Jump to content

Moto Zajednica

kakav je motor aprilija rsv 3

Recommended Posts

  • Hronični Motociklopata, 7099 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

ovo na slici je RSV 1000 Mille R

a "RS3 Cube" je masina koju je aprilia koristila za mogo gp trke, i nema civilna verzija :(

A sto bi se brinuo za delove motora koji je tek pre par godina prestao da se proizvodi, a Italija je tu iza coska :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ne razumem bas sta ti znaci to da nema civilna verzija? Pa ovo je civilna verzija, i nije bas samo par godina proslo od kako se ne proizvodi. Delova ima, ali su malo skuplji u odnosu na japance. Sve u sve jako precenjena egzotika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Hronični Motociklopata, 7099 postova
  • Lokacija: Severna Bačka
  • Motocikl: Banditos 650

Ne razumem bas sta ti znaci to da nema civilna verzija? Pa ovo je civilna verzija, i nije bas samo par godina proslo od kako se ne proizvodi. Delova ima, ali su malo skuplji u odnosu na japance. Sve u sve jako precenjena egzotika.

pa jeste civilna verzija, ali agregat nema blage veze sa agregatom koji je koristio moto gp motocikl, jedan je V2, a drugi je redni trocilindras

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 34 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Aprilia Rs 250

RSV Mille R je ful fulova. Za razliku od rednih Japanaca,ovo je pravi motor. Potrosnja negde oko 8l,delovi malo skuplji,ali uz redovno servisiranje ne bi trebalo da bude problema. Ima problem sa zadnjom kocnicom i reglerom. Treba staviti regler od 150ah. Mnogo dodatne opreme kao sto su: Brembo sistem kocenja,ohlins gasni amortizer,RSV titanium exhaust koji mu daje nenadmasan zvuk. Sve u svemu motor je vrh :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

bla,bla,bla, truc,truc,truc........zvuk sa fabrickim izduvom je smesan, to jest motor se necuje, motor ide kao solidan japanac od 600ccm a toliko konja i ima. dobro vuce u malim obrtajima u visokim mrtva, lepo koci ali isto tako motorno kocenje je prejako i ume da iznenadi. Imao sam je jednu sezonu i nikad vise. Meni nije kad sam je vozio kako treba nikad sisla ispod 10 litara

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

bla,bla,bla, truc,truc,truc........zvuk sa fabrickim izduvom je smesan, to jest motor se necuje, motor ide kao solidan japanac od 600ccm a toliko konja i ima. dobro vuce u malim obrtajima u visokim mrtva, lepo koci ali isto tako motorno kocenje je prejako i ume da iznenadi. Imao sam je jednu sezonu i nikad vise. Meni nije kad sam je vozio kako treba nikad sisla ispod 10 litara

 

kod mene potpuno suprotno iskustvo.

moja ide do 200kmh kao R1, mozda je rsv malo brza. u malim vuce super a od 5500 pocinje da kida i kida do 9500. Motorno kocenje jako ali ne previse. potrosnja od 6.5l otvoreni put do xxl. zvuk kida a prva i druga tocak na gas bez cimanja.

za suvozaca smrt.

zvuk kida, lomi prozore. zemlja se trese kad radi na leru.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A ti imas izuv koji? Rekao sam da fabricki izduv ne valja nicemu i da se ne cuje, sa dobrim izduvom svaki v2 agregat mora da kida. Meni ne odgovara taj v2 i tih malih 9500 obrtaja, volim kad zapiste 4 redna na 15k

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

A to za suvozaca je istina, ja sam jednog skroz izgubio a drugi se nekako zadrzao na repu. Da skace ne zadnji , bogami i skace ali isto tako trazi i brze saltanje bas zbog malog broja obrtaja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja