Jump to content

Moto Zajednica

poljubih asvalt i ja

Recommended Posts

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Pa mogao si i u kolima da stradas...kakve veze ima...kad se namesti...namesti se...Samo polako,mada verovatno ce mnogo da te kosta nerad u Belgiji...tj.bolovanje.Bar valjda mozes sve to da naplatis,a glava je na ramenima,to je naj bitnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Pa mogao si i u kolima da stradas...kakve veze ima...kad se namesti...namesti se...Samo polako,mada verovatno ce mnogo da te kosta nerad u Belgiji...tj.bolovanje.Bar valjda mozes sve to da naplatis,a glava je na ramenima,to je naj bitnije.

Pa i ja se tesim da mogu i sa autobusom da stradam ili u kadi ili na stepenicama,ali kad to kazem mom bratu on samo prevrne ocima;)))))

Srecom imam dobro osiguranje tako da cu imati svo vreme bolovanja 80% plate a i ovog "kolegu" cu da tuzim tako da ce i tu biti nesto,nadam se,jos treba da vidim sta i kako..Sreca da sam bar sa te

finansijske strane miran,inace bi bankrotirao,pitao sam doktora sta misli kada cu moci da hodam,kaze

u ortopedskim cipelama za 2 meseca a u svojim ko zna kad....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Ma daj pusti doktore. To su samo prsti. Eno onaj Bidža iz Svilajnca je sam sebi odsekao prst jer mu je smetao.

Čim ti to zaraste hodaj kao da ništa nije bilo. Misim u početku će malo da boli ali se pravi da ne primećuješ. Uinat hodaj ko da ti nije ništa. Pričaj sa prstima, prkosi im. ''Jel bolite? E sad ćete da vidite kako bata gazi, pa da vidite kako boli.''

Videćeš da će sve da bude u redu.

Oni bi sad do kraja života da ti prodaju ortopedske cipele. Belgijanci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Nastavi da vozis. Ja sam obecao svima jednog dana - avgusta 95. - u urgentnom centru da motor ide, ali vec kada je pala noc znao sam da od toga nema nista. Jasta nego da ces da vozis pod stare dane - sada imas i love i vremena i znas sta hoces. To sto si natrcao na budalu u Belgiji - uvek je moglo i gore da bude. Sada ces da dobijes od osiguranja toliko para, plus od poravnanja kada ga budes tuzio, da ce cela familija da te gura na motor i jos dedi i babi da uzmu po jedan! Srecan oporavak.

0namigivanje.gif

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Желим ти да се што брже у потпуности опоравиш, и физички и душевно! Од тога ће зависити и твој могући повратак моторима али те не бих осуђивао да сад одустанеш.

 

Белгијанског "колегу" идиота тужи!!! Имаш све шансе да га одереш на суду. Просто не могу да верујем да би нешто могло да га спасе да ти плати дебелу одштету. Па крив је како год да сагледаш ту вашу незгоду...

 

Уздравље! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Cekaj, ti si povrijedio prste na stopalu? Ja sam shvatio na ruci.

Pa jesi imao cizme? Kako ne dize nogu beshga...to bi trebalo da ide reflexno, bez pitanja, automatski...:stabre:

 

Budi jak. sto bi rekli ovi sa BBC-a, a za stetu uzmi nekog dobrog advokata (specijalistu u tom polju), ako je tako rekao doktor.

Ozbiljne povrede su mucho money, a sto je veca kamara love, to osiguranje vise ulja sipa sa vrha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

imao sam cizme ali je pukla na pola i to ona sa metalom oblozena,u bolnici su mi sekli tu cizmu da mi izvuku nogu.A za reakciju nije bilo vremena,sve je se desilo u krivini,nisam ni skontao sta se desava dok nisam poleteo preko koromana..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

 

Problem je to sto su mi svi u mom okruzenju govorili,sta ce ti motor pod stare dane,zena me odgovarala,otac nije hteo 7 dana da prica samnom kada sam kupio motor,majka plakala..Ali ja sam zeleo motor jos od kada sam kao klinac vozio tomose i torije od drugara i uvek sam patio da imam motor ali su me moji sprecvali,prosle godine sam prelomio i kupio gsxf a pre neku nedelju i yamahy fjr.Sada kada mi se ovo desilo,razmisljam da li su ipak oni u pravu i da li ljubav prema motorima vredi rizika da mozda u sledecem udesu ostavim decu bez oca ili jos gore da ostanem u kolicima.Najveci fazon od svega je sto sa suzukijem jos nisam presao 130km/h na auto putu a po rrgionalnim pratim striktno ogranicenja...

 

 

Ово је било и код мене.

 

Наиме, мој отац је погинуо на мотору кад сам ја имао 12 година... 0plac.gif Тако резонујући као моја околина (шта ће ти мотор видиш како је завршио твој отац... исл.) ја никад не треба да возим мотор. У реду, можда су и у праву. Али да је он погинуо у ауту ја никад не бих требао да возим ауто?!

 

Сабери се, приспитај се, ниси мали и сам ћеш видети како и шта даље.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 754 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Glavu gore, kad ti je tesko i sranja plivaju u visini glave znaj da moze uvek gore... ko zna zašto je to dobro....

Promeniš ugao gledanja na problem i shvatiš da je možda to neki novi list...

Meni su posle x motora i stradalih drugara vazda punili glavu...i ja konj nekako linijom manjeg otpora poslušam... posle skoro 15 godina shvatim da ne mogu bez motora i ako je suđeno nek ide život....

A kad ćeš ako ne sad!?

Sve najbolje i da se brzo oporavis, a posle oderi belgijanca i osiguranje da ti placa narednih 20 godina SPA po vasceloj Evropi..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Glavu gore, kad ti je tesko i sranja plivaju u visini glave znaj da moze uvek gore... ko zna zašto je to dobro....

Promeniš ugao gledanja na problem i shvatiš da je možda to neki novi list...

Meni su posle x motora i stradalih drugara vazda punili glavu...i ja konj nekako linijom manjeg otpora poslušam... posle skoro 15 godina shvatim da ne mogu bez motora i ako je suđeno nek ide život....

A kad ćeš ako ne sad!?

Sve najbolje i da se brzo oporavis, a posle oderi belgijanca i osiguranje da ti placa narednih 20 godina SPA po vasceloj Evropi..

Hvala na podrsci tebi i svima ostalima,necu se predati bez borbe:)Malopre sam prvi put ustao iz kreveta,seo na stolicy sa nogom na drugoj stolici i tek sada osecam da me boli svaka koscica na telu od kotrljanja po asvaltu,nemam poderotine zahvaljujuci kompletnoj opremi ali sam ugruvan dobro..pozzz i hvala svima jos jednom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1869 postova
  • Lokacija: Mostar-Nevesinje-Novi Sad - Minhen

Dobro si prošao, nemoj prodavati motore još koji dan, predomislićeš se... Tako sam i ja govorio dok nisam izašao iz bolnice, još se nisam oporavio, a vozim R-a...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Malinar u pokusaju, 1620 postova
  • Lokacija: Kg
  • Motocikl: uljara 600, triumph 1050

Probaj da sagledas situaciju iz drugog ugla. Zamisli da si bio u kolima, sudarili biste se direktno (ovako je bio vise okrznut i jedan i drugi motor, tako da nije sva energija oba vozila preneta), vrlo je moguce da bi, da si bio u kolima, prosao sa mnogo gorim povredama. Ti si, pretpostavljam, kao i ludi motociklista, drzao vise svoju desnu stranu trake i bilo je taman dovoljno prostora da ne dodje do direktnog sudara. Dogadjalo se da u direktnim sudarima, motociklista prezivi, a vozac automobila pogine, tako da nema pravila. Razmisljaj da te je taj dan Bog mozda i pogledao sto nisi bio u kolima. Savetujem ti da prodas suzuki, kupis jos bolju opremu i nastavis da pazis na FJR-u.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 414 postova
  • Lokacija: v.gradiste
  • Motocikl: V2- americki

I ja bataljujem motor. :nanana: Stalno kad sidjem boli guza u medjuvremenu me na putu iscimali par puta i sta ce mi to :neznam: Ujutru prodjem pored njega pogledam ga i kazem de si lutko i zaboravim sve od ranije :moto3: Bogami ti se oporavi a jutro je pametnije od noci -_-

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 175 postova
  • Lokacija: Tara
  • Motocikl: nemam

Brzi ti oporavak zelim, koliko dugo vozis motor ako nije tajna i koliko hiljade km imas iza sebe, bas me zanima kako si izgubio volju.

Ljudi iz invalidska kolica se vracaju na motore :stabre:

Druze,vozim tacno godinu dana,presao sam ove sezone oko 15000km,isao i u Srbiju sa motorom letos i nije mi dlaka sa glave falila.Problem je to sto su mi svi u mom okruzenju govorili,sta ce ti motor pod stare dane,zena me odgovarala,otac nije hteo 7 dana da prica samnom kada sam kupio motor,majka plakala..Ali ja sam zeleo motor jos od kada sam kao klinac vozio tomose i torije od drugara i uvek sam patio da imam motor ali su me moji sprecvali,prosle godine sam prelomio i kupio gsxf a pre neku nedelju i yamahy fjr.Sada kada mi se ovo desilo,razmisljam da li su ipak oni u pravu i da li ljubav prema motorima vredi rizika da mozda u sledecem udesu ostavim decu bez oca ili jos gore da ostanem u kolicima.Najveci fazon od svega je sto sa suzukijem jos nisam presao 130km/h na auto putu a po rrgionalnim pratim striktno ogranicenja...

 

Brz oporavak ti zelim, kolega koji te je udario je verovatno napravio gresku, sto moze svakom da se desi, da sam na tvom mestu ne bih ga tuzio niti bi isterivao pravdu, jel to isto moze sutra i tebi da se desi. Zena ako ne shvata tvoju potrebu za motorom menjaj je, roditelje i brata ne mozes da menjas ali mozes da smanjis njihov uticaj na tvoj zivot.

 

Kolega je mogao da krene u suprotnom pravcu i da naleti na kamion i da pogine, eto naleteo je na tebe pa sad ti kuckas po forumu ovde, a on verovatno na nekom drugom, shvati to kao sto jeste, spasio si nekome zivot sto si ti bio tamo u tom trenutku.

 

Sad se skoncentrisi na oporavak i kreni da razmisljas o putovanjima ubuduce, svet je prelepo mesto i ima tvoliko stvari koje tek treba da vidis sa motorom.

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1274 postova
  • Lokacija: Staze i planine
  • Motocikl: Suzuki gsxs1000, kawasaki zx6r, Beta 350rr

Probaj da sagledas situaciju iz drugog ugla. Zamisli da si bio u kolima, sudarili biste se direktno (ovako je bio vise okrznut i jedan i drugi motor, tako da nije sva energija oba vozila preneta), vrlo je moguce da bi, da si bio u kolima, prosao sa mnogo gorim povredama. Ti si, pretpostavljam, kao i ludi motociklista, drzao vise svoju desnu stranu trake i bilo je taman dovoljno prostora da ne dodje do direktnog sudara. Dogadjalo se da u direktnim sudarima, motociklista prezivi, a vozac automobila pogine, tako da nema pravila. Razmisljaj da te je taj dan Bog mozda i pogledao sto nisi bio u kolima. Savetujem ti da prodas suzuki, kupis jos bolju opremu i nastavis da pazis na FJR-u.:zdravo:

Pa da,to je bila dugacka desna krivina,i ja sam vozio uz moju desnu liniju,jer sam imao i zaustavnu traku pored,a on je vozio uz njegovu levu liniju tj.uz istu tu stranu,to je bilo toliko brzo,da ja nisam uspeo da cimnem motor da bih pobegao u zaustavnu traku,smesan udes,jer i sa leve i desne strane jos po 10metara prostora a mi se nasli bas tu:((

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Kako je komsija? Kako rane ljute?

 

...

Kolega je mogao da krene u suprotnom pravcu i da naleti na kamion i da pogine, eto naleteo je na tebe pa sad ti kuckas po forumu ovde, a on verovatno na nekom drugom, shvati to kao sto jeste, spasio si nekome zivot sto si ti bio tamo u tom trenutku.

 

 

Pitaj ga koliko mu zivot vrijedi pa mu naplati i spasavanje zivota. :oda2:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja