Jump to content

Moto Zajednica

Suzuki Bandit 600, '04god

Recommended Posts

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

Znas kako ja nisam mamin i tatin sin koji ima sve sto mu padne na pamet, uopste se nisam pronasao u tvojim recima jer znam koliko sam svojih para, znanja i truda ulozio u motor da ga dovedem u vozno stanje, i stanje koje naizgled mami za oko, nego sam student koji je ulozio mnogo vise nego sto je imao. I ne bih ga prodavao da ne moram jer znam sta imam.

 

Hvala na sugestijama za popravku

 

uowcheers.gif

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

e bas mi je drago da cujem da neko u ovoj zemji tako razmislja ..da svojim trudom .znojem prikupi dovoljno sredstava da ispuni sebi zelju ...ne cekajuci da im padne sa neba ili u vecini slucajeva od roditelja.......

 

Pazi ,......ako slucajno odlucis da zadrzis motor a ne postignes cenu.....ne savetujem ti da je vise spustas dole .......javi se :moto3: raspolozen sam da ti pomognem da ga sredimo bez dinara naplate ruku i ulozenog rada ......imam sve uslove i radionicu odlicno opremljenu i dovoljno znanja ......samo tvoji delovi a i njih manje vise nije muka u Srbiji pronaci,,,,,,,,,,,,naravno govorim o polovnim a koji ne uticu na ciklistiku i tehnicku stabilnost i upotrebljivost samog motora.......... :Mina:

  • Podržavam 10

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

uowcheers.gif

 

 

----

malo jos neke slidze, dekla gde curelo ulje dotegnuta i za sad ne curi ulje, neki srafovi bese labavi [doh]

 

sbw1.jpg reup.jpg azcm.jpg l42q.jpg knw3.jpg 625d.jpg b8t9.jpg syid.jpg p3sd.jpg c8gg.jpg jcoq.jpg fwol.jpg pf84.jpg hv5q.jpg ylg4.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

ne bih prodavao odvojeno, nosac ide uz motor a kofer zadrzavam,

 

moze zamena za reno megana/lagunu, fiat mareu/brava/bravu, sa plinom, do 1600ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1225 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Keeway Speed 150

makina registrovana, ali zbog velikog interesovanja oglas moze u kantu pa ako se ne predomislim eto je opet u oglasimana prolece

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja