Jump to content

Moto Zajednica

Boblbee i Kriega ranci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 155 postova

Jel neko vozio sa ovim rancima, kako vam se chine?. Danas sam bio da pogledam, svidja mi se ceo taj fazon, zastite i ranca. ima milion dodataka torbica itd, ipak deo koji me je naterao da malo razmislim je raspored unutra. 25l je zapremina ali je podeljena nekom precagom koja stvara jos jedan deo za laptop. Tako se dobija jako malo prostora unutra, tj malo korisnog prostora osim ako ne cimate laptop sa sobom, sto kod mene nije slucaj.... Kako se vama chini?

 

 

 

 

P.S

 

Drugar je preko kupio Kriega,prezadovoljan je, da li zna neko gde bi mogao ovde da nadjem njihovu opremu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

Koristim Kriega torbe US-5, US-10 i US-20. Vrhunski komadi opreme. O rancima sam samo čitao na Advrideru, hvale ih. Torbe sam naručio sa www.fc-moto.de.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Izgleda ekstra ima li kod nas negde da se kupi ili samo poručivanje. Koliko sam shvatio i ranci mogu da se povežu na rezervoar.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova

Izgleda ekstra ima li kod nas negde da se kupi ili samo poručivanje. Koliko sam shvatio i ranci mogu da se povežu na rezervoar.

 

Mislim da ove US torbe mogu i na rezervoar kao i da se kace pozadi i na ranac. Ima dodatak da se uzme za rezervoar da bi se kacile... Sto se tice ovih R ranaca mislim da ne mogu na Rezervoar..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Ako neko sazna gde može kod nas da se vidi neka javi. Voleo bi da je vidim na rezervoaru kao ranac izgleda vrh ako je iole blizu kao tank pazario bi. Momci saka čast na odabiru :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zvrk, 411 postova
  • Lokacija: London, UK, (ZG,BG)
  • Motocikl: ER-6F 2012

@ B.S - Ja koristim Kriega US-20 tailpack koji je dovoljan za "3" dana putovanja, ali uvijek mozes dodati/zakaciti US-30 ili US-10 (x2) ako ti je potrebno vise mjesta za stvari. Ne znam dimenzije tvog laptopa ali vjerujem da bi US-30 bilo sasvim ok.

 

@ Boban EN [/url]- Sto se rezervoara tice, kao sto je B.S rekao, moras kupiti poseban dodatak i onda mozes zakaciti US-20, US-10 ili US-5 torbe. Btw, pojedini su se pozalili da im je US-20 torba izgrebala rezervoar jer dodatak nije dovoljno sirok.

 

Ovdje mozes vidjeti kako izgledaju gore navedene torbe kad se zakace na rezervoar: http://www.kriega.com/tank/ ili preko google images.

 

Jedni "nedostatak" ukoliko planiras koristiti Kriega torbe kao tank bank je da naspram standardnih tank bags Kriega torbe nemaju (proziran) dzep za mapu.

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 155 postova

definitivno uzimam kriegu, boblbee iako meni dobro izgleda i dobar je protektor,ispostavlja se lose funkcionalan osim za laptop i neka dokumenta...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

ja cu ih narucim kad se vratim sa odmora pa mozes da svratis da ih vidis...

 

to svakako hoću da vidim kako izgleda live

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

@ Phantom UK, proziran mi i nije toliko bitan, A jel za kačenje jednog na drugi ide poseban dodatak ili mogu međusobno da se povežu. I da li ste probali i ove dry ili samo obične

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zvrk, 411 postova
  • Lokacija: London, UK, (ZG,BG)
  • Motocikl: ER-6F 2012

Dry Kriega torbe se mogu medjusobno povezati bez posebnih dodatka.

 

Svaka dry torba ima cetri trake koje se zakace za ram sjedala i 4 trake sa metalnim kukicama koje povezuju torbu i sjedalo ili se zakace za usivene omce od druge dry torbe . Dry torbu mozes dodati na vrh ili sa strane dry torbe koju koristis kao bazu. Na trzistu postoje 2 generacije Kreiga proizvoda ali mislim da se obe svode na isti princip povezivanja.

 

Vjerovatno bi mogao zakaciti obicnu torbu uz pomoc dodatnih bungee straps i osigurati sa mrezom, ali to mi zvuci & vjerovatno izgleda, nesigurno.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pažljivo prati, 565 postova
  • Lokacija: Novi Sad-Futog
  • Motocikl: Husqvarna 701 enduro

Dry Kriega torbe se mogu medjusobno povezati bez posebnih dodatka.

 

Svaka dry torba ima cetri trake koje se zakace za ram sjedala i 4 trake sa metalnim kukicama koje povezuju torbu i sjedalo ili se zakace za usivene omce od druge dry torbe . Dry torbu mozes dodati na vrh ili sa strane dry torbe koju koristis kao bazu. Na trzistu postoje 2 generacije Kreiga proizvoda ali mislim da se obe svode na isti princip povezivanja.

 

Vjerovatno bi mogao zakaciti obicnu torbu uz pomoc dodatnih bungee straps i osigurati sa mrezom, ali to mi zvuci & vjerovatno izgleda, nesigurno.

 

 

Hvala ti ovo si tako lepo opisala da postoji knjiga utisaka predložio bi te za glavnog distributera za balkan :zdravo::takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja