Jump to content

Moto Zajednica

Neobavezna molba profesionalcima!

Recommended Posts

  • U prolazu, 51 postova

Mogu li profesionalci nesto da kazu o mom starom,ali meni dragom aparatu Konica Minolta z10?Nije mi nesto previse bitno,ali kad ste vec tu,zasto da ne znam sta koristim!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

imala je moja ortakinja takav aparat u vreme dok sam ja ozbiljnije obolevao od ove nase zgodne `bolesti`

 

ja sam potrosio skoro tromesecnu zaradu i nakon Canon A70 uzeo sebi Sony F717 a ona je kupila Z10

 

secam se da sam bio grozan i da sam je zezao - na tom aparatu mi nije smetalo prakticno nista osim njegovog izgleda

 

 

dakle, pravi fotke :)

 

 

bilo bi interesantno cuti kako si se ti odlucila da kupis nesto sto tako `neobicno` izgleda

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 51 postova

U to vreme su najnoviji aparati imali u proseku 5mp,naravno bilo je i onih sa vise ali su to uglavnom bili profesionalniji aparati,smatrajuci da mi nije potrebno vise od 3,2MP,sto se pokazalo i tacnim,zelela sam da aparat ima i solidan opticki zoom,njenih 8x je zadovoljilo uglavnom sve moje potrebe,tako da je ona uz dobre ocene na nekim engleskim sajtovima bila pravo resenje.Sto se tice izgleda,paaaa malo egzotike svakom dobro dodje,kad ne moze Aston Martin,Riva,Mauricijus,moze bar izgled aparata!

 

MINOLTA.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja