Jump to content

Moto Zajednica

Honda Africa Twin

Recommended Posts

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Zapravo, ne mislim na klirens motora, vec na to da usled tezine od c170-180 kg(2 osobe), motor ne legne previse. Pa onda to izgleda ruzno. Afrika treba lepo da izgleda i tako natovarena! Mislim da se slazete samnom. te u skladu sa tim i trazim adekvatan model. Iz price vidim(citam) da bi to trebalo biti rd03. A ja i ne trazim tih 10ks vise sto imaju rd04 i 07.

:hack:

 

evo, vidi kako izgleda sa koferima i suvozacem:

 

20131109_202618.jpg

 

 

20131109_202625.jpg

 

ali racunaj da su koferi namerno spusteni za oko 10-15cm.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Sopot

Hvala za angazovanje za slike, mada se ne moze najbolje oceniti, zbog mraka. u svakom sucaju sam malo i nizi 185cm. ako jos neko ima neku slicicu sa suvozacem(cicom), a ne mrzi ga da stavi, bilo bi lepo videti..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • oddball, 1134 postova
  • Lokacija: Alba Greca
  • Motocikl: tri šrafa u nozi

Rolle, skratio si me za 2cm! :) a pritom sam oko 105kg tezak + Jelena koja ima oko 55kg + pun top case + jedan kofer je imao oko 6-7kg tereta, drugi je bio prazan.

 

evo par fotki tokom dana:

 

993800_663650713675332_1223598041_n.jpg

 

1003560_662492893791114_1821226156_n.jpg

 

1458700_10201657300667861_412624186_n.jpg

 

na prvoj ti se najbolje vidi koliko je "utonula" posto je slikana sa neke distance. na druge dve Pedja je staja blize tako da je fotografisao iz gornjeg rakursa pa sve deluje malo nize nego sto zaista jeste.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

a prvoj fotografiji pored vas je izgleda jos jedan AT koja ima SM tockove i USD vile !!! ??? Ili se meni cini tako :D

 

dali mozda fotograf ima sliku i od tog motora,,pa da je postavite da vidimo i to cudo

HVALA

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Imao da pozavrsavam danas neke poslove po gradu i reko suvo je motorom cu :moto3:

Oteglo se pa kuci krenuh oko pola 4 po vejavici. Brisanje vizira kacige i spolja i iznutra na 15 sekundi plus dobra mogucnost da se prospem negde. Iskustvo koje ne bih da ponovim :jee:

 

Nego upali masina najnormalnije, ali posle nekih 7-8min se ugasi tripmaster. Ugasim farove upalim ih opet kad samo pozicija radi. Gasim motor, palim ga posle 5 min sve OK da bi mi se ponovo u povratku kuci ugasio tripmaster (takodje ne rade ni lampice za migavce, ler, duga...).

 

Svi kontakti i konektori ocisceni prosle zime i namazani vazelinom. Verovatno neki konektor ima losiji kontakt pa se ispoljilo sada na niskoj temperaturi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 362 postova
  • Lokacija: pirot
  • Motocikl: africa RD04 plava mamba

Gogo prednji tocak je 17, vila je obicna, rsd (right-side-up).

Vlasnik motora je Cyril Mauger, svetski putnik :takoje:

1000603_653318398041897_943064684_n.jpg

 

lik je car bio kod nas u pirotu par dana za slavu (arandjelov dan) francuz pije ko rus i obozava SRBIJU juce se javio iz turske ima blog na FB Let ride together

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

Imas 4 elektrolita nije problem zameniti. I ja planiram svoje da menjam ali cu ih porucivati preko posto kod nas nisam nasao aluminijumske kvalitetne kao sto su u uredjaju. Mozes i dihtung gumicu da zamenis posto je verovatno istrulila. DImenzija 115x2 mm (moze i 2.5) a kosta ~100din

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja