Jump to content

Moto Zajednica

prodajem BMW F650GS

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 696 postova
  • Lokacija: Karaburma
  • Motocikl: Strom 650 2009

Prvi post sam pisao na cenu od 3900, ali evo vec sad sa 30% popusta i cenom od 2730 evra oglas postaje realniji. Srecno sa prodajom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3647 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: T-Max 500

Malopre doterah jednom drugaru u Ivanjicu ovaj motor. Sto se mene tice, da sam ja vlasnk, ovaj motor bi za mene vredeo 4000evra, a ne 1950 na koliko smo se pogodili. Razlog je taj sto nema cent ulaganja. Motor je maksimalno utegnut i toliko na njemu sve lepo funkcionise da imas utisak da vozis nov motor.

Sto se vlansika tice, samo mogu da kazem da je to jedna LJUDINA.

 

I da, zajebavao sam se da smo se pogodili za one male pare :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 193 postova
  • Lokacija: Уб
  • Motocikl: БМВ Р1200ГС

Мотор оде у праве руке,ПРАВИМ фацама.

Искрено се надам да ће БМВ новог власника служити и веселити као и мене.......без проблема......живели.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 187 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Inzuma 250

Na prvo citanje ovog oglas pomislio sam da je covek pogresio cenu i da ga nikada nece prodati, ali sam se nevidjeno prevario. Danas sam bio u timu ljudi koji su posli da kupe ovaj motor i naravno maksimalno spuste cenu, ali nakon pregleda motora i iscrpnog izvestaja vlasnika potkrepljenog fakturama ovlascenog servisa BMW Radulovic, za bukvalno svaku sitnicu, ne da smo izgubili zelju za pogadjanjem, vec sam imao utisak da me je sramota sto sam i pomislio da ubijam cenu. Motor je odrzavan kao da je vozen u Svajcarskoj, a vlasnik je uz motor dao i "stare" gume, set lamele, plocice i jos mnogo delova koje je on zamenio novim, a po uputstvu proizvodjaca, ne cekajuci da se nesto pokvari ili dotraje. Verujem da naslucujete da je te "stare" delove moguce koristiti jos par sezona, kao sto bi i vecina onih koji su negativno komentarisali cenu ovog motora vrlo rado i uradili. Novom vlasniku zelim ugodnu i bezbednu voznju, a starom se zahvaljujem na iskrenosti, cestitosti, predusretljivosti i drago mi je da poznajem takvog coveka.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja