ovako neshto, prva asocijacija mi je da je lupan motor pa ga je sredjivao i "ulepshavao"...

Naravno kod "ovog" verovatno to nije sluchaj,ali... :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Sad odlazim u off ali ne znam zasto dosta ljudi imaju nesto protiv lupanih vozila. Mislim, ako se sve dobro uradi kako treba nema nista lose u tome.

U svakom slucaju lepo je motor ulepsati i srediti po svom ukusu bez obzira kakav je bio ranije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo
Sad odlazim u off ali ne znam zasto dosta ljudi imaju nesto protiv lupanih vozila. Mislim' date=' ako se sve dobro uradi kako treba nema nista lose u tome.

U svakom slucaju lepo je motor ulepsati i srediti po svom ukusu bez obzira kakav je bio ranije.[/quote']

 

Brko, nemoj me loshe razumeti, ali... u ovoj zemlji majstori,generalno, sluze ne da ti pomognu i da vrate u "predjashnje stanje" nego da ti izvuku shto vishe para i da isfushare!!! Brate, nishta im ne verujem...Gleda me u ochi i pricha gluposti, kao da imam 16 godina i da sam juce seo u kola,na motor,...itd. Ti si u prednost, jer,ako sam dobro shvatio, Ti dosta toga ili moguce SVE radish sam i pochinjem da kapiram da bi ja to morao da pochnem raditi SAM...jer jedino kada sam uradim znam da sam poshteno uradio!!! Ali to nije moj ideal drushtva u kom zelim da zivim... Ja sam vishe za to da svako radi svoj posao jer ce tako "sistemom spojenih sudova" i meni doci pare u tom krugu i u poslu kojim se bavim... i nije mi teshko da platim koliko treba...ALI..!!! Kapirash? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac
... u ovoj zemlji majstori,generalno, sluze ne da ti pomognu i da vrate u "predjashnje stanje" nego da ti izvuku shto vishe para i da isfushare!!! Brate, nishta im ne verujem...Gleda me u ochi i pricha gluposti, kao da imam 16 godina i da sam juce seo u kola,na motor,...itd

 

Pa znas kako, ima dobrih majstora koji stvrno dobro rade svoj posao ali nravno, dobro i naplacuju ali nazaloast ima mnogo vise ovakvih kakvih si ti napisao. Tako je u vecini poslova i zato mi propadamo kao drzava.

 

. Ti si u prednost, jer,ako sam dobro shvatio, Ti dosta toga ili moguce SVE radish sam i pochinjem da kapiram da bi ja to morao da pochnem raditi SAM...jer jedino kada sam uradim znam da sam poshteno uradio!!!

 

Dobro si shvatio. Mi drzimo servis za popravku plastike i tu sam jos kao klinac ucio da radim ali tu je zacarani krug u kome moras da znas jos mnogo stvari da radis pored toga.

Posto se posao dosta razvija nismo ostali samo na tome. Poceli smo da radimo spojelere za kamione, autobuse, automobile, oklope za motore, prepravke, hladnjake za kola, kamione, autobuse, trakotre, motore bilo da su plasticni, aluminijumski, metalni... interkulere, prskalice itd.

Skoro smo uveli i usluzno varenje aluminijuma, prohroma, felni, varenje TIG (AC/DC) i MIG postupkom i u planu su jos mnogo drugih stvari.

Takodje radimo i farbanje branika i manjih delova kola (posto nemamo uslova za farbanje celih kola).

 

A za ono sto ne mogu sam da uradim uvek moze da mi pomogne neki od srevisa sa kojima saradjujem a i pored stalnog okruzenja takvih ljudi, motora i kola nacuio sam nesto malo oko mehanike.

Ali to nije moj ideal drushtva u kom zelim da zivim... Ja sam vishe za to da svako radi svoj posao jer ce tako "sistemom spojenih sudova" i meni doci pare u tom krugu i u poslu kojim se bavim... i nije mi teshko da platim koliko treba...ALI..!!! Kapirash?

 

Ma kapiram. Hoces da plastis ali zelis da znas sta si platio?!

 

Sad sam napravio malo veci tekst ali nadam se da nikome nece smetati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Sad odlazim u off ali ne znam zasto dosta ljudi imaju nesto protiv lupanih vozila. Mislim' date=' ako se sve dobro uradi kako treba nema nista lose u tome.

U svakom slucaju lepo je motor ulepsati i srediti po svom ukusu bez obzira kakav je bio ranije.[/quote']

A što ideš u OFF, kad si rek'o da neæeš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Evo da se ja malo vratimna temu, mislim da je lik promasio poentu Stroma, bolje da je kupio CBR XX i savio joj visoki upravljac...

Ali dobro, sve pohvale za trud, napravio je stvarno StRRoma... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

* Mene podsecaju na one nadrkane BMW kockice i njihove vlasnike pa mi se ne svidja....*

 

Gosn` Djuro nadam se da se ovaj komentar ne odnosi na sve vlasnike BMW-a...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Gosn` Djuro nadam se da se ovaj komentar ne odnosi na sve vlasnike BMW-a...

 

Taman posla Suki' date=' pa ako bude srece, eto mene kad izgustiram DL, na 1200GS :wink:

 

A tvoj 650GS mi je jedan od najlepsih motocikala uopste:

 

[img']http://cdn.bjbikers.com/images/imported/Cq/RQ4F3_f650gsfront5ak.jpg[/img]

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja