Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoc prijatelja

Recommended Posts

  • Drive carefully!, 47 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Peugeot SpeedFight `02 ,ZX6R 636 `05

Pre svega,sretna vam nova godina i da bude zdravlja i samo zdravlja,a sve ostalo je manje vazno...

 

Moj problem,je nastao sto sam kupio motor koji je bio prekucavan,a da nisam ni znao,motor prodao dalje,ni na kraj pameti mi nije bilo da je bilo sta oko motora radjeno,posto je normalno registrovan bio,platio porez preveo ga na moje ime,sve legalno,a motor divljak.Covek kome je oduzet(ja sam mu prodao motor)naravno ogorcen isto kao i ja,hoce da mu vratim novac,sto nije problem,ja sam rekao u Mup-u od koga sam kupio motor itd itd,oni su rekli nista da ne radimo dok se ne zavrsi ceo slucaj(90 dana),sad ko ce tu da ostane kratak sta ja moram da uradim sta ne moram,od koga ja da naplatim stetu koju cu morati njemu(momku kojem sam prodao motor)da isplatim.Sve u svemu neugodna situacija maksimalno. Covek od kojeg sam ja kupio motor je zapalio preko.Motor je bio vise puta preregistrovan u Srbiji.Bio je prvo na Beograd,pa Nis,pa sam ga ja preveo na svoje ime.

 

Zelim samo da znam sta da ocekujem,najbolji bi bio savet kolege forumasa pravnika...

 

Hvala u napred.

Pozdrav

M.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja