Jump to content

Moto Zajednica

Tomos karburator

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 288 postova
<a class=post-27360-0-11023300-1385034655_thumb.jpg' alt='post-27360-0-11023300-1385034655_thumb.jpg'> <a class=post-27360-0-69772600-1385034675_thumb.jpg' alt='post-27360-0-69772600-1385034675_thumb.jpg'> <a class=post-27360-0-57359700-1385034741_thumb.jpg' alt='post-27360-0-57359700-1385034741_thumb.jpg'>evo danas sam skinuo glavu i evo kaka je bila i dihtung jos jednom sam pregledao ulje u menjacu zuti se nemase ga nekontam kako glava cista na jednom mestu na drugom garava jako

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

kolege nedavno sam stavio novi klip karike i original novu glavu stavio i nove dihtunge na cilindar i namazao pastom za glave i sacekao da se osusi par dana motor ima dobru kompresiju pali uvek iz prve i napravio novu mesavinu 2posto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

Ako neces kod gulikoza, ti se i dalje pati sam, vidis da su ljudi (majstori)digli ruke od tebe. Sve sto je moguci problem ti je predlagano. Iz mog skromnog iskustva ubedjen sam da ti PREDPALJENJE nije u redu ali koliko se secam ti rece da to nemas.

Zakljucaj temu i gotovo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: pored ZR
  • Motocikl: cbr 500 f

aha ako tako mislis zasto pre kad je isto bio tak opodeseno paljenje radio normalno ali je na leru prelevalo ko belsavo sad nece uopste

Pokusavam da nadjem u proslim postovima sta je to prelevalo ko belsavo ali ne nalazim i odustajem i ja.

Drugarski pozzzzz i teraj to sokocalo kod nekog, makar i najgoreg majstora, pomoci ce ti sigurno a mozda nece pokrasti delove.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

niki izvini motor dok je radio nije mogao da ide 3 minute na niskima odma zasteka kad dam gas prelije gorivo a morao sam srednje da vozim povlacio je odma isao ko blesav 80 isao i kad sam sredi omasinu eto otad mi se desava

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

danas sam radio sa pumpom za vodu premestio sam moju svecicu iz motora i gorivo iz motora pa sam sebi nasuo novo gorivo a ovo iz motora u pumpu dok je radila 10 minuta srednji obrtaji na tomosovoj pumpi umo 6 skinuo sam svecicu ona je bela isto kao i na mom motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Simanovci
  • Motocikl: nemam vec duze vreme

Mislim da je jedino resenje da sednes i vozis i ne obazires se na boju svecice, jos bolje baci kljuc za svecicu. Ako nesto ne valja, riknuce u voznji i znaces sta je bio problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 288 postova

kolege e ovako kupio sam nsr 6203EEC3 lezajeve semeringe zelene huberove nove dihtunge nova glava novi klip novo ulje u menjacu bing13 original sam stavio motor posle sklapanja pali na zub drzi minimalno negusi se uopste prima gas kao lud nepusta vise nista semering je bio osao pa pustao fals vazduh radio je pola sata u leru nema da ono podize i spusta obrtaje miran ler nema prelivanja na karburatoru ali zima pa nisam terao i neznam kaka ce sad biti boja svecice ulje pred rastavljanje masine je dobilo tamnu boju retko do toga d aga nisam mogao upaliti koliko su klizale lamele i otpustio kvacilo i klizalo i dalje sad je ulje zuto i nemesa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja