Jump to content

Moto Zajednica

velika novogodisnja humanitarna zurka u beogradu...

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

humanitarna zurka u beogradu 21.12....

 

OKRETNICA TRAMVAJA UGAO BULEVARA KRALJA ALEKSANDRA I USTANICKE..

KOD KURIROVE STAMPARIJE .. NEMOZ OMASITE...

 

 

9 bendova....

 

 

pocetak od 14 h....

 

motoristi ulaz dz....

 

klopa gratis.....

 

cene pica pristupacne....

 

da se lepo provedemo i pomognemo onima jojima je najpotrebnije...

 

 

UZDRAVLJE......

post-4599-0-10203800-1386492528_thumb.jpg

post-4599-0-18039600-1386492542_thumb.jpg

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nije mi baš jasno ovo, piše da je humanitarna, a na plakatima nije napisano - kome ide prihod od žurke. A i ako je već humanitarna - zar ne bi trebalo da svi budu humani - pa i članovi moto klubova, ovako ispada da svi plaćaju sem članova moto kluba !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

Nije mi baš jasno ovo, piše da je humanitarna, a na plakatima nije napisano - kome ide prihod od žurke. A i ako je već humanitarna - zar ne bi trebalo da svi budu humani - pa i članovi moto klubova, ovako ispada da svi plaćaju sem članova moto kluba !

procitaj malo bolje plakat..

Nasli smo beogradske porodice sa vise dece 6,11, 16 imamo i jos tri familije sa fb strane srbi za srbe planiramo da sav prihod podelimo na 6 delova i damo tim ljudima...

ali sav prihod...

i samo ko dodje sa bojama NEPLACA ulaz... ostali po 200 kinti pa cak i nase zene i deca...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

procitaj malo bolje plakat..

 

 

Pročitao sam oba plakata i uvećao ih - i dalje nevidim da negde piše za koga se skuplja novac - a trebalo bi . Verujem ja tebi da je novac za to što ti kažeš, al moraš se složiti da je to trebalo da piše na plakatu, jer je takva praksa da ako se već nešto oglašava da je " humanitarno " - onda treba da se zna i za koga, čega . . . Neko ko je pravio plakat je zeznuo stvar, pa mu to sad treba nabiti na nos - ako nezna da uradi stvar kako treba - bolje i da je neradi.

Mogao si i ti u svom prvom postu da napišeš neko objašnjenje o tome ali nisi. OK, objasnio si, samo ako ste izlepili ove plakate po gradu - svako ko ih pročita - neće ih ozbiljno shvatiti . Evo uvećao sam plakate pa mi ti obeleži gde to piše za koga se skuplja - kad mi već kažeš da pročitam bolje plakat :

 

unnamedjpg1.jpg

 

unnamed.jpg

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

procitaj malo bolje plakat..

 

 

Pročitao sam oba plakata i uvećao ih - i dalje nevidim da negde piše za koga se skuplja novac - a trebalo bi . Verujem ja tebi da je novac za to što ti kažeš, al moraš se složiti da je to trebalo da piše na plakatu, jer je takva praksa da ako se već nešto oglašava da je " humanitarno " - onda treba da se zna i za koga, čega . . . Neko ko je pravio plakat je zeznuo stvar, pa mu to sad treba nabiti na nos - ako nezna da uradi stvar kako treba - bolje i da je neradi.

Mogao si i ti u svom prvom postu da napišeš neko objašnjenje o tome ali nisi. OK, objasnio si, samo ako ste izlepili ove plakate po gradu - svako ko ih pročita - neće ih ozbiljno shvatiti . Evo uvećao sam plakate pa mi ti obeleži gde to piše za koga se skuplja - kad mi već kažeš da pročitam bolje plakat :

 

unnamedjpg1.jpg

 

unnamed.jpg

kazes da nevidis da pise da je humanitarna zurka to sam ti rekao da pise lepo da jeste...

i odgovorio sam kome ide sav novac SAV DO POSLEDNJEG DINARA....

6 PORODICA... na ravne casti.. imena se nece sad objavljivati zbog raznih stvari , ali se nadam da ce biti propraceno medijima posto su obecali...

nadam se da sam sad pojasnio...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nije mi baš jasno ovo, piše da je humanitarna, a na plakatima nije napisano - kome ide prihod od žurke. A i ako je već humanitarna - zar ne bi trebalo da svi budu humani - pa i članovi moto klubova, ovako ispada da svi plaćaju sem članova moto kluba

 

Ja ko da pričam eskimski jezik pa da me ne razumeš - il se praviš da me ne razumeš ! Evo ti, podebljao sam i ofarbao tekst - da vidiš u čemu je problem.

 

Nemora da piše po imenu kome se daje, al ako neko treba da da novac u humane svrhe - valjda treba da zna i zašta ga daje !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

Nasli smo beogradske porodice sa vise dece 6-oro,11-oro i 16-oro ,imamo i jos tri familije sa fb strane srbi za srbe planiramo da sav prihod podelimo na 6 delova i damo tim ljudima..

 

ponovo pisem kome je namenjan sva zarada... 6 porodica...

imena nemogu niti zelim da pisem... ko hoce da dodje dobro dosao.. da se lepo provedemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

znaci humanitarni su samo oni bez boja ??? (jer samo oni placaju ulaz od koga ce se donirati tamo nekima ugrozenima) - a ovi sa bojama ce se prisljamce isto na racun ovih bez boja? nesto tu buraz ne stima!?

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: SOMEWHERE IN TIME

naravno sa bojama se neplaca ulaz. ali moja zena dete ce da plate naravno.. kad na skupovima placate 500 dinara ulaz a pesaci neplate tu se nebunite...

tako da ulaz se naplacuje 200 dinara. osim za clanove svih moto klubova.

ko hoce da se dobro provede docice....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Mi cemo kroz pice i pojedinacne donacije da damo doprinos ovoj akciji. Kada kazem mi, mislim na sve motriste koji pripadaju nekom moto klubu. Zato su organizatori stavili ulaz besplatan za nas, a mi cemo, kako samo vec napisao, ispred svojih klubova da pomognemo tim ljudima kojima je namjenjena pomoc.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Ma ne radi se to tako prijatelji, nemojte pogrešno da me shvatite. Čini mi se da bi bilo efektnije da prvo vi iz Udruženja i svi ostali članovi motoklubova svojim primerom, došavši u prslucima, platite kartu i učinite simboličan gest koji ostali treba da slede. Vi ste to organizovali, na vas treba da se ugledaju. A ti drugi koji dođu, od volje im i časti, šta će i koliko će.

 

Da pojasnim, ne sumnjam da će svako sa prslukom dati onoliko koliko može odvojiti za pomoć, ali mi se čini da je trapavo osmišljeno. Kao da je moto skup, a ne humanitarna žurka.

Pre nekoliko dana sam dobio letak i bilo mi je malo bezveze kad sam pročitao onaj deo sa prslucima.

 

U svakom slučaju pohvala za akciju.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 589 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Pohvala za akciju, svaka čast, daj bože da bude i više ovakvih akcija i da svaki skup ima neki koliko toliko humanitarni karakter. I da budu u lepše vreme da i mi koji nismo iz mesta možemo da dođemo motociklima. Ali isto tako se slažem da smo počeli da se separatišemo (boje i oni bez boja pa zar nismo svi skupa tamo za istu stvar došli, da se družimo, dobro provedemo i ako je moguće pomognemo nekom). Veliki plus za akciju. Pozdrav.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Izvinjavamo se ljudima koji ucestvuju na forumu sto nismo naveli kojim familijama ide novac od humanitarne pomoci. Kao Udruzenje moto klubova prvi put skupljamo humanitarnu pomoc pa smo iz tog razloga napravili propust.

Novac od ulaznica i sva zarada od pica idu u humanitarne svrhe. A na pocetku zurke cemo objaviti famillije koje ce humanitarno biti pomognute i kontakt na koji ce zainteresovani moci da provere da li je sav novac uplacen. Organizatori ove zurke ne zaradjuju nista.

Sto se tice ulaza za clanove moto klubova koji dodju u prslucima ulaz je besplatan. Svi ostali pacaju ulaz 200 RSD.

Mi smo kao organizatori i kao ljudi koji vec duze vreme rade na organizaciji ove manifestacije ulozili pojedinacno vise od 200 RSD koliko kosta ulaznica.

Nemojte nam zameriti na sitnim greskama koje smo napravili na organizaciji ovog dogadjaja.

Oni koji ne budu imali 200 RSD za kartu neka se jave bilo kome od organizatora, pomocicemo i njih humanitarno i dati im kartu. Isto tako molimo sve ucesnike u forumu da sledeci put kad neko od njih bude pravio humanitarnu zurku na kojoj ucestvuje 10 bendova, ima besplatan pasulj, gde pice kosta 100 RSD, ima odezbedjen parking pozove nas, i mi smo spremni da platimo ulaznicu od 200 - 2000 RSD po osobi.

Hvala svima na razumevanju.

Svi ste dobrodosli na zurku.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: gsx750f 2001

Braco svaka cast... dolazimo u velikom broju da podrzimo BUM I da se STRAVA PROVEDEMO... kao i uvek sa bajkerima nema problema veliki pozdrav i jedva cekamo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Свака част на акцији, пратио сам на фб и овде, и желим вам да успете да сакупите што више новца.

Ако будем у близини долазим.....плаћам улаз иако носим прслук....:takoje:

Ако смем да додам, колико сам видео на фб помоћ се уплаћује организацији СРБИ за СРБЕ, што је још један велики плус, ја нисам веровао у те приче међутим кад сам им видео сајт, све ми је било јасно!

Велики поздрав и само напред

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pana, 443 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Yamaha XV535

Izvinjavamo se ljudima koji ucestvuju na forumu sto nismo naveli kojim familijama ide novac od humanitarne pomoci. Kao Udruzenje moto klubova prvi put skupljamo humanitarnu pomoc pa smo iz tog razloga napravili propust.

Novac od ulaznica i sva zarada od pica idu u humanitarne svrhe. A na pocetku zurke cemo objaviti famillije koje ce humanitarno biti pomognute i kontakt na koji ce zainteresovani moci da provere da li je sav novac uplacen. Organizatori ove zurke ne zaradjuju nista.

Sto se tice ulaza za clanove moto klubova koji dodju u prslucima ulaz je besplatan. Svi ostali pacaju ulaz 200 RSD.

Mi smo kao organizatori i kao ljudi koji vec duze vreme rade na organizaciji ove manifestacije ulozili pojedinacno vise od 200 RSD koliko kosta ulaznica.

Nemojte nam zameriti na sitnim greskama koje smo napravili na organizaciji ovog dogadjaja.

Oni koji ne budu imali 200 RSD za kartu neka se jave bilo kome od organizatora, pomocicemo i njih humanitarno i dati im kartu. Isto tako molimo sve ucesnike u forumu da sledeci put kad neko od njih bude pravio humanitarnu zurku na kojoj ucestvuje 10 bendova, ima besplatan pasulj, gde pice kosta 100 RSD, ima odezbedjen parking pozove nas, i mi smo spremni da platimo ulaznicu od 200 - 2000 RSD po osobi.

Hvala svima na razumevanju.

Svi ste dobrodosli na zurku.

- Akcija koju bezrezervno treba podržati kao i napore da se sitne greške oko oglašavanja isprave , napiše dodatno objašnjenje i razumevanje za dobronamerne kritike.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja