Jump to content

Moto Zajednica

Mala pomoc!

Recommended Posts

Guest Cubric

Ovako, hteo bih da kupim digitalni fotoaparat, neki jeftiniji 8000-10000 din. jer nemam vise novca trenutno. Ne treba mi ne znam kakav aparat, necu da pravim postere, nego cisto da imam aparat kad negde krenem, da mogu da "opalim" po neku fotku. Gledao sam nesto, ima u Big Apple-u par aparata koji se uklapaju u moj budzet.

 

Canon A460 - 8290 din.

Canon A560 - 11590 din. (ovaj je malo skuplji, ali mozda bih i mogao da se istegnem)

Nikon - 10990 din. (ovaj ima najveci displej, SD 1gb karticu, punjac sa 4 baterije...)

Samsung S730 - 10990 din.

 

Ja veze nemam o aparatima, pa ako neko zna nesto o ovim modelima valjalo bi da kaze, ako ima iskustva sa njima i sl. Ili zna mozda za neki drugi model koji bi dosao u obzir.

 

Zahvaljujem se unapred!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest Cubric

Imam neku varijantu za Canon A550, da li neko zna kakav je aparat? Ja sam uspeo da nadjem samo neke osnovne podatke o njemu, i ono sto mi je upalo u oko je da ima SM memorijski slot, za razliku od A560 koji ima SD memorijski slot. Koja je tu razlika?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3634 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Imam neku varijantu za Canon A550, da li neko zna kakav je aparat? Ja sam uspeo da nadjem samo neke osnovne podatke o njemu, i ono sto mi je upalo u oko je da ima SM memorijski slot, za razliku od A560 koji ima SD memorijski slot. Koja je tu razlika?

Ima na nekim mestima sam nasao A560 oko 120e,to ti se valjda uklapa u budzet. Mislim da je to sasvim solidna masina za te pare. Bolje ti je gledaj zumove,blicove,senzorove...memorija te valjda dobro sluzi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 755 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Multistrada 950S

Cubric, prakticno svi ti dzepni aparati rade na SD kartice pa se ne sekiraj oko toga

 

jedino bih ti savetovao da uzmes neki model sa optickom stabilizacijom, sada je to standardna opcija i ne kosta mnogo a puno znaci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja