Jump to content

Moto Zajednica

Honda CBR 125

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Zdravo svima, treba mi pomoc iskusnih bajkera i ljudi koji se razumeju u motore(ja nisam od tih) :) Treba da kupim diznu za CBR 125r, ali ne znam koja dizna je u pitanu, koji promer.. Ako bi neko mogao da mi da informacije o tome, bio bih jako zahvalan.. :) POZDRAV

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Transalp 650

Kad skines diznu na njoj imas oznaku e sad mozes ono sto treba da pazis jeste dimezija navoja dizne npr m5, broj koji obicno pise na dizni je npr. 54 koja oznacava velicinu rupice kroz koju usisava gorivo e sad mozes da odstupas od te koja je fabricki npr umesto 54 da uzmes 58 sto znaci da bi vise goriva vukla malo bolje isla i zahtevala stelovanje karburatora, i obratno. Ako si zadovoljan kako ti motor ide, trosi itd. Uzmes istu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 621 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Transalp 650

Hvala na informacijama. Postoji li neki sajt na kom mogu da narucim diznu? Ja sam trazio, ali nema za moj motor, sve za neke tomose i kineze.

 

googlaj "honda srbija" pa kontaktiraj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja