Jump to content

Moto Zajednica

koji motor uzeti???

Recommended Posts

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Cao ja sam novi clan i polako se upoznajem sa forumom , posto vec duze vreme razmisljam o motrima voleo bi da kupim neki ali mali problem su godine (15godina) ali i to ce proci novembra meseca . Voleo bi da cujem od bajkera sta bi mi preporucili(koji motor) da uzmem da ga mogu svuda voziti ,offroad i gradska voznja pa po nekad i put od 200km, nemora to da bude nov motor ali da nebude ni nesto matoro (3-4) godine maksimalno , da mu cena bude do 1500 eura i kubikaza od 125 cm3...

 

Naravno da nedolazi u obzir neki skuter zato sto mi se nijedan skuter nesvidja prvo zato sto nemogu da odem (npr. dole do Tise ) ustvari mogu ali ce motor biti u potpunosti raspadnut kada se vratim(ako uopste i stignem )...

 

naravno dosao sam ovde da cujem sta bi mi drugi bajkeri preporucili koji motor ,u skladu sa stvarima koje sam naveo ,

 

 

hvala unapred svima koji ce se odazvati na pomoc (savet) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma
gde im mogu videti cenu (novih)

 

Једино да их назовеш, ја сам пре пар дана звао, онај модел од 200сс је 1570 евра за готовину, а овај од 125сс би требао бити бар једно 200-300 евра јефтинији.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Gazda Slavko, 208 postova
  • Lokacija: Srbija
  • Motocikl: Aprilia RS 125

Pretrazi forum malo imas mnogo takvih tema i sigurno ce ti pomoci. Pozzzz

Cao ja sam novi clan i polako se upoznajem sa forumom , posto vec duze vreme razmisljam o motrima voleo bi da kupim neki ali mali problem su godine (15godina) ali i to ce proci novembra meseca . Voleo bi da cujem od bajkera sta bi mi preporucili(koji motor) da uzmem da ga mogu svuda voziti ,offroad i gradska voznja pa po nekad i put od 200km, nemora to da bude nov motor ali da nebude ni nesto matoro (3-4) godine maksimalno , da mu cena bude do 1500 eura i kubikaza od 125 cm3...

 

Naravno da nedolazi u obzir neki skuter zato sto mi se nijedan skuter nesvidja prvo zato sto nemogu da odem (npr. dole do Tise ) ustvari mogu ali ce motor biti u potpunosti raspadnut kada se vratim(ako uopste i stignem )...

 

naravno dosao sam ovde da cujem sta bi mi drugi bajkeri preporucili koji motor ,u skladu sa stvarima koje sam naveo ,

 

 

hvala unapred svima koji ce se odazvati na pomoc (savet) ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x
gde im mogu videti cenu (novih)

 

Једино да их назовеш, ја сам пре пар дана звао, онај модел од 200сс је 1570 евра за готовину, а овај од 125сс би требао бити бар једно 200-300 евра јефтинији.

 

cuo sam nesto neznam da li je istina da neproizvode vise pulsera od 125 isto mi je i drug preporucio (inace on ima keeway speed 125 ) ali rekao mi je i da kada je on bio u sprint u ns da su mu rekli da u najskorije vreme nece biti vise od 125 nego samo pulser2 od 200cm3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Kada ides magistralom iz NS-a prema glavnoj A-stanici pa jedno 100m pre skretanja za staru pijacu sa tvoje desne strane imas plac polovnih automobila E TU SE PRODAJU SPRINT MOTORI idi vidi pa se raspitaj, mozda imaju koji model da vidis i uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Kada ides magistralom iz NS-a prema glavnoj A-stanici pa jedno 100m pre skretanja za staru pijacu sa tvoje desne strane imas plac polovnih automobila E TU SE PRODAJU SPRINT MOTORI idi vidi pa se raspitaj, mozda imaju koji model da vidis i uzivo.

 

znam za njih sam cuo najverovatnije da vu sledeci vikend ici , a da li znata nekoga sa foruma ko zeli da proda svoj

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Ја сам данас купио Пулсера 200сс, коштао је 174 000дин, али сам добио још 10% попуста за готовину, па је изашао 155 820дин. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Ја сам данас купио Пулсера 200сс, коштао је 174 000дин, али сам добио још 10% попуста за готовину, па је изашао 155 820дин. :moto3:

 

Cestitam kolega srecno i da ga dugo vozis i da ti dugo sluzi .... da li znas da li su imali od 125cc

AJDE SLIKE MALO DA I MI VIDIMI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

Ја сам данас купио Пулсера 200сс, коштао је 174 000дин, али сам добио још 10% попуста за готовину, па је изашао 155 820дин. :moto3:

 

Cestitam kolega srecno i da ga dugo vozis i da ti dugo sluzi .... da li znas da li su imali od 125cc

AJDE SLIKE MALO DA I MI VIDIMI

 

Хвала на честиткама. Немају модел од 125сс, а слике ће бити касније, мотор ми стиже тек у уторак :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

mislis da nemaju oni ili uopste

 

Последњи увоз им је био 2011 године и тад су увезли 60 пулсера од 200сс, а ни један од 125сс. Једино ако је можда у некој од продавница остао неки од 125, мада чисто сумњам.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Naj verovatnije da se i drugi motori mogu voziti u tim offroad uslovima ali je pitanje kako ga na tom delu puta vozis.Da sam na tvom mestu ja bih onda gledao keeway 125, ali ja nisam ti.Npr. prosle godine sa qm-om sam ubio nekih 80 km po tim letnjim putevima ( naravno, gledao sam da je suvo i samo laganica ), nije za to ali je "dobro" posluzio.Razmisli jos jednom ( kako kazu: triput meri jednom seci ).Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Naj verovatnije da se i drugi motori mogu voziti u tim offroad uslovima ali je pitanje kako ga na tom delu puta vozis.Da sam na tvom mestu ja bih onda gledao keeway 125, ali ja nisam ti.Npr. prosle godine sa qm-om sam ubio nekih 80 km po tim letnjim putevima ( naravno, gledao sam da je suvo i samo laganica ), nije za to ali je "dobro" posluzio.Razmisli jos jednom ( kako kazu: triput meri jednom seci ).Pozdrav.

 

naravno svaki se motor moze voziti ni ja nisam imao neki odredjeni tip samo sam pitao koji motor uzeti, ali licno sam vec bio probao keeway speed 125 on nije uopste stvoren za offroad on je najvise za grad , ali nisam imao nikakvog iskustva sa keeway exceed ali cuo sam razne stvari koje ga vise kude nego hvale tako dabi keewaya-a zaobisao u vecem luku, poozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Ја сам данас купио Пулсера 200сс, коштао је 174 000дин, али сам добио још 10% попуста за готовину, па је изашао 155 820дин. :moto3:

 

slike slike slike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Шта? Џеџи ти мотор у гаражи, а ти пискараш овде?

 

Па како то!? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

Слика 1

 

Слика 2

 

Биће још слика, а и видео :zdravo: само да се мало време пролепша...

 

motor je extra lep sa srecom ga vozi i sto duze da ti traje , amogo bi i snimak i jos slika 1jee1.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati Svaki Dan, 883 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: brm brm brm

@<Vuk>, prvom prilikom menjaj gume, ili vozaj malo sa ovima pa ces onda jos vise da se iznenadis kad stavis dobre. Continental conty twist sm, bas za mase motore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 39 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Yamaha xt 125x

@<Vuk>, prvom prilikom menjaj gume, ili vozaj malo sa ovima pa ces onda jos vise da se iznenadis kad stavis dobre. Continental conty twist sm, bas za mase motore.

 

da li mi mozete reci koje su gume na motoru kada je motor nov mislim da ako kojim slucajem uzimam polovan da mogu da proverim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • AMATEUR, 293 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Ma svasta:)

@<Vuk>, prvom prilikom menjaj gume, ili vozaj malo sa ovima pa ces onda jos vise da se iznenadis kad stavis dobre. Continental conty twist sm, bas za mase motore.

 

da li mi mozete reci koje su gume na motoru kada je motor nov mislim da ako kojim slucajem uzimam polovan da mogu da proverim

KINGSTON 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ★★★★★, 654 postova
  • Lokacija: Ruma

@<Vuk>, prvom prilikom menjaj gume, ili vozaj malo sa ovima pa ces onda jos vise da se iznenadis kad stavis dobre. Continental conty twist sm, bas za mase motore.

 

Зар је могуће да су ове фабричке баш толико лоше? :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja