Jump to content

Moto Zajednica

Zašto smo bolji od drugih

Recommended Posts

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Bravo Pedja!:takoje:

 

Uverio si se da ova bagra (kako to drugi misle) i nije tako losa... Nego, kako je stari? Javi sta je bilo i kad ga posetis reci mu da nam duguje dolazak na jedan moto-skup pa da popijemo po pivo! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

Nisam ja nikad ni mislio da smo bagra a oni koji nas tako tretiraju ni ne čitaju ovakve stvari.Tema je samo izraz moje beskrajne zahvalnosti ljudima i to LJUDINAMA koji su samo potvrdili ono što oduvek znam i u šta verujem a to je da smo definitivno bolji od drugih.Pošto imam mašala dosta godina a i veći deo njih proveo na motorima negde znajući da je svaka vožnja lutrija mislim da smo takvi zato što cenimo i poštujemo ovaj jedini život koji imamo.

 

matori je bolje.Polako ulazimo u pripremu za operaciju a onda je sve u božijim rukama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Jel treba jos krvi?!

Mogu ujutro da svratim...

 

 

 

P.s. ne vidim sve teme posto kuckam preko telefona.

 

poslato iz mangulane...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

Jel treba jos krvi?!

Mogu ujutro da svratim...

 

Исто питање?! И иста могућност.

Из Бијељине сам, па да знам да ли вечерас да крећем на контра страну или да сачекам јутро па да одем до Бг-а, па из БГ-а ка југу...

У сваком случају- срећно!

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Zaboravih da te pitam u onoj guzvi taj dan, od cega boluje stari? A i, sto rece Srecko, mora otici na neki moto skup da popije pivo sa ljudima !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

malo u gužvi pa ne stignem da odgovaram. Još ne znam od ćega boluje valjda ćemo u ponedeljak biti pametniji.

 

Trenutno gubi krv pa dobija transfuzije i polako ga spremaju za operaciju.Daće bog da sve bude ok.Sad zasad ima dovoljno krvi pa ćemo videti kako će stvari ići od ponedeljka

 

.Što se tiče moto skupova nažalost retko ih posećujem i ja pošto sam na položaju dežurne budale( u prevodu direktor farme i jedini veterinar) pa se dešavalo da krenem i vrate me sa pola puta.A pošto nestigne muhamed bregu onda će se breg privući muhamedu tj samo da se sve dobro završi pa će se napraviti fešta.

 

Tema je takođe posvećena i svima koji sui stali kad parkiram motor sa strane pa makar i da zapalim cigaru.Takođe i toliko pomenutim ljudima koji se jave kad nas put spoji,svim ljudima koji su mi prodavali motore i pošteno rekli šta im fali ako im fali.Već je bila tema o hondi koju sam kupio i dobio je brzom poštom.(da ne pričam iskustva sa kupovinom kola i svim navodno poštenim vlasnicima istih)

 

Negde me sva ova gužva podsetila svih lepih trenutaka na motoru a bilo ih za ovih 30-tak godina.I svih dobrih ljudi koje sam za svo to vreme upoznao a imamo istu ljubav prema motorima

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1429 postova
  • Lokacija: BG - Zemun - Zvornik
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300, Ktm exc300

Kolega rex, nadam se da se ne ljutis, ali ovo sto si napisao sam morao da podelim sa mojim prijateljima na fb.

Svaki covek treba da se preispita zasto postoji i sa kojim razlogom na ovoj zemlji.

 

Ogroman plus.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Lep tekst,sve najbolje caletu.

 

Ne znam samo sto si morao da diras automobiliste sa "skupim igrackama", i jos da ih nazivas bezlicnim.

 

Za mene bi tvoj tekst bio jos veci da nisi podizao Nas bajkere spustajuci druge.

 

Pozdrav,sve najbolje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

Ne bih ih dirao da me nisu sekli na autoputu,da me nisu preticali na nekih 30cm od noge da me ludak nije pratio sa upaljenim dugim svetlima itd. Nije tema bila o tome kolko su oni loši već kolko smo mi bolji.

 

Inaće kao i većina i ja vozim auto ali se ne ponašam tako.Možda zato što znam kako je na motoru

 

.Neko je jednom rekao da bi svaki polaznik auto škole trebao da u toku obuke ima bar jednu vožnju motorom onda bi im bilo jasnije.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 898 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: Honda forza 250

Ne bih ih dirao da me nisu sekli na autoputu,da me nisu preticali na nekih 30cm od noge da me ludak nije pratio sa upaljenim dugim svetlima itd. Nije tema bila o tome kolko su oni loši već kolko smo mi bolji.

 

Inaće kao i većina i ja vozim auto ali se ne ponašam tako.Možda zato što znam kako je na motoru

 

.Neko je jednom rekao da bi svaki polaznik auto škole trebao da u toku obuke ima bar jednu vožnju motorom onda bi im bilo jasnije.

To je vec druga stvar,moje izvinjenje :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Druže, nema me na forumu po nekoliko dana, pa nisam video tvoj problem. Ako bude zatrebalo, imam krvi kolko oćeš, redovno dajem krv, samo kažu mi da nisam bajker, pa ne znam da li bi vam odgovarala ova moja skuteraška . :lol: Šalu na stranu, javi se i za 20 minuta sam u Svetosavskoj. Nažalost imao sam isti problem sa svojim ocem, koji nije uspeo da se izbori i koji je imao konstantna krvarenja (varokozitete u jednjaku) i takodje je bilo potrebno mnogo krvi. Iskreno se nadam da tvoj tata nema takvih ozbiljnih problema i da će sve biti u redu.

 

064 16 28 28 5 Nenad

 

Pozdrav tvome tati i želje za brzo ozdravljenje :takoje::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

Još uvek nategnuta situacija oko matorog.To nije razlog ovom postu.Kako bi se odužio neznanim LJUDINAMA (i to će se promeniti u najskorije vreme) a kao deo čitave ove priče povremeno ću u temi poklanjati nešto od ostataka motora ili opreme .

 

za početak poklanjam

 

-3 žmigavca (veliki kockasti i ružni) u ispravnom stranju sa suzukija gsx 550f

 

- 2 mala žmigavca (ostatci od njih)neispravni na jedsnom ima a na drugom nema žuta plastika

 

- neupotrebljiva shubert flip up kaciga,hteo da pravim stonu lampu al možda nekom zatrebaju mehanizmi,naočare za sunce itd pa ko voli nek izvoli.

 

slike svega postavim ako stignem večeras

 

biće još toga samo da odem do subotice i pokupim sve što se u nekim periodima skupljalo za neke od prerada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja