Jump to content

Moto Zajednica

Narode ajd neko vase misljenje.... please!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: MZ 150cc

...ovako, vec nekolko puta mi se desava da mi se motor ugasi, zapravo u voznji pocne kao da se gusi, ne prima gas i na kraju stane. Dalje, da upali na kurblu nema sanse, na gurku upali ali posle 100x guranja, e kad upali isturiram, primi gas i onda ide normalno, tad je sve ok do nekog sledeceg puta. Da li neko mozda zna sta se tu desava?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: Vladicin Han
  • Motocikl: MZ 150cc

Hvala momci, evo uradio sam danas par stvari, skinuo rezervoar - ocistio ga sve, sve je bio zardjao... jedva sam ga oprao, skinuo karburator, ocistio, dizne takodje, stavio filter za gorivo.... vozio i nema problema (za sada), nadalje videcemo. :) Poz momci

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Proveri i odusak na cepu rezervoara,meni se to desavalo na TS 150,pravio vakum u rezervoaru,ugasi se u voznji i nece da upali dok ne navuce malo vazduha kako bi poteklo gorivo.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

...ovako, vec nekolko puta mi se desava da mi se motor ugasi, zapravo u voznji pocne kao da se gusi, ne prima gas i na kraju stane. Dalje, da upali na kurblu nema sanse, na gurku upali ali posle 100x guranja, e kad upali isturiram, primi gas i onda ide normalno, tad je sve ok do nekog sledeceg puta. Da li neko mozda zna sta se tu desava?

Praktičan savet,kada ti se desi stvar o kojoj si pričao znaći, ugasio ti je se motor u vožnji i probao si na kurblu i neće,treba da ustanoviš da li je do goriva ili do struje. Skineš svečicu i vidiš da li je masna ili suva.To ti pokazuje da li ima goriva ili ne.Sledeča stvar je da svečicu sa kablom staviš na masu i kurblaš da vidiš da li baca iskru.

 

Posle ove intervencije, idu druge.....:stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Meni se to desavalo jer mi je stradala ona guma sto je na kapici od svecice i cim je vlazan put udje voda u kapicu i struja vise ne ide u svecicu nego baca varnicu okolo. Otresem kapicu i idem dalje narednih 500 metara pa ispocetka. Tavatna mast u kapici resava problem dok se ne kupi nova kapica sa gumom sto naleze kako treba tj. zaptiva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

vario sam ram ispod rezervoara i zapušio rupice. MZ je išao dok ne napravi vakuum, onda stane. Dok sam to provalio, namučio sam se. Ostajao je bez vazduha.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja