Jump to content

Moto Zajednica

Omlati i mene covek golfom u Indjiji pa pobegao...

Recommended Posts

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

Koliko sam pitao u policijskoj stanici Indjija, iako je u policiju stigla kaseta sa video snimkom na kojoj se vidi registracija doticnog vozila koje je izazvalo udes pa pobeglo sa lica mesta, kasetu vise niko i ne spominje (valjda ko ce tu tehniku...) a predmet "obradjuje" samo onaj saobracajac sto je bio na uvidjaju - koliko ce on biti sposoban i imati volju da nadje istog nesto nisam uveren. Posto ga po registraciji izgleda i nije tesko naci ako ne bude nista redovnim putem, mislim da angazujem privatnu firmu da odradi posao koji treba da radi policija, a posle da tuzim ne toliko ovog sto me udario koliko policiju,.. zbog nas svih i zbog mene samog.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skilled Rider, 1613 postova
  • Motocikl: Pijađo Ćao

... kad smo već kod pasmatra, evo nešto malo većeg izbora:

 

 

 

 

 

Dabogda:

-dobio kozice na plućima, pa se češao kroz usta!

- prdnuo ocu na kura.c!

- imao pun džep para, a nemao čime da ih izvadiš.

- ostao bez nogu, a djeca ti svirala pjesmu od Prljavog kazališta - Lupi petama.

- ti mater izgorjela u kući, a susjedi navijali pjesmu od Parnog valjka - Sve još miriše na nju.

- ti svi u kući plakali, a samo pop pjevao.

- ti se svinje ugušile od smrada u kući.

- ti mama rodila brata s metalnim ušima i magnetom ga zvala na večeru.

- te policija crtala kredom po autoputu.

- ti djeca u Krašu radila, a čokolade se ne najela!

- te majka u čevapu prepoznala.

- ti glava oćelavila i žena dlake s pičke davala.

- ti djeca dizala kredit za čunga lungu.

- ti govno svijetlilo u mraku.

- im'o tvornicu playstationa, a djeca ti ruke ne imala.

- pobjegao grobaru s lopate.

- im'o sve kćeri pa cijeli život za tampone radio!

- ti djeca u strujnom kolu igrala.

- ti sin doveo zeta u kuću!

- ti svaka dala, a nikad ti se ne digo!

- ti kura.c na čelu izrastao.

- mirisao ljubičice odozdo!

- te mama u šinteraju ne prepoznala.

- ti stolar odijelo krojio.

- ti pas krepa na finalu izložbe vrhunskih pasa

- igrao pikado s kuhanim špagetama.

- kurcem vruć katran miješ'o.

- ti mati sliku na banderi ljubila.

- ti slijepo crijevo progledalo.

- bio žedan, a imao vodu u koljenima.

- skoreni tampon kliještima čupala!!!

- ti od smijeha očni živac puko!!!

- ti oči ispale pa ih nemao čime tražiti.

- naslijedio pun brod zlata i to ti ne bilo dosta da si platiš doktore.

- ti djeca laktovima pljeskala.

- srk'o juhu od materinih kostiju!

- ti mater crijevima paradajz vezala

- opekao prste dok budeš skidao svoje dijete s ražnja.

- ti se sve u dvorištu osušilo, samo ne veš!

- imo 5 iz matematike, a zubar ti vadio treći korijen!

- na vlastitom vjenčanju shvatio da si zaljubljen u svećenika!

- ti se pupak razvez'o!

- ti broj dioptrije bio veći od broja cipela!

- ti jedina sreća bila tuđa!

- ti posljednja stolica bila tvrda i električna!

- ti posljednja stolica bila izmaknuta!

- ti pali ključevi na gay paradi.

- se ujutro hladan probudio.

- žena stonogu rodila i cijeli život za cipele radio.

- ti progledale kurije oči.

- imao svega kao George Bush mozga.

- ti beba imala više očiju nego zuba.

- ti sve u kući visilo osim lustera.

- dalje smrdio nego vidio.

- ti svaki dan u kući bilo kao u Dosijeu x.

- ti tupim češljem krajnike vadili

- ti apoteka menza bila.

 

Ostale:

Jebe.m ti svetu papriku!

Jebala te horda pasa padavičara.

Jeben ti pun vagon suhih Isusa.

Mama ti je tako debela da kad obuće žutu kabanicu ljudi viču: TAKSI, TAKSI!

Mama ti je tak glupa da je sjela na TV i gledala kauč.

Mama ti je tako debela da kad dođe u zoo njoj slonovi bacaju kikiriki.

Toliko si ružna da te ne bi tucao ni kamenom u glavu!

Tol'ko si ružan da komarac kad 'oće da te ugrize prvo zažmiri.

Kad si se rodio bio si tako ružan da je doktor prvo udario tvoju mamu, a onda tebe da počneš disati.

Iz usta ti tako smrdi da se ljudi vesele kad prdneš!

Toliko si ružan da ti je mama vezala kost oko vrata dok si bio mali kako bi se barem pas igrao s tobom!

Tako si ružan da te mama praćkom hranila!

Jebe.m ti tri vagona pšenice i na svakom zrnu po jednog boga.

 

Štreberski:

Dabogda ti se matrica ne svela na trokutasti oblik!

Dabogda ti na tastaturi radili samo Ctrl, Alt i Delete.

Dabogda ti vektor pogriješio smjer!

Dabogda ne našao limes niza.

Dabogda ti kalkulator virus dobio.

Dabogda ti se razlomci ne pokratili.

 

Najžešća:

Jebo ti bijesni konj sestru krvavim kurcem na grobu mrtve matere dok ti pas razvlači crijeva retardiranog oca.

 

Najduža:

Dabogda te pod prijetnjom oružja natjerali čistiti najprometniji javni zahod u Kabulu netom korišten od strane muslimanskog aktivista oboljelog od crijevnih parazita.

 

Najdraža:

Popu si rek'o amen!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Koliko sam pitao u policijskoj stanici Indjija, iako je u policiju stigla kaseta sa video snimkom na kojoj se vidi registracija doticnog vozila koje je izazvalo udes pa pobeglo sa lica mesta, kasetu vise niko i ne spominje (valjda ko ce tu tehniku...) a predmet "obradjuje" samo onaj saobracajac sto je bio na uvidjaju - koliko ce on biti sposoban i imati volju da nadje istog nesto nisam uveren. Posto ga po registraciji izgleda i nije tesko naci ako ne bude nista redovnim putem, mislim da angazujem privatnu firmu da odradi posao koji treba da radi policija, a posle da tuzim ne toliko ovog sto me udario koliko policiju,.. zbog nas svih i zbog mene samog.

 

Браво!!! :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

Koliko sam pitao u policijskoj stanici Indjija, iako je u policiju stigla kaseta sa video snimkom na kojoj se vidi registracija doticnog vozila koje je izazvalo udes pa pobeglo sa lica mesta, kasetu vise niko i ne spominje (valjda ko ce tu tehniku...) a predmet "obradjuje" samo onaj saobracajac sto je bio na uvidjaju - koliko ce on biti sposoban i imati volju da nadje istog nesto nisam uveren. Posto ga po registraciji izgleda i nije tesko naci ako ne bude nista redovnim putem, mislim da angazujem privatnu firmu da odradi posao koji treba da radi policija, a posle da tuzim ne toliko ovog sto me udario koliko policiju,.. zbog nas svih i zbog mene samog.

pa vidi, iz izrečenog je očigledno da policija neće time da se bavi, za istu platu da izaziva međunarodni incident. već si se dosetio da angažuješ "privatnu firmu", liči kao da policija namerno ne radi svoj posao, (možda zbog nedostatka ekonomske satisfakcije), a možda ima "dil" sa privatnom firmom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

evo ovako bio u polis, sa advokatom, pored raznoraznih ubedivanja i nadmudrivanja (ipak policiajac je jedno a policija drugo), znaju ceo broj vozila koje me je udarilo i pobeglo,.. i jos neke sitnice, meni nisu hteli da kazu ceo broj ali je pticica rekla gde i preko koga da stupim u kontakt sa nn licem pre nego sto ja dam svoju izjavu a Interpol otpocne posao.. pa:

ili ce doticni da se vansudski dogovori samnom ( mada mozda i ne mora ako mu je kum jako vazna licnosti) pa da bude krivicna manje,

ili ce doticnog morati i da traze i nadju, koliko god trajalo jer je sve zajedno u jednom delu malo previse dela a sto opet indicira Miljenko bobinuali i mora za to zatvor.

ili postoji i treca solucija da to ide privatno kao uterivanje duga ali to se ni meni ne svidja, sem ako nesto zakaze sistem a desava se

 

ovo su solucije i teorijske varijante pa cemo videti kakav ce biti razvoj dogadjaja, malo se mirnije spava u razmacima visoke temperature i dok noga ne boli

 

hvala svima na jos jednom na razumevanju situacije koja se moze svima nama koliko veceras desiti!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1835 postova
  • Lokacija: Beograd

Naplata štete ide sasvim dobro između nas i Bosne

Mog rođenog burazera je oborio isto bosanac(samo lux varijanta Pežo 607 a ne ko ovi vaši sa golficima :-) kad je vozio moj motor i šteta mi je plaćena, zato i postoji zeleni karton.

A to što policajci nose uniformu ne znaci da su vlast i da znaju neke stvari, uostalom ni ne moraju da znaju, nije njihov posao

A ovo za medjunarodni incident mi je stvarno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Nisu ti dali tetanus odmah u bolnici kada su te zavijali? Meni se stvarala neka zuckasto belicasta tecnost u ranama pa sam ih stiskao svaki dan da izadje. Bila je bez mirisa tj. osetila se na jod koji sam primenjivao u slobodnim kolicinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Ma upalilo se jer je bilo zavijeno, a i ovako je vrućina. Moj prijatelj pao otprilike isto kad i Duka, odro se na asfalt, nije ni išao kod lekara. Samo dezinfikovao oderotine, stvorile se kraste, juče mu otpale i sve OK.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: Smederevo / Cacak
  • Motocikl: Yamaha FZR 600,Keeway Speed 125

Ja sam 1. septembra prosle godine imao gadno proklizavanje sa motora,isao malo brze,a bila je dosta ostra krivina,i jos naisao na neki sljunak,i pad je bio neizbezan.U hitnoj pomoci su mi to samo isprali i previli,i kada sam otisao kod ortopeda posle 2 dana skinuo mi je zavoje i rane su bilze uzasne,i koleno i ruka,sve je bilo puno neke sive guste mase,koleno je izgledalo kao bazen pun te sive tecnosti.Koleno mi je ortoped strugao 3 puta sklperom,a ruku 2 puta.Evo kako je koleno izgledalo 21. dana nakon pada,kada je sestra otisla da pozove doktorku da pogleda ranu ja sam iskoristio to sto sam bio sam i uslikao ranu telefonom: :D

http://postimg.cc/image/fptf8awex/

 

Slika je malo gadna,pa onaj ko je gadljiv ne mora da otvara.

Kod mene je to predugo trajalo,zavoje su mi skinuli tek posle nesto vise od mesec dana,a da sam tada video ovu temu mislim da bih sam skinuo zavoje,i verovatno bi mnogo brze to zarastalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

evo ovako bio u polis, sa advokatom, pored raznoraznih ubedivanja i nadmudrivanja (ipak policiajac je jedno a policija drugo), znaju ceo broj vozila koje me je udarilo i pobeglo,.. i jos neke sitnice, meni nisu hteli da kazu ceo broj ali je pticica rekla gde i preko koga da stupim u kontakt sa nn licem pre nego sto ja dam svoju izjavu a Interpol otpocne posao.. pa:

ili ce doticni da se vansudski dogovori samnom ( mada mozda i ne mora ako mu je kum jako vazna licnosti) pa da bude krivicna manje,

ili ce doticnog morati i da traze i nadju, koliko god trajalo jer je sve zajedno u jednom delu malo previse dela a sto opet indicira Miljenko bobinuali i mora za to zatvor.

ili postoji i treca solucija da to ide privatno kao uterivanje duga ali to se ni meni ne svidja, sem ako nesto zakaze sistem a desava se

 

ovo su solucije i teorijske varijante pa cemo videti kakav ce biti razvoj dogadjaja, malo se mirnije spava u razmacima visoke temperature i dok noga ne boli

 

hvala svima na jos jednom na razumevanju situacije koja se moze svima nama koliko veceras desiti!

 

boldovano i podvučeno; jel ti to nama govoriš da policija skriva počinioca!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

evo ovako bio u polis, sa advokatom, pored raznoraznih ubedivanja i nadmudrivanja (ipak policiajac je jedno a policija drugo), znaju ceo broj vozila koje me je udarilo i pobeglo,.. i jos neke sitnice, meni nisu hteli da kazu ceo broj ali je pticica rekla gde i preko koga da stupim u kontakt sa nn licem pre nego sto ja dam svoju izjavu a Interpol otpocne posao.. pa:

ili ce doticni da se vansudski dogovori samnom ( mada mozda i ne mora ako mu je kum jako vazna licnosti) pa da bude krivicna manje,

ili ce doticnog morati i da traze i nadju, koliko god trajalo jer je sve zajedno u jednom delu malo previse dela a sto opet indicira Miljenko bobinuali i mora za to zatvor.

ili postoji i treca solucija da to ide privatno kao uterivanje duga ali to se ni meni ne svidja, sem ako nesto zakaze sistem a desava se

 

ovo su solucije i teorijske varijante pa cemo videti kakav ce biti razvoj dogadjaja, malo se mirnije spava u razmacima visoke temperature i dok noga ne boli

 

hvala svima na jos jednom na razumevanju situacije koja se moze svima nama koliko veceras desiti!

 

boldovano i podvučeno; jel ti to nama govoriš da policija skriva počinioca!?

 

Да, то је у полицији уобичајена пракса. Никад полиција неће оштећеноме да каже ко је направио то што је направио и од те праксе се на жалост и даље не одступа... 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 503 postova

NA SREĆU SE NE ODSTUPA do okončanja postupka kada policija predaje sudu na dalje gonjenje. Čak ni sud ne daje podatke sve do prvog sučeljavanja. Jer da nije tako, svako bi hteo da malo ubrza svoj slučaj pa bi se mlatili i premlaćivali za sitna sranja.

 

A inače, panduri itekako rade svoj posao. ITEKAKO!

 

 

-----------

 

A za povrede:

 

Skidaj zavoje što pre i stvarno maži kantarionovim uljem i ne štedi. A i dressing code ako ga ima itekako možeš da zajebeš, jer podrazumeva se da je zdravlje na prvom mestu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

 

A inače, panduri itekako rade svoj posao. ITEKAKO!

 

 

На свом личном примеру ово никако не бих могао да потврдим, чак врло супротно...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ○○○○○○○○○○, 213 postova
  • Motocikl: Honda CBR 600 Ф

evo ovako bio u polis, sa advokatom, pored raznoraznih ubedivanja i nadmudrivanja (ipak policiajac je jedno a policija drugo), znaju ceo broj vozila koje me je udarilo i pobeglo,.. i jos neke sitnice, meni nisu hteli da kazu ceo broj ali je pticica rekla gde i preko koga da stupim u kontakt sa nn licem pre nego sto ja dam svoju izjavu a Interpol otpocne posao.. pa:

ili ce doticni da se vansudski dogovori samnom ( mada mozda i ne mora ako mu je kum jako vazna licnosti) pa da bude krivicna manje,

ili ce doticnog morati i da traze i nadju, koliko god trajalo jer je sve zajedno u jednom delu malo previse dela a sto opet indicira Miljenko bobinuali i mora za to zatvor.

ili postoji i treca solucija da to ide privatno kao uterivanje duga ali to se ni meni ne svidja, sem ako nesto zakaze sistem a desava se

 

ovo su solucije i teorijske varijante pa cemo videti kakav ce biti razvoj dogadjaja, malo se mirnije spava u razmacima visoke temperature i dok noga ne boli

 

hvala svima na jos jednom na razumevanju situacije koja se moze svima nama koliko veceras desiti!

 

boldovano i podvučeno; jel ti to nama govoriš da policija skriva počinioca!?

to sto si ti podvukao i boldovao nema veze sa skrivanjem pocinioca, to je podrazumevana i razumljiva predostraznost, ali ima veze sa necim drugim, ako im skoro nacrtas gde i kako mogu da nadju pocinioca koji je pobegao a nacinio dva krivicna dela a to onda taj jedan ili njih par zadrze za sebe i pri tome nista ne urade ni posle toliko dana... :Mina: ali nisam ja tu da cenim i procenjujem ko sta radi i mulja, ni ne interesuje me preterano cak :hej:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • motordzija opste prakse, 700 postova
  • Lokacija: Novi zaSad
  • Motocikl: Tomos, Sprint (Jonway) Explorer 150, Yamaha TDM 850

Postovani Dukagss neka rane brzo prodju, upucujem i najiskrenije zelje da se kreten pronadje i... :aha: . Imao sam slicnih dozivljaja i zaista nisam u stanju da shvatim kako neko moze da ne pomogne povredjenom. Pa moze to i njemu da se desi... uh >:( .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja