Jump to content

Moto Zajednica

kupujem kisno odelo

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Imam ja jedno 17XL ako ti toliko malo odgovara... :nanana: Prike uzmi snajderski metar, normalno ako imas (ako ne moze i lenjir), pa se izmeri blago nama da ne lupamo glavama koliko ti odelo treba :neznam::zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Rodjo visok sam 181 i tezak izmedju 86-90kg i nemam glavu kao toranj pa da u njoj ima 15kg,normalna gradja i dati gabariti pa mi treba ona velicina koja bi odgovarala pomenutoj visini i tezini :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12095 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Najbolje kisno odelo koje saim ikad video je BMW kisno odelo. U Delti u Beogradu kosta malo manje od 100e. Trajace godinama i nikad ti nece pustiti ni kap. Plus je drecavo zuto i videcete svi u kisnim uslovima. Ima ojacanja izmedju butina i na sedalnom delu, kao i u donjem delu izmedju nogu. Pravljeno sa razmisljanjem.

 

Ja sam sebi uzeo Buffalo kisno, ali broj nije bas najbolje pogodjen (veceg nema) pa su se pantalone razlepile ispod slica u par cm duzine. Bas tamo gde se sliva voda sa rezervoara :D

 

Zato cu najesen posetiti Deltu.

 

298_A0118907_large.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 442 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Aprilia Scarabeo

Ukoliko nosis vel.L trazi broj veci jer u to odelce treba da se strpas sa sve opremom (mozda cak i 2XL) znaci moras da probas. Ja sam kupio kisno odelo u Metrou za jednu crvenu, jedared sam ga navlacio, odradilo je posao i to je to, verovatno ce izdrzati jos koju kisu. Naruci bre preko Sekule iz Luisa kisna odela mislim da ti je to the best opcija :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • . . ., 172 postova
  • Lokacija: Indjija
  • Motocikl: Japaner

Evo ovako,pre par godina kupim ja u metrou kisno odelo gornji+donji.

Drzalo po jakim kisama do OO. No desi se sila nebeska ili sta vec pa mi led iliti lopte leda polomile ogroman broj crepova i usled klizanja i drljanja po crepovima ja ga opravdano pokidam po guznom delu.

Sticajem pomenutih okolnosti budzet je bas mali pa bi kupio neko polovno,treba mi za Kosovo.

Tako da za novi kisni kombinezon trenutno nemam novca.

Ukoliko neko ima polovan za sitno para nek se javlja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ja sam se u ovome sit navozao dok mi nije upalo u ulje. :zvizduk:

 

http://www.htzoprema.info/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_hot_furniture.tpl&product_id=338&category_id=65&option=com_virtuemart&Itemid=128

 

Ovih kompleta ima u svim prodavnicama htz opreme i dobro vrše posao za cenu koja je smešna - 770 kintaća. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja