Jump to content

Moto Zajednica

RS 125 Kupujem

Recommended Posts

  • U prolazu, 4 postova

pozdrav drustvo, ovako ukratko da se predstavim vozac sam skutera od 2005 godine nedavno sam polozio A kategoriju , pa sam se zainteresovao za motor aprilia rs 125 , skupio sam taj neki novac i nadam se da ce biti dovoljno. Prije kupovine motora me interesuju neke informacije :

 

1. aprilia rs 125 godina proizvodnje 2008 primjetio sam da su uglavnom sa 18 kilovata na oglasima , ja bi htio sto jaci motor ove kubikaže stariji modeli npr. 2007 se javljaju sa oko 15 kilovata fabrickih kilovata stim da koliko sam razumio ima taj neki ventil koji se odvrne i onda motor bude 21 kilovat. Da li ovi modeli noviji jesu li oni svi otvorene verzije ili su fabricke na 18 kilovata stim da se naknadno mogu povecati odvrtanjem ventila na oko 25 kilovata.

 

2. Kako da budem siguran prilikom kupovine da kilometraza nije pomjerena ?

 

3.Koliko odprilike je okvirna cijena za registrovanje motora 2008 godiste 125 kubika 18 kilovata ?

 

Unaprijed hvala na odgovorima. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motoras, 2362 postova
  • Lokacija: PECINCI
  • Motocikl: BMW '73. zderac kilometara // TOMOS APN 4/deva //Gpz900r Ninja // VULCAN VN1500

Osiguranje i takse sa novom tablicom i saobracajnom dozvolom 7066.95 dinara + provizija banke ili

poste za svaku uplatnicu + cena tehničkog pregleda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: Beograd

E vidiš to ne možeš da znaš dok ne vidiš tačno o kom se motoru radi, godište ti u principu ne govori mnogo.

Neke novije i ne mogu da se prerade na punu snagu

 

Ali u principu od 1997 do najnovijih modela sve nose isti agregat, tako sa uglavnom plaćaš godište i plastiku

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

E vidiš to ne možeš da znaš dok ne vidiš tačno o kom se motoru radi, godište ti u principu ne govori mnogo.

Neke novije i ne mogu da se prerade na punu snagu

 

Ali u principu od 1997 do najnovijih modela sve nose isti agregat, tako sa uglavnom plaćaš godište i plastiku

 

 

 

Ovako da budem precizniji ,Postoje verzije 2008 godište 18 kw i verzije 2008 godište 21 kilovat kojih je puno teže pronaci , a evo sta mene privlaci pri odabiru. Kod verzija 18kw nisam siguran da li je vec otvorena verzija sa otvorenim ventilom ako nije onda super mogu dobiti na na odvrtanju još par kilovata, a druga stvar htio bi rs 125 sa 14 rmp na satu radi izgleda naravno izgleda mocnije iako to ne mora biti presudno ako bude neka verzija sa 21 kilovat-otvorena verzija sa 12 rmp kojih je inace jako malo i pitam se ponekad da li su to neke manipulacije mozda ipak ovi modeli od 2008 godine pa naviše se proizvode sa tih nekih 18 kilovata e sad opet se pitam da li je tih 18 kilovata fabrickih ili su svi oni otvoreni ako jesu onda isti fabricki bi dosli sa nekih 11-12 kilovata a to meni ne odgovara eto nadam se da sam uspio vam objasniti u cemu je problem i sta me zapravo muči kod odabira aprilie :D i jos jedno pitanje da li je kilometraza do 10 hiljada kilometara dobra za 2008 godiste , do koje kilometraze mogu gledati motor a da ne razmisljam da li je servisiran odnosno da li su neki dijelovi novi zamjenjeni sa starim itd.?

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

Osiguranje i takse sa novom tablicom i saobracajnom dozvolom 7066.95 dinara + provizija banke ili

poste za svaku uplatnicu + cena tehničkog pregleda

 

Hvala na odgovoru kolega "stari roker" , i da zaboravio sam napomenuti da sam iz BiH , ovde kod nas ja ocekujem neku okvirnu cijenu za registraciju do 400 KM = 200 eura nadam se da ce se još javiti dobrih kolega da mi pomognete , da li se moze u kucama osiguranja vozila procjeniti bolje koliko ce me sve to skupa izaći iako nemam motor niti saobracajnu kod sebe,da li se može ipak provjeriti bez toga?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja